free web hit counter Skocz do zawartości
kowalski92

kiedy facet traci zainteresowanie seksem?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

 

Kiedy facet traci zainteresowanie seksualnością,w jakim wieku bądź kiedy następuje spadek teścia odczuwalny dla sfery seksualnej?

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy

 

Jeśli chodzi o spadek/wzrost testosteronu to są różne czynniki które maja na to wpływ. Chociażby aktywność fizyczna. Zauważ także ze w krajach "słonecznych" (Włochy, Hiszpania) spotyka się często jurnych dziadków, po których nie widać żeby stracili zainteresowanie płcią przeciwną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys nie rezygnowal z fina, na pewno znacznie szybciej przestalbys sie tym interesowac.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybys nie rezygnowal z fina, na pewno znacznie szybciej przestalbys sie tym interesowac.

 

Czytałem, że u każdego mężczyźnie spada testosteron po 30. A nie którzy już wieku 40-50 doświadczają andropauze, więc w starości każdy będzie miał problemy z erekcja i straci zainteresowanie seksem.

Lekarze nie chętnie właśnie przepisują te leki zwłaszcza kobiety, bo wiedzą, że po tych lekach męźczyźni mogą stracić zainteresowania seksem i przeciwną płcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seks sam w sobie jest przereklamowany. Znacznie lepszy jest podziw ze strony plci przeciwnej


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym. Dlatego też międzyinnymi seks z kobietą, która ma coś więcej do zaoferowania niż tylko swoje narządy płciowe jest o wiele lepszy.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy facet traci zainteresowanie seksem? - kiedy zaczyna czytać stronę internetową propeciahelp.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio mężczyzna kiedyś tam traci zainteresowanie seksem tylko u każdego to inaczej wygląda.

Każdy w wieku 80 lat będzie na pewno impotentem. Chyba, że piję codziennie alkohol to nawet wieku 40 może być już impotentem i stracić całkowite zainteresowanie seksem.

Ale erekcja a popęd to są 2 różne rzeczy. Można mieć erekcję normalną, a mieć zerowy popęd seksualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czyli uwazasz ze pijac piwo codziennie mozna zostac impotentem w wieku 40 lat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli uwazasz ze pijac piwo codziennie mozna zostac impotentem w wieku 40 lat ?

 

Może nie całkowitą impotencję tylko problemy z erekcją, mój kolega ma prawie 40 lat piję codziennie piwo i powiedział, że ma andropauzę i stracił zainteresowanie seksem.

Spożywanie codziennie alkoholu obniża poziom testosteronu niszczy strasznie wątrobę, naczynia krwionośne, które są odpowiedzialne za erekcję.

Lekarza seksuolog mi kiedyś o tym mówił, bo chciałem tabletki na obniżenie popędu to mi powiedział, że za 10-20 lat to będę przychodzić po leki na podwyższenie libido, żebym się po prostu cieszył, bo to minie kiedyś.

Tutaj widzę dużo młodych ludzi na forach pewnie nawet nigdy kobiety nie macali jak takich rzeczy nie widzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden zdrowy chlop nie obniza sobie intencjonalnie popedu (wyjatkiem jest sytuacja, kiedy jest to dzialanie uboczne walki o wlosy, ale ty juz dawno z tejze zrezygnowales). Jestem w stanie sie zalozyc, ze zakladajac watek, chciales nam przekazac, iz nigdy nie dotykales zadnej kobiety, a poped chciales sobie obnizyc z powodu urojenia soboe, ze zawsze bedziesz sam, bo zadna cie nie zechce. Oczywiscie, bez obrazy, ale jak dla mnie wydzwiek jest jednoznaczny.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zaden zdrowy chlop nie obniza sobie intencjonalnie popedu

 

Czytałem wzmiankę w gazecie (taki dział ze śmiesznymi wydarzeniami z życia) jak gościu 90-latek był u seksuologa, bo od kilku miesięcy miał problemy z popędem. Dziarski staruszek stwierdził też, że liczy na sukces terapii.

 

 

Także co jak co, ale obniżanie intencjonalne popędu, to tak jak pisałeś - albo coś z głową albo przekonanie, że zawsze będzie się samemu.

Nikt normalny tego nie robi, zwłaszcza w młodym wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...