free web hit counter Skocz do zawartości
AlicjaMolda

Przeszczep włosów Polska zachodniopomorskie Szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje dla mojego męża kliniki w zachodniopomorskim,w której wykonamy przeszczep włosów. Proszę o rzetelne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety w Polce nie ma specjalistow o przeszczepu, jest za drogo a efektu prawie zadnego, poza jak to na forum pisza zapalki powtykane w gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukuje dla mojego męża kliniki w zachodniopomorskim,w której wykonamy przeszczep włosów. Proszę o rzetelne informacje.

 

Zmien kierunek na Turcje badz Cypr w przeciwnym razie nie rob nic, to pomoze bardziej Twojemu mezowi niz rzez w polskiej klinice , ktore odbije mu sie na gorszym wygladzie oraz psychice, o pozbyciu sie sporej sumy $$$ nie wspominam nawet.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona robila w Karboklinice w Szczecinie.Ja nie wiem czemu wszyscy nie zadowoleni z polskich klinik. U nas sytuacja byla trudna. Dzis minelo prawie pol roku od przeszczepu i co najwazniejsze wlosy pieknie rosna. Zona szczesliwa.Czekamy na wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak kogos zadowala te pare wlosow na krzyz to ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja żona robila w Karboklinice w Szczecinie.Ja nie wiem czemu wszyscy nie zadowoleni z polskich klinik. U nas sytuacja byla trudna. Dzis minelo prawie pol roku od przeszczepu i co najwazniejsze wlosy pieknie rosna. Zona szczesliwa.Czekamy na wiecej.

 

W takim razie poprosimy o zdjęcia ''przed'' i ''po'' jeśli nie macie nic przeciwko. Niech założy swój wątek, albo Ty sam jej załóż.

Wiesz, jeśli na tym forum byłoby dużo relacji z na prawdę udanych zabiegów przeprowadzonych w polskich klinikach i ze spektakularnymi efektami, a przynajmniej z jakimiś dobrymi rezultatami, to z pewnością opinie o polskich klinikach były by tu inne... - możecie się częściowo przyczynić do zmiany tych opinii tutaj, pokazując właśnie rezultaty z HT - jeżeli rzeczywiście są tak dobre jak mówisz.

To samo tyczy się stron polskich klinik, ilość (w stosunku do ilości przeprowadzanych zabiegów) i jakość fotek mówi sama za siebie, a także manipulacja światłem, fryzem, - zaczeski itd. Niech pokażą że potrafią i niech ludzie (pacjenci/klienci polskich klinik) też pokazują efekty.

Jeżeli polscy specjaliści pokazaliby że potrafią robić HT i że dorównują zagranicznym lekarzom, to opinie by się też o nich zmieniły - to chyba jasne.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kogos zadowala te pare wlosow na krzyz to ok

 

A kto powiedział, że to pare wlosow na krzyz i ze nas zadowala? Wiesz co u kobiety znaczy utrata włosów w centralnej czesci glowy w wyniku wypadku? Nie znasz naszej historii wiec takie komentarze pozostaw sobie.

 

-- 24 lis 2017, 14:51 --

 

Moja żona robila w Karboklinice w Szczecinie.Ja nie wiem czemu wszyscy nie zadowoleni z polskich klinik. U nas sytuacja byla trudna. Dzis minelo prawie pol roku od przeszczepu i co najwazniejsze wlosy pieknie rosna. Zona szczesliwa.Czekamy na wiecej.

 

W takim razie poprosimy o zdjęcia ''przed'' i ''po'' jeśli nie macie nic przeciwko. Niech założy swój wątek, albo Ty sam jej załóż.

Wiesz, jeśli na tym forum byłoby dużo relacji z na prawdę udanych zabiegów przeprowadzonych w polskich klinikach i ze spektakularnymi efektami, a przynajmniej z jakimiś dobrymi rezultatami, to z pewnością opinie o polskich klinikach były by tu inne... - możecie się częściowo przyczynić do zmiany tych opinii tutaj, pokazując właśnie rezultaty z HT - jeżeli rzeczywiście są tak dobre jak mówisz.

To samo tyczy się stron polskich klinik, ilość (w stosunku do ilości przeprowadzanych zabiegów) i jakość fotek mówi sama za siebie, a także manipulacja światłem, fryzem, - zaczeski itd. Niech pokażą że potrafią i niech ludzie (pacjenci/klienci polskich klinik) też pokazują efekty.

Jeżeli polscy specjaliści pokazaliby że potrafią robić HT i że dorównują zagranicznym lekarzom, to opinie by się też o nich zmieniły - to chyba jasne.

 

 

Jak zona sie zgodzi to zaloze watek i Wam pokaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A kto powiedział, że to pare wlosow na krzyz i ze nas zadowala? Wiesz co u kobiety znaczy utrata włosów w centralnej czesci glowy w wyniku wypadku? Nie znasz naszej historii wiec takie komentarze pozostaw sobie.

 

 

nie chodzi mi o wasza historie, tylko o to ze w polsce nie umieja robic zabiegow przeszczepiania wlosow, czego efektem sa zapalki wbite w gowno

 

z ciekawosci zapytam ile Twoja zona miala graftow ? podejrzewam ze nie wiecej niz 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że to pare wlosow na krzyz i ze nas zadowala? Wiesz co u kobiety znaczy utrata włosów w centralnej czesci glowy w wyniku wypadku? Nie znasz naszej historii wiec takie komentarze pozostaw sobie.

 

 

nie chodzi mi o wasza historie, tylko o to ze w polsce nie umieja robic zabiegow przeszczepiania wlosow, czego efektem sa zapalki wbite w gowno

 

z ciekawosci zapytam ile Twoja zona miala graftow ? podejrzewam ze nie wiecej niz 1000

 

Zle podejrzewasz bo miala 2500!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to musial byc bardzo duzy ubytek powypadkowy skoro w polsce wszczepili 2500 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to musial byc bardzo duzy ubytek powypadkowy skoro w polsce wszczepili 2500 gr

 

Tak był spory. Włosy rosną jak szalone aż sam niedowierzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak był spory. Włosy rosną jak szalone aż sam niedowierzałem.

 

 

a jaka ilosc wszczepili na cm kwadratowy ? wiecej niz 25 gr ?

 

 

 

Tak był spory.

 

 

tak mniej wiej pol glowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja żona robila w Karboklinice w Szczecinie.Ja nie wiem czemu wszyscy nie zadowoleni z polskich klinik. U nas sytuacja byla trudna. Dzis minelo prawie pol roku od przeszczepu i co najwazniejsze wlosy pieknie rosna. Zona szczesliwa.Czekamy na wiecej.

 

A ja robiłem u miejscowego rzeźnika, który dotąd tylko ubijał świniaki, ale teraz robi też przeszczepy.

Włosy rosną jak szalone, aż sam nie dowierzałem. Polecam wszystkim: Rzeźnia przy ul. Pojebów w Krakowie.

 

Ciulów, chujów, durniów czy tępaków szukasz tu z takimi postami ?

To reklama tak marna, że kurwa spod latarni wymyśliła by lepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał robić reklamę to zrobiłbym to w innym miejscu a nie tutaj. Jeszcze Ci szczena opadnie z wrazenia jak zobaczysz watek z efektami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeszcze Ci szczena opadnie z wrazenia jak zobaczysz watek z efektami.

 

 

no wiesz 2500 gr jest dobre ale tylko wtedy kiedy chcesz uzupelnic zakola, przy duzych ubutkach jak pisales wyzej, to jest niestety efekt zapalek wbitych w gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakbym chciał robić reklamę to zrobiłbym to w innym miejscu a nie tutaj. Jeszcze Ci szczena opadnie z wrazenia jak zobaczysz watek z efektami.

 

Nie pierdol, bo 2 tuziny postów-reklam z wszelkich możliwych klinik sam tu skasowałem.

Są nawet zawodowi trole do wynajęcia którzy spamują na wszelkich możliwych forach dowolne produkty i usługi.

Mamy w końcu 21 wiek i nawet partie polityczne najmują dziś trolli.

I dlatego kilku-postowcy wychwalający jakąś klinikę mają zerową wiarygodność.

 

Nie masz fot, nie masz dowodów żeby się jakoś uwiarygodnić, to jesteś trolem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post tutaj ale musze napisać to...większość z Was tu tak pier..li, że czytać tego się nie da kompletnie...:/ Jak widzę zdjęcia chłopaka, który wg. mnie ma gęste fajne włosy minimalne zakola, których wg. mnie zakolami nawet uznać nie można tylko naturalną linią włosów, pisze, że w Polsce jakiś tam lekarz ( z Konina czy Kalisza) wykonać przeszczepu mu nie chciał bo ja jako lekarz też bym nie wykonał, a wy wypisujecie mu że powinien mieć co najmniej 2500 graftów to nóż w kieszeni się otwiera...Ja umówiłem się u jednego z lekarzy na przeszczep metodą SAFER i stwierdził że na tonsurę wykona mi 400-500 graftów ( z jednego wychodzi nawet 2-3 włosy) a na zakola obydwa około 800. Moje włosy to dramat w porównaniu do kolegi ze zdjęć , ale lekarz uważam podszedł profesjonalnie, nie chce wykonywać mi mega zagęszczenia tylko dopasować do istniejącego stanu rzeczy. Nie będę celowo podawał nazwiska lekarza ani wystawiał swoich fot, tu "fachowcy" określiliby że najprawdopodobniej 5000 graftów to mało u mnie i powinieniem to zrobić za minimum 40 000 zł ... Ja za graft będę płacił 12,5 zł i mam nadzieję, że będę szczęśliwy nie wyjeżdzając nie wiadomo gdzie i nie płącąc jakiś kosmicznych pieniędzy...Dla niedowiarków ostatnio w PNŚ czy DDTVN był mężczyzna który zapłacił około 10 tys zł i zrobili w Polsce bardzo łądnie mu włosy, ja w kwestii wyjaśnienia nie będę robił tam gdzie on tylko kompletnie gdzie indziej. Pozdrawiam wszystkich logicznie trzeźwo myślących realistów. Mam 41 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja za graft będę płacił 12,5 zł .

 

12,5 zł za graft safera, nieźle Cię wydymali.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mój pierwszy post tutaj

 

Witamy!

 

 

ale musze napisać to...

 

Skoro musisz.....

 

 

większość z Was tu tak pier..li,

 

W takim razie skoro większość tu tak pier..li, a ty nie tak pier..lisz to jesteś tu mniejszością.

 

 

że czytać tego się nie da kompletnie...:/

 

To nie czytaj jeśli się nie da, albo zapisz się z powrotem do podstawówki skoro masz problemy z czytaniem! Nikt cię też nie zmusza do czytania tutaj czegokolwiek.

 

 

Jak widzę zdjęcia chłopaka, który wg. mnie ma gęste fajne włosy minimalne zakola, których wg. mnie zakolami nawet uznać nie można tylko naturalną linią włosów, pisze, że w Polsce jakiś tam lekarz ( z Konina czy Kalisza) wykonać przeszczepu mu nie chciał

 

Mówisz o mnie przyjacielu? Jeśli tak to trochę sprostuję.

Jak widzisz to co ci się dzieje? żal dupę ci ściska? - no dobra ale nie o tym.

 

Nie interesuje mnie co wg ciebie czy kogokolwiek za co można uznać a za co nie.

Choćby to była naturalna linia, to co, swojej naturalnej linii nie można zmienić jak się komuś nie podoba ? - Hello mamy 21 wiek!

 

Naprawdę myślisz że ja chciałem zrobić HT u tego lekarza z Kalisza ? Serio tak myślisz?

W Polsce nigdy bym HT nie robił nawet jakby mi dopłacali do tego, bo w Polsce HT się po prostu nie robi, a polscy lekarze od HT to banda pyproków, partaczy najgorszych i rzeźników, oraz terrorystów!

A zapytałem tego lekarza na forum tylko po to aby potwierdziło się to co myślę o polskich lekarzach, oraz żeby nie pozostawiać sobie już żadnych wątpliwości w tym zakresie.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli lacznie bedzie to 1200 - 1300 graftow ? a moze jednak moglby pan pokazac te zdjecia, napewno beda pomocne dla kogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo ja jako lekarz też bym nie wykonał,

 

I dlatego właśnie to tylko potwierdza i jest następnym powodem aby jednak w Polsce HT nie robić!

Swoją drogą warto wiedzieć jakim człowiekiem jesteś...

 

-- 10 mar 2018, 13:08 --

 

a wy wypisujecie mu że powinien mieć co najmniej 2500 graftów

 

Nikt mi tu tego nie wypisuje. Także błąd, bo wypisywali mi tu nawet że max 1000 graftów albo że w ogóle HT nie potrzebuje - jak już.

A co do kwestii 2500 graftów w moim przypadku, to taką ilość nikt mi nie wypisał z tego forum, tylko taką dokładnie ilość zarekomendował i zaproponował mi jeden z najlepszych lekarzy w USA w jednej z renomowanych i drogich klinik na Beverly Hills. Także przestań perd..ić swoje bzdury jak nie poczytałeś forum a ino rzuciłeś z grubsza okiem na niektóre posty.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nóż w kieszeni się otwiera...

 

Był byś gotów tym nożem walczyć na śmierć i życie? Był byś gotów tym nożem zabijać i być zabitym? Bo jeśli nie to nic nawet nie wspominaj nigdy o nożach. Większość ludzi którzy tak pitolą ani by nie była w stanie tego swojego noża użyć, a na widok noża u napastnika spier...iła by gdzie pieprz rośnie. Jeśli sięgasz po jakąkolwiek broń to bądź gotów jej bezwzględnie użyć, bo takie tam gadanie o otwierających się nożach w kieszeni to wiesz....

 

 

Ja umówiłem się u jednego z lekarzy na przeszczep metodą SAFER

 

Tu nikogo nie interesuje z kim się umawiasz i na co, chcesz nam opowiedzieć swoją historię to załóż swój wątek w odpowiednim dziale.

 

 

i stwierdził że na tonsurę wykona mi 400-500 graftów

 

Czyli to potwierdza powszechnie znany już i tak fakt że polscy ''specjaliści'' nie potrafią sadzić więcej graftów niż 1000 max 1500, i nie potrafią robić wysokich gęstości zbliżonych do naturalnych.

 

 

( z jednego wychodzi nawet 2-3 włosy)

 

Jesteś od Gojdża czy od Borejszy, a może od Szczyta? Bo ten tekst mi bardzo coś przypomina....

Poza tym myślisz że ludzie tutaj to skończone debile i idioci i że o tym fakcie nie wiedzą?

 

Są grafty nawet i cztero i pięcio włosowe (największy jaki jest znany to dziesięcio-włosowy) i co z tego? - i tak żaden przeszczep nie jest w stanie odtworzyć naturalnej gęstości i naturalnej ilości włosów, ino jest w stanie co najwyżej (nie mówiąc o efektach ''zapałek wbitych w gówno'') stworzyć efekt iluzji naturalnej gęstości i naturalnego wyglądu włosów.

 

 

a na zakola obydwa około 800.

 

A to to standard w Polsce w polskich klinikach. Na duże zakola to czasami potrzeba nawet i 3500 graftów (i takie zabiegi lekarze wykonują za granicą) - powiedz to swojemu mistrzowi.

 

 

Moje włosy to dramat w porównaniu do kolegi ze zdjęć

 

I pewnie dlatego masz ból dupy. Było brać finasteryd zawczasu a nie czekać aż będzie łysina rzędu NW 5 czy większa. A jak nie chciałeś brać tego leku i ''płakałeś'' o uboki to nie ''płacz'' teraz o włosy. To nic osobistego tylko taka rada dla każdego innego kto to czyta.

 

 

ale lekarz uważam podszedł profesjonalnie,

 

Tak jest, jak każdy polski lekarz od HT. Pełna profesjonalność.

 

 

nie chce wykonywać mi mega zagęszczenia tylko dopasować do istniejącego stanu rzeczy.

 

A kogo to obchodzi z pacjentów/klientów co chce lekarz, lekarz może sobie chcieć nawet słonia na łańcuchu w domu, lecieć w kosmos, i Maybacha w złocie - żeby się dopasować do wyższej kasty.

 

 

Nie będę celowo podawał nazwiska lekarza ani wystawiał swoich fot,

 

Czyli jak każdy tu poprzedni troll i każdy następny który będzie. Ale swoje 3 grosze to jednak ku*wa CELOWO tu wsadziłeś...

 

 

tu "fachowcy" określiliby że najprawdopodobniej 5000 graftów to mało u mnie i powinieniem to zrobić za minimum 40 000 zł ...

 

A jakże było by inaczej. ''Fachowcy'' tutaj mówią prawdę choćby najgorsza ona była, bo dewizą tego forum jest prawdziwość a nie mydlenie oczu.

Czy natomiast za 40 000 zł, to jest trochę wątpliwe, bo w tanich tureckich klinikach są wykonywane mega-sesje rzędu 4500 graftów za 10 000 zł lub nawet i za mniej. I sporo ludzi tutaj (fachowców) poleca takie tanie tureckie kliniki w których sami to robią zabiegi.

 

 

Ja za graft będę płacił 12,5 zł

 

To w uj drogo - co też już jeden forumowicz mówił. U tego lekarza z Kalisza o którym wspominasz, miał byś manualnie i za 8 zł za graft i zrobił by ci linię jaką lubisz.

 

 

i mam nadzieję, że będę szczęśliwy

 

Trzymamy kciuki za to, choć wiemy że tak nie będzie to i tak kibicujemy i życzymy jak najlepiej i jak najlepszych możliwych efektów. Ale chętnie zobaczylibyśmy jednak relację z fotkami.

 

 

nie wyjeżdzając nie wiadomo gdzie i nie płącąc jakiś kosmicznych pieniędzy...

 

Wiadomo, każdego wybór, nikt nikogo nie zmusza pod karabinem do wyjazdu z kraju w celu zrobienia HT w zagranicznej klinice, ani nikt nikogo nie zmusza do wydawania kosmicznych pieniędzy, - a tak z ciekawości to zapytam jaka to jest ta ''kosmiczna'' waluta ?

 

 

Dla niedowiarków ostatnio w PNŚ czy DDTVN był mężczyzna który zapłacił około 10 tys zł i zrobili w Polsce bardzo łądnie mu włosy,

 

Co to jest PNŚ i DDTVN ? - bo nie wszyscy muszą znać znaczenie tych skrótów. Zapodaj także linki, obejrzymy i ocenimy czy rzeczywiście zrobili mu włosy bardzo ładnie.

 

 

ja w kwestii wyjaśnienia nie będę robił tam gdzie on tylko kompletnie gdzie indziej.

 

Nie musisz nam składać żadnych wyjaśnień - nie jesteśmy prokuraturą ani fiskusem.

I po co nam to w ogóle mówisz że nie będziesz robił tam tylko gdzie indziej, po pierwsze kogo to tu obchodzi, to nie twój osobisty wątek, pod drugie to co mówisz jest bez sensu bo nie powiedziałeś jak nazywa się tamta klinika gdzie tamten facet robił co miał rzekomo tak wspaniały efekt, a przypuszczam że nikt tutaj nie będzie za tym specjalnie rył po archiwum TVN-u itd.

 

 

Pozdrawiam wszystkich logicznie trzeźwo myślących realistów.

 

Też pozdrawiam serdecznie, ale tak zapytam bo nie daje mi to spokoju...

To znaczy że tych nielogicznie i nietrzeźwo myślących i nie realistów już nie pozdrawiasz ? - nieładnie!

 

 

Mam 41 lat...

 

Ja mam 35 - tak na marginesie dopowiem tylko, bo może na zdjęciach wyglądam na mniej, szczególnie w mniemaniu ludzi którzy fakt i stan łysienia i/lub linię włosów powiązują z wiekiem w ocenie wieku innych ludzi z wyglądu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chyba zabolał mój post-dużo jadu i rozgoryczenia w tobie, pełna frustracja to niedobrze... Ale przechodząc ad rem- jeśli jesteś lekarzem medycyny z odpowiednim przygotowaniem merytoryczno-praktycznym z chęcią posłucham twoich rad, jeśli nim nie jesteś to są one dla mnie kompletnie bezwartościowe, interesuje mnie opinia fachowców, tj. lekarzy, nie zielarzy, okultystów, znachorów i innej maści podobnych osobników...Proponowałbym także dokształcić się trochę z zakresu wiedzy humanistycznej- zwrotów retorycznych typu "nóż otwiera się w kieszeni" czy "kosmiczne pieniądze" nie bierze się dosłownie tylko traktuje w przenośni... napisałbym żebyś "wylał sobie kubeł zimnej wody na głowę", ale boję się, że weźmiesz to zbyt dosłownie jak wziąłeś z tym nożem i po prostu zrobisz to...Co do ocen polskich lekarzy, to w twoim przekonaniu to partacze, konowały, itd...a weźmy takiego Ambroziaka czy Gojdzia, mają piękne kliniki w Wawie (nie gdzieś po prowincjach), jeźdżą Ferrari i bzykają fajne laski typu Cleo. A ty taki mózg, spec, guru, itd. opowiadający o swoich snach i fantazjach typu konsultacje lekarskie w Beverly Hills siedzisz na forum całymi dniami i nocami i tylko trolujesz i hejtujesz... Jesteś tak dobry wykaż się i pokaż w realnym świecie-skończ studia medyczne, załóż klinikę i przeszczepiaj ludziom te włosy nawet w kształcie litery W... a nie tylko obrażaj innych. Twój problem nie tkwi w linii włosów (centymetr wyżej czy niżej) czy ich kształcie typu litera U, ale w twej głowie, psychice... Cudowne były także twe wynaturzenia natury prawniczej w innych postach-dyskryminacja twej osoby przez jakiegoś lekarza z Kalisza czy Konina...Sorry prawnikiem ani lekarzem na pewno się nie urodziłeś i mimo, że dobrze ci życzę nie przypuszczam żebyś z takim słownictwem, poziomem wiedzy (wątpię czy skończyłeś chociaż technikum) i tokiem rozumowania jednym czy drugim z nich kiedykolwiek został...

Kończę bez odpowiedzi już z mojej strony bo szkoda mi tu czasu na takie opowiastki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...