free web hit counter Skocz do zawartości
AlicjaMolda

Przeszczep włosów Polska zachodniopomorskie Szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

''Lekarzu'' zacznę od tego że wybzdyczenie odpowiedzi zajęło ci ponad pół dnia, ale rozumiem to, jak ktoś jest nieukiem to trudno mu odpisywać na poczekaniu, a już w ogóle jak nie ma argumentów ani racji i musi bzdyczyć swoje brednie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale przechodząc ad rem- jeśli jesteś lekarzem medycyny z odpowiednim przygotowaniem merytoryczno-praktycznym z chęcią posłucham twoich rad, jeśli nim nie jesteś to są one dla mnie kompletnie bezwartościowe, interesuje mnie opinia fachowców, tj. lekarzy, nie zielarzy, okultystów, znachorów i innej maści podobnych osobników...

 

To po co tu jesteś ? Przecież to nie jest forum lekarzy, tylko ich pacjentów, a więc konsumentów.

 

Jak kupujesz samochód też nie wchodzisz na forum producentów samochodów (bo oni się lepiej znają), tylko na forum nabywców/klientów/konsumentów.

 

Co do ocen polskich lekarzy, to w twoim przekonaniu to partacze, konowały, itd...a weźmy takiego Ambroziaka czy Gojdzia, mają piękne kliniki w Wawie (nie gdzieś po prowincjach), jeźdżą Ferrari i bzykają fajne laski typu Cleo.

 

Kulczyk (a właściwie teraz już jego syn) też i czego to dowodzi ? Że robi najlepsze na świecie produkty ?

Zdajesz sobie sprawę, że to konsumenci głosują portfelami i to my decydujemy jakie produkty są na topie. Jeśli konsument kupuje gówno, w ciemno, to producent gówna staje się bogaty.

To proste.

 

Jednak fakt, że sporo osób jeździ poprawiać polskich mistrzów do.... nawet do Turcji (i to w cale nie jakichś renomowanych chirugów), dobrze o polskich mistrzach nie świadczy.

Tak samo jak nie świadczy o nich dobrze kompletny brak rezultatów na forum (lub na jakichkolwiek forach). Dziwne nieprawdaż ? Mamy relacji z jakichś odległych krain, a z Polski niet. No może znajdą się ze dwie-trzy, ale ich efekt jest co najwyżej średni.

Jak wytłumaczysz ten paradoks ?

 

PS. I żeby nie było. Robiłem w Polsce (u renomowanego, jak mi się wydawało, chirurga), poprawiałem na zachodzie. Więc możesz sobie zaklinać rzeczywistość do woli, ale fakty są takie, że w Polsce jest guano. A dowody na to miałem na swojej głowie.

Z resztą nie byłem pierwszy, ani (sądząc choćby po twoich postach) ostatni.

 

A ty taki mózg, spec, guru, itd. opowiadający o swoich snach i fantazjach typu konsultacje lekarskie w Beverly Hills siedzisz na forum całymi dniami i nocami i tylko trolujesz i hejtujesz...

 

Hejtuje jako konsument. Jeśli jako konsument napiszę, że jakiś samochód jest do bani i nigdy bym go więcej nie kupił, to też nie wyjedziesz mi z tekstem "to zrób lepszy".

"No bo producent tego samochodu zarabia krocie i bzyka najlepsze laski"

Nie, nie zrobię lepszego, ale kupię inny. A to jakie laski bzyka producent badziewia, mnie nie obchodzi przy jego zakupie.

 

PS. McDonald's też dobrze zarabia, ale nie jadam tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że chyba zabolał mój post

 

Nie zabolał bo ja nie mam ''bólu dupy'' jak niektórzy ludzie, w tym ty. Ciebie raczej prawda boli i to bardzo.

A sokoro już o bólu w ogóle, to przy okazji powiem, że bólu fizycznego nie odczuwam za bardzo, a nawet wydaje mi się że go lubię, mówili też mi ludzie że jestem chyba masochistą. Od kuracji też nigdy żadnych bóli nie miałem, a zdarza się to nieraz ludziom.

 

 

dużo jadu i rozgoryczenia w tobie, pełna frustracja to niedobrze...

 

Raczej w tobie, wszystko bowiem na to wskazuje. I rzeczywiście, to niedobrze.

 

 

Ale przechodząc ad rem- jeśli jesteś lekarzem medycyny z odpowiednim przygotowaniem merytoryczno-praktycznym z chęcią posłucham twoich rad,

 

A ja choćbym był lekarzem to miał bym w d...e żeby tobie radzić, i takim jak ty. W ogóle jaką rade można dać takim jak ty...? Chyba tylko taką jak w piosence Popka ''wejdź na stół, powieś się za krawat, jak cię na to stać''.

 

 

jeśli nim nie jesteś to są one dla mnie kompletnie bezwartościowe,

 

To po co je czytasz....? Po jaki *uj ? I się jeszcze do tego irytujesz ?

A jestem kim jestem.

 

 

interesuje mnie opinia fachowców, tj. lekarzy, nie zielarzy, okultystów, znachorów i innej maści podobnych osobników...

 

To idź na forum dla lekarzy, oraz do swoich mistrzów tam gdzie będziesz robił HT. Tu jest mało lekarzy, właściwie to śladowe ilości w całej społeczności tego forum. I tu nie znajdziesz swoich zasranych ''fachowców''.

 

 

Proponowałbym także dokształcić się trochę z zakresu wiedzy humanistycznej- zwrotów retorycznych typu "nóż otwiera się w kieszeni" czy "kosmiczne pieniądze"

 

W dupie mam twoje propozycje i twoje zwroty - a jednocześnie daję tym do zrozumienia, że doskonale rozumiem co masz na myśli, bo przecież nie mogę mieć fizycznie w dupie twoich zwrotów.

 

 

nie bierze się dosłownie tylko traktuje w przenośni...

 

W tym przypadku przenośnia odzwierciedla rzeczywistość bo przez ten konkretny zwrot pokazujesz jaki jesteś, co tak na prawdę myślisz, co tobą kieruje itd... ale żeby to zrozumieć trzeba mieć IQ na ponad przeciętnym poziomie.

 

A co do moich pytań o to to pytałem serio, nie w przenośni.

 

 

napisałbym żebyś "wylał sobie kubeł zimnej wody na głowę", ale boję się, że weźmiesz to zbyt dosłownie jak wziąłeś z tym nożem i po prostu zrobisz to...

 

A pisz, mam to w dupie co napiszesz, ja nie słucham ludzi, nigdy nie słuchałem i nie będę słuchał. Nigdy też nie robiłem tego co mi kazali, nie robię i nigdy nie będę robił! - Powinieneś chyba już to zauważyć skoro jesteś tak bystry, błyskotliwy i mądry....

A jeśli serio myślisz że bym wylał sobie kubeł zimnej wody na łeb bo tak napisałeś to to tylko świadczy że bardzo kiepsko z tobą chyba jest.... bo to trzeba być chyba przygłupem żeby tak w ogóle móc pomyśleć... ale nie będę tego dalej komentował. Nie obraź się, to nic osobistego, ale to to właśnie wygląda.

 

 

Co do ocen polskich lekarzy, to w twoim przekonaniu to partacze, konowały, itd...

 

Nie tylko w moim, bo chyba w znakomitej większości forumowiczów też. Zresztą nie można polskich lekarzy od HT oceniać inaczej, a sami przecież sobie zapracowują na takie oceny a nie inne.

 

 

a weźmy takiego Ambroziaka czy Gojdzia, mają piękne kliniki w Wawie (nie gdzieś po prowincjach), jeźdżą Ferrari i bzykają fajne laski typu Cleo.

 

Skoro nie możesz zrozumieć pewnych rzeczy to chociaż wyobraź sobie że gówno mnie obchodzi co mają i gdzie, i kogo bzykają.

Wg mnie to mogą mieć nawet i w Dubaju i w Honolulu swoje kliniki.

Wyobraź też sobie (choć wiem wielu ludziom to trudno sobie nawet wyobrazić) że mam w dupie Ferrari i że jak bym koniecznie chciał to bym miał. I powiem ci (choć może tego nie zrozumiesz) że mam inny gust, i wolę wielkie ciężkie limuzyny i suv'y oraz auta zabytkowe. Obecnie jeżdżę autem które pali 30 litrów benzyny/100 km po mieście - lub w korkach i w zimie nawet znacznie więcej.

I powiem też (choć tego też z pewnością nie zrozumiesz) że bzykanie to też mam w dupie, wolę mieć efekty uboczne na ku*asie i nie bzykać często, albo i nawet w cale, ale za to być mistrzem świata w odroście włosów na wyłysiałych miejscach - to jest mój cel, moje największe hobby, i moja największa pasja, i mam to też w dupie czy ktoś to rozumie czy nie, jak i to co o tym myśli i mówi. Uświadom to sobie.

 

 

A ty taki mózg, spec, guru, itd. opowiadający o swoich snach i fantazjach typu konsultacje lekarskie w Beverly Hills siedzisz na forum całymi dniami i nocami

 

Nie o to że się chwalę, ale mój mózg ma z pewnością większe pojęcie o łysieniu, leczeniu łysienia i o HT, a także o lekarzach od HT, niż twój - no bez urazy ale taki jest fakt, dałeś do zrozumienia swoimi postami że tak jest.

A właśnie wyobraź sobie że dla wielu ludzi (z zagranicznych for) jestem taki guru, co pokazali.

Koleś, ale tymi snami to już mi bardzo złośliwie pojechałeś bo ku*wa nigdy na forum nie mówiłem o swoich snach, czyli świadczy to też o twoim jadzie.

A to czy moje moje fantazje staną się rzeczywistością, to się jeszcze okaże. Zapewniam że fantazje moje będą rzeczywistością, i wtedy dopiero będziesz miał ból dupy i będziesz pluł jadem, bo znając cię już trochę stwierdzam że bez tego się nie obędzie. Ale mam to dupie, lubię patrzeć na ludzi którzy jad wypluwają, sprawia mi to frajdę i satysfakcję.

Zadzwoń do tej klinki i zapytaj o mnie, o ile znasz angielski.

A siedzę na forum całymi dniami i nocami bo nie muszę pracować, mam od tego ludzi, pracują na mnie i dla mnie, a ruchać też nie muszę bo mam efekty uboczne chyba od finasterydu, Spanie też mnie jakoś nie bierze - nie mam akurat efektu ubocznego w postaci senności czy zmęczenia, w domu nie muszę nic robić bo też od tego mam ludzi, w ogóle robię fizycznie (czy to coś w domu czy zawodowo) tylko wtedy kiedy mam na to ochotę, to też sobie przesiaduję w najlepsze na forum, bo to forum też jest moim hobby.

 

 

i tylko trolujesz i hejtujesz...

 

Kogo, kiedy i gdzie ?

Nie jestem trollem ani żadnym haterem, lubię tu większość ludzi, nie mam żadnego ''bólu dupy'', jestem wyrozumiały i tolerancyjny dla wszystkich, i nikomu nie dosrywam, ani źle nie życzę.

To raczej mnie tu niektórzy hejtują i próbują ze mnie zrobić trolla, w tym także ty.

 

 

Jesteś tak dobry wykaż się i pokaż w realnym świecie-skończ studia medyczne, załóż klinikę i przeszczepiaj ludziom te włosy nawet w kształcie litery W... a nie tylko obrażaj innych.

 

Nigdy nigdzie nie powiedziałem że jestem ''tak dobry''. A po co mam się wykazywać kończąc studia medyczne, skoro mnie to nie rajcuje, choć przyznam że myślałem o tym też.

Po co mam zakładać klinikę i przeszczepiać ludziom włosy skoro nie mógł bym się w pełni spełniać, bo ludzie chcieli by w większości linie M lub V, a ja nie narzucałbym na siłę nikomu innej linii niż by chciał - nie jestem taki jak ty i pan lekarz Przybylski z Kalisza. Poza tym linia ''M'' czy ''V'' to żadne wyzwanie i byle lekarz robi takie linie.

I nikogo nie obrażam, ale są tacy którzy mnie obrażają i nawet pan lekarz Przybylski mnie obraził, czułem się obrażony tym ''odesłaniem'' do psychiatry, jak i zlewaniem moich pytań przez niego. Zatem wypraszam sobie że obrażam innych!

 

 

Twój problem nie tkwi w linii włosów (centymetr wyżej czy niżej) czy ich kształcie typu litera U, ale w twej głowie, psychice...

 

A kim ty ku*wa jesteś, żeby oceniać co jest moim problemem a co nie jest ? Czujesz się ku*wa jakimś Bogiem, wyrocznią, rzeczoznawcą, wszechwiedzącym ?

 

Nawet zdania po polsku nie potrafisz ubzdyczyć w poprawnej formie, bo piszesz w l.poj. o linii, a za chwilę w mnogiej odnosząc się do kształtu tej linii - powinno być ''jej'' zamiast ''ich''. Zapisz się jednak z powrotem do podstawówki.

 

A w głowie/psychice, to ty masz same problemy.

 

I jeszcze sprostuje co do kształtu pożądanej linii, to ma być kształt odwróconej litery ''U'', a nienormalnie litery ''U''.

 

 

Cudowne były także twe wynaturzenia natury prawniczej w innych postach-dyskryminacja twej osoby przez jakiegoś lekarza z Kalisza czy Konina...

 

Wiem że były cudowne (mój osobisty doradca prawny nawet twierdzi nieraz że ja go w cale nie potrzebuję), bo ten doktorek jakoś nie chciał przyznać faktu uprawiania dyskryminacji i unikał odpowiedzi na niektóre moje kluczowe pytania jak ognia, a tylko czekałem aby na to.

 

A z wszelaką dyskryminacją to zawsze będę walczył !

 

A fakt że nawet nie wiesz dokładnie skąd ten lekarz jest, z jakiej miejscowości, potwierdza to o czym już mówiłem, słabo czytasz forum, rzucasz tylko okiem na niektóre posty i pier..lisz swoje farmazony od rzeczy myśląc że świecisz.

 

 

Sorry prawnikiem ani lekarzem na pewno się nie urodziłeś

 

Mój consigliere, tzn. mój osobisty doradca prawny twierdzi inaczej, tzn. mówi że byłbym bardzo dobrym prawnikiem, że mam bardzo dobre wyczucie wszelkich interpretacji, zapał do tego, tylko aby paragrafy obstukać na pamięć.

 

Poza tym, koleś, nikt się przecież nie urodził ani prawnikiem ani lekarzem, ani kimkolwiek innym zawodowo, tylko każdy obiera swoją drogę i kształci się zawodowo - zatem o czym ty tu w ogóle pier..lisz ? A już wiem, z braku argumentów musiałeś coś wymyślić żeby mi dosrać Tacy ludzie jak ty już tak mają.

 

A lekarzem to bym nawet nie chciał być.

 

 

i mimo, że dobrze ci życzę

 

Aha, po *uju fest...

Już się właśnie okazało po pierwszym twoim poście jak mi dobrze życzysz....

 

 

nie przypuszczam żebyś z takim słownictwem,

 

Moje słownictwo w razie potrzeby może być jak z najgorszego rynsztoku lub jak ze szkółki parafialnej, albo z wywodów doktora habilitowanego - to jest u mnie dostosowywane odpowiednio do odpowiednich sytuacji, nie mam z tym problemu.

 

I jeszcze na marginesie: w dupie mam co przypuszczasz.

 

 

poziomem wiedzy

 

Akurat pewnie w wielu dziedzinach w tym w kwestii HT bym cię zagiął 100 razy.

 

Skoro twierdzisz że nie posiadam wiedzy to jesteś albo:

 

a) skończonym idiotą,

 

albo:

 

b) kurewsko złośliwą mendą ponad-pospolitą, oraz wyjątkowym ujebliwcem, bo jakoś gro ludzi twierdzi że mam wiedzę i to bardzo dużą, i to nawet tacy którzy mnie nie lubią.

 

Choć możesz być też jednym i drugim, bo jedno drugiego nie wyklucza.

 

No ale tak to już jest jak się nie ma argumentów ani racji, to chce się za wszelką cenę pokazać złośliwość z powodu bezradności argumentacyjnej w konwersacjach.

 

 

(wątpię czy skończyłeś chociaż technikum)

 

I tu cię zaskoczę, mam technikum i nawet maturę mam, na którą na dodatek poszedłem w hawajskiej koszuli a nie w garniturze jak wszyscy.

 

 

i tokiem rozumowania

 

Mój tok jest taki aby bezwzględnie dążyć do celu, i jeśli zapragnę tylko być czy to prawnikiem czy lekarzem to nim będę!

 

 

jednym czy drugim z nich kiedykolwiek został...

 

Wątpić to ty se możesz.... w co tam tylko chcesz.

 

 

Kończę bez odpowiedzi już z mojej strony bo szkoda mi tu czasu na takie opowiastki...

 

No, mam nadzieję że kończysz, bo ci tutaj nie odpuszczę.

 

Dziwne, szkoda ci czasu, a cały czas tu zaglądasz i logujesz się na forum....

 

A opowiastki z dupy, to sam tu piszesz!

 

-- 12 mar 2018, 4:15 --

 

Ale przechodząc ad rem- jeśli jesteś lekarzem medycyny z odpowiednim przygotowaniem merytoryczno-praktycznym z chęcią posłucham twoich rad, jeśli nim nie jesteś to są one dla mnie kompletnie bezwartościowe, interesuje mnie opinia fachowców, tj. lekarzy, nie zielarzy, okultystów, znachorów i innej maści podobnych osobników...

 

To po co tu jesteś ? Przecież to nie jest forum lekarzy, tylko ich pacjentów, a więc konsumentów.

 

Jak kupujesz samochód też nie wchodzisz na forum producentów samochodów (bo oni się lepiej znają), tylko na forum nabywców/klientów/konsumentów.

 

Co do ocen polskich lekarzy, to w twoim przekonaniu to partacze, konowały, itd...a weźmy takiego Ambroziaka czy Gojdzia, mają piękne kliniki w Wawie (nie gdzieś po prowincjach), jeźdżą Ferrari i bzykają fajne laski typu Cleo.

 

Kulczyk (a właściwie teraz już jego syn) też i czego to dowodzi ? Że robi najlepsze na świecie produkty ?

Zdajesz sobie sprawę, że to konsumenci głosują portfelami i to my decydujemy jakie produkty są na topie. Jeśli konsument kupuje gówno, w ciemno, to producent gówna staje się bogaty.

To proste.

 

Jednak fakt, że sporo osób jeździ poprawiać polskich mistrzów do.... nawet do Turcji (i to w cale nie jakichś renomowanych chirugów), dobrze o polskich mistrzach nie świadczy.

Tak samo jak nie świadczy o nich dobrze kompletny brak rezultatów na forum (lub na jakichkolwiek forach). Dziwne nieprawdaż ? Mamy relacji z jakichś odległych krain a z Polski niet. No może znajdą się ze dwie-trzy, ale ich efekt jest co najwyżej średni.

Jak wytłumaczysz ten paradoks ?

 

PS. I żeby nie było. Robiłem w Polsce (u renomowanego, jak mi się wydawało, chirurga), poprawiałem na zachodzie. Więc możesz sobie zaklinać rzeczywistość do woli, ale fakty są takie, że w Polsce jest gauno. A dowody na to miałem na swojej głowie.

Z resztą nie byłem pierwszy, ani (sądząc choćby po twoich postach) ostatni.

 

A ty taki mózg, spec, guru, itd. opowiadający o swoich snach i fantazjach typu konsultacje lekarskie w Beverly Hills siedzisz na forum całymi dniami i nocami i tylko trolujesz i hejtujesz...

 

Hejtuje jako konsument. Jeśli jako konsument napiszę, że jakiś samochód jest do bani i nigdy bym go więcej nie kupił, to też nie wyjedziesz mi z tekstem "to zrób lepszy".

"No bo producent tego samochodu zarabia krocie i bzyka najlepsze laski"

Nie, nie zrobię lepszego, ale kupię inny. A to jakie laski bzyka producent badziewia, mnie nie obchodzi przy jego zakupie.

 

PS. McDonald's też dobrze zarabia, ale nie jadam tam.

 

 

Lion, nie ma się co produkować na trolli, naganiaczy, haterów, sku*wieli albo debili. Sam chyba ostatni raz odpisałem takiemu jak ten koleś, następnym razem będę tylko pizgał i odpowiadał jednym fajnym zdaniem, na takie posty.

 

Normalni ludzie to doskonale o tym wiedzą o czym napisałeś, ale fakt są też tacy ludzie którzy kupią najgorszy wrak samochodowy byle był nawoskowany i środki kosmetyczne ściekały z plastików, z kokpitu, i z opon.

 

A koleś niech se robi to HT gdzie chce i tyle, o ile w ogóle to koleś, który faktycznie chce zrobić HT a nie troll i naganiacz jakiejś polskiej kliniki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burzliwa dyskusja. Zrobiłem mały "risercz" i pozwolę sobie wtrącić parę słów. Jeżeli chodzi o dr. Ambroziaka I dr. Gojdzia, to nie znalazłem niezależnych relacji z ich klinik i wydaje mi sie ze takich nie ujrzę. Powod tego jest prosty, prowadzą oni kliniki zajmujace sie spora gałęzią medycyny estetycznej, a to rzadko kiedy idzie w parze z jakością. Swoja droga mniemam ze jest to również powód dla ktorego jeżdżą oni wypasionymi autami.

 

Jeżeli chodzi o materiał z pnś, to występował tam dr. Saifi. Szczerze nie wiem co o tym myśleć, bo na tym forum jest opinia ze sadzi rzadko, ale mozna znalezc parę relacji na zagranicznych forach i rezultaty tam przedstawione sa calkiem spoko. Gęstość jest odpowiednia.

 

Co do psychologa, to nie chcąc nikogo obrazajać:

Niektórzy faktycznie powinni to przemyslec i z tego co obserwuje to nie jest to tylko moja opinia. Swoja drogą, jeżeli ktos dostaje takie rady juz n-ty raz, to powinien wyciagnac z tego jakiś wniosek. Zwłaszcza ze jest to zwyczajna konsultacja specjalistyczna, a sygnały z zewnatrz moga miec w sobie ziarno prawdy.

 

Jednak problemem jest również charakterystyczne kółeczko własnej adoracji, ktore bardzo często mozna spotkać na tego typu forach. Nie jestem specjalista wiec nie zamierzam zagłębiać się w ten temat, ale wtracę jedynie że takie zachowanie nikomu nie pomaga, a jedynke dostarcza wsparcia dla skrajnych podejsc.

Uważam po prostu ze to zachowanie jak z podstawówki... Bardzo dobrze miec kontrowersyjnego kolege. Problem tylko w tym ze takie zachowanie nie służy temu koledze.

 

Jeżeli kogos urazilem, to niech wie ze nie mialem tego na celu.

 

-- 13 mar 2018, 21:11 --

 

ps. Zapomnialem dodać ze w tym materiale z pnś, gościu mówi ze dba o zatrzymanie lysienia poprzez zabiegi laserowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do psychologa, to nie chcąc nikogo obrazajać:

Niektórzy faktycznie powinni to przemyslec i z tego co obserwuje to nie jest to tylko moja opinia. Swoja drogą, jeżeli ktos dostaje takie rady juz n-ty raz, to powinien wyciagnac z tego jakiś wniosek. Zwłaszcza ze jest to zwyczajna konsultacja specjalistyczna, a sygnały z zewnatrz moga miec w sobie ziarno prawdy.

 

A kto, np. może ja ?

 

Byłem już

 

 

Jednak problemem jest również charakterystyczne kółeczko własnej adoracji, ktore bardzo często mozna spotkać na tego typu forach.

 

Czytałem podobne zdania już gdzieś. Kto cię nasłał Wiktor czy Piotr, a może Roman ? Bo któryś z nich, (albo nie tylko jeden z nich) już tak ględził właśnie.... hmmmmmmmmmm


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Burzliwa dyskusja. Zrobiłem mały "risercz" i pozwolę sobie wtrącić parę słów. Jeżeli chodzi o dr. Ambroziaka I dr. Gojdzia, to nie znalazłem niezależnych relacji z ich klinik i wydaje mi sie ze takich nie ujrzę. Powod tego jest prosty, prowadzą oni kliniki zajmujace sie spora gałęzią medycyny estetycznej, a to rzadko kiedy idzie w parze z jakością. Swoja droga mniemam ze jest to również powód dla ktorego jeżdżą oni wypasionymi autami.

 

Gojdzia i Ambroziaka akurat w Polsce nie "dawałbym" jako autorytetów stricte od przeszczepu włosów, chociaż być może robią to dobrze (nie wiem więc nie wypowiadam się). Tacy to podobno dr. Kolasiński i Srebrzyński - chociaż efektów ich prac także nie znam, a znam tylko "obiektywnych forów medycznych"

 

Jeżeli chodzi o materiał z pnś, to występował tam dr. Saifi. Szczerze nie wiem co o tym myśleć, bo na tym forum jest opinia ze sadzi rzadko, ale mozna znalezc parę relacji na zagranicznych forach i rezultaty tam przedstawione sa calkiem spoko. Gęstość jest odpowiednia.

 

Mi również rezultat podobał się, nazwiska lekarza nie pamiętałem, dzięki że przypomniałeś (lek med. Saifi). Na tym forum to "gęsto sadzą to tylko Turcy ". na zagranicznych forach jakoś praca niektórych lekarzy z Polski jest także doceniana...

 

Co do psychologa, to nie chcąc nikogo obrazajać:

Niektórzy faktycznie powinni to przemyslec i z tego co obserwuje to nie jest to tylko moja opinia. Swoja drogą, jeżeli ktos dostaje takie rady juz n-ty raz, to powinien wyciagnac z tego jakiś wniosek. Zwłaszcza ze jest to zwyczajna konsultacja specjalistyczna, a sygnały z zewnatrz moga miec w sobie ziarno prawdy.

 

Tu kolego pomyliłeś trochę pojęcia...do psychologa to można pójść z rozterkami natury miłosnej, sercowej i tego typu problemami "lżejszej wagi". Ale jeśli ktoś chce sobie sadzić włosy na czole żeby wyglądać jak klon czy brat bliźniak Chewbaccy z Gwiezdnych Wojen i robi to jeszcze kosztem pewnego rodzaju kastracji farmakologicznej to powinien w sposób zdecydowany udać się do psychiatry...Oczywiście każda osoba pełnoletnia (nieubezwłasnowolniona częściowo czy całkowicie) może stanowić o własnym ciele co z nim chce robić, itd. ale powinna mieć też świadomość, że wypowiadając się na forum publicznym powinna liczyć się z tym, że inna osoba może ocenić jej zachowanie i działanie według swoich kryteriów (często bardziej obiektywnych). Z tym stanowieniem o własnym życiu i zdrowiu to też jest trochę na zasadzie cuius regio eius religio...bo przykładowo w Polsce możesz zadecydować o tym czy chcesz żyć czy nie (dotyczy samobójstwa). I wszelakie jego próby i usiłowania nie są karalne. Ale dla przykładu w UK jeśli będziesz chciał dokonać ze swoim ciałem co chcesz (w tym wypadku chodzi o samobójstwo) i zrobisz to w sposób nieudolny (czyli przeżyjesz) to niestety ale poniesiesz odpowiedzialność karną.

Jednak problemem jest również charakterystyczne kółeczko własnej adoracji, ktore bardzo często mozna spotkać na tego typu forach. Nie jestem specjalista wiec nie zamierzam zagłębiać się w ten temat, ale wtracę jedynie że takie zachowanie nikomu nie pomaga, a jedynke dostarcza wsparcia dla skrajnych podejsc.

Uważam po prostu ze to zachowanie jak z podstawówki... Bardzo dobrze miec kontrowersyjnego kolege. Problem tylko w tym ze takie zachowanie nie służy temu koledze.

 

Są koła adoracji większe i mniejsze i zawsze takie istnieją i istnieć będą...Ale tu jest MEGA wielkie koło. Na innym forum za wpisy typu: "... a polscy lekarze od HT to banda pyproków, partaczy najgorszych i rzeźników, oraz terrorystów!" każdy użytkownik zostałby od razu zbanowany. Takie zwroty w stosunku do jakiejś osoby czy określonej grupy społecznej, zawodowej stanowią wyczerpanie znamion przestępstwa m.in. z art. 212 oraz 216 kk, a o zakładaniu przez takie grupy zawodowe (np. lekarzy) spraw cywilnych z artykułu 24 kc nie będę nawet już jako prawnik wspominał bo to pikuś przy sprawie karnej...Najlepsza jest postawa administratorów, którzy być może nie mają nawet świadomości, że również ponoszą za takie wpisy odpowiedzialność - patrz chociażby ten wyrok:

http://konsumentwsieci.pl/wyrok-sn-w-sp ... tkownikow/

 

Najlepszy tekst tego forum to, że jest to forum prywatne i wolno robić co się chce...Ręce opadają...forum może być sobie prywatne ale jest dostępne publicznie i tu jest problem...Ale niech radzą sobie z tym sami. Oby znowu ktoś go nie zamknął jak poprzedniego...

Jeżeli kogos urazilem, to niech wie ze nie mialem tego na celu.

 

Ja też nie zamierzałem nikogo urazić, nie wyzywałem nikogo od skurwysy.ów, debili, pyproków, partaczy i terrorystów. Post jest skierowany do Ciebie (aczkolwiek do przeczytania na forum publicznym dla wszystkich) i nie będę się tu wdawał w dalsze dyskusje natury prawnej czy medycznej...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@diamondmike76 trollu, naucz się chociaż pisać posty.

 

I zapamiętaj! KTO TUTAJ PLUJE JADEM NIECH BĘDZIE PEWIEN ŻE ZOSTANIE TYM JADEM OBRZYGANY!!!

 

A co do forum to było zamknięte z powodów technicznych, a nie że ktoś z mocy prawa jakiegoś wyroku je zamknął.

Natomiast poprzednie forum, ''łysienie-info'' się samo ''zamknęło'' bo był tam najazd takich trolli jak ty, oraz różnej innej maści, a admin ich nie banował.

 

I wypad stąd jak ci coś tu nie pasuje trollu! Nikt cię nie zmusza żeby być członkiem tego forum!!!

 

Dlaczego ja się kastruję lekami? - właśnie dlatego że sku****le lekarze od HT (zresztą tacy twojego pokroju, bo ty też byś mi przecież nie wszczepił włosów na czole) nie chcą mi zrobić Uszejpa (wszczepić włosów na czoło), więc muszę sobie radzić w inny sposób aby mieć chociaż włosowe wypierdki na czole. Walczę tak ostro farmakologicznie tylko o tego typu linię, a jak będę miał zrobioną taką linię poprzez technikę HT to może nie będę się tak ''kastrował'', bo włosy przeszczepione z donoru na czoło nie wypadną. Wyjadę też stąd aby zrobić sobie HT bo w PL to bym nie robił nawet jakby mi dopłacali.

 

A ze swoim ciałem mogę zrobić co tylko zechcę, nawet to:

 

3_12-589x490.jpg

 

I uświadom to sobie!!!

 

A włosy, to ja mogę nawet kazać sobie przeszczepić na *uju ku*wa/na samym grzybie, a nie tylko na czole, i znajdą się ludzie na tym świecie którzy za pieniądze mi to z chęcią zrobią!!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tacy to podobno dr. Kolasiński i Srebrzyński - chociaż efektów ich prac także nie znam, a znam tylko "obiektywnych forów medycznych"

 

Byłem u Kolasińskiego miałem tam aż 3 zabiegi. Skończyło się to poprawką na zachodzie, bo facet 3x robiąc ten sam obszar (zakola i linia włosów) nadal nie potrafił uzyskać przyzwoitej gęstości.

Jeśli to nie skreśla chirurga, to nie wiem co go skreśla.

 

Ale jak chcesz sam się przekonać, to jedź rób. Nie wiem po co pocisz się na "nieobiektywnym forum".

 

Ja na twoim miejscu zrobiłbym i cieszył się życiem. Szerokiej drogi! POWODZENIA!

 

PS. Czekamy na efekty i opis twojego zabiegu, którym zamkniesz jadaczki wszystkim niedowiarkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@diamondmike76 trollu, naucz się chociaż pisać posty.

 

dokladnie, nie da sie tego czytac

 

 

wracajac do tematu okolo 800 graftow na obydwa zakola, to ma to sens, pod warunkiem ze sa wielkosci pileczek od ping pionga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...