free web hit counter Skocz do zawartości
asmax

Łojotokowe zapelenie skóry a przeszczep

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Od kilku lat śledzę forum i zazwyczaj znajdowałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Wasze relacje oraz posty dały mi ogrom wiedzy w zakresie wypadania włosów. Niestety tym razem nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie - chciałbym się dowiedzieć czy na forum znajdują się użytkownicy, którzy cierpią na łojotokowe zapalenie skóry i jednocześnie poddali się zabiegowi przeszczepu włosów? Jakie są Wasze doświadczenie w tym zakresie? Czy schorzenie może negatywnie wpłynąć na całościowy rezultat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z grupki skórnych konowałów, u których bywałem na przestrzeni wielu ostatnich lat, stwierdzali takowe zapalenie u mnie. Niektórzy szpikowali mnie nawet antybiotykami. Inni twierdzili, że to co innego - jak to zwykle bywa u konowałów. W każdym razie, jeżeli jednak mam takie zapalenie - albo przynajmniej jakąś jego formę lub stopień nasilenia - to mnie akurat w przeszczepach nie przeszkodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znow mieszkowe zapalenie i tez sie zastanawiam.

 

Ale jest opcja zrobienia zabiegu probnego w PL 50 wlosow - 500zł i mysle czy nie sprobowac aby zachowac jak skora sie zachowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

 

Mam to schorzenie, ale w niczym to nie przeszkadza.

Z pewnością bierzesz na to leki (ja używałem sprayu) i możesz doprowadzić do tego, by zapalenia nie było.

Potem dokonujesz przeszczepu...i nic się złego nie dzieje..

 

Chyba że masz na myśli jakiś przewlekły stan, którego nie możesz opanować. Daj znać jak to u Ciebie wygląda, bo pewnie zapalenie drugiemu nie równe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...