free web hit counter Skocz do zawartości
kuba197

Darolutamide-odm 201

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie jest powiedziane czy te mikrodawki są wystarczające by zadziałać na określony obszar (substancji może być za mało).

Może być tak że będą działać świetnie ale na mały obszar, a na dużym nie za bardzo.

 

Teoria teorią a w testach już nie raz nie dwa różne kwiatki wychodziły. Dlatego dopóki nie mamy tego sprawdzone na odpowiedniej grupie forumowiczów, to wciąż gdynianie.

 

Ja np myślałem, że RU a później CB są środkami bez żadnych uboków. Bo w teorii były, a w praktyce niektórym dają po serduchu (w tym mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2017 o 16:31, arczi098 napisał:

a na prostate kiedy oficjalnie to wchodzi ? w tym 2019 roku ?

 

W 3019...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy Nubeqa jest sprzedawana w PL bo tu nawet cena nie jest podana ?

 

https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/101304,Nubeqa-tabletki-powlekane#cena  

 

Swoją drogą ciekawe jak w praktyce wypada z CPA...  skoro: '' U pacjentów niekastrowanych chirurgicznie należy w trakcie leczenia kontynuować farmakologiczną kastrację analogami hormonu LHRH. W razie pominięcia dawki, należy ją przyjąć tak szybko, jak to możliwe przed następną planową dawką ''

 

A w przypadku CPA:  ''Chorzy niepoddani orchiektomii: 200–300 mg/d w 2–3 dawkach podzielonych. Uzupełniająco podczas terapii agonistami GnRH w celu zmniejszenia stężenia męskich hormonów płciowych: początkowo 100 mg 2 ×/d w monoterapii przez 5–7 dni, następnie 100 mg 2 ×/d przez 3–4 tyg. w skojarzeniu z agonistą GnRH. ''

 

Zatem może nie jest tak silny ten darolutamid jak sądzono...

 

 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...