free web hit counter Skocz do zawartości
Y3AH

HDC 28.11.2017 2182 graftów FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć postaram się opisać moja przygodę z zabiegiem w klinice HDC

Na Cyprze wylądowałem 27.11, z lotniska odebrał mnie kierowca. Po ok godzinnej jeździe znalazłem się pod klinika oraz budynkiem, w którym miałem zostać zakwaterowany.

Następnego dnia zjawiłem się w klinice o godzi 8..30 Po podpisaniu kilku dokumentów, poznałem doktora Marasa. Po rozmowie gdzie opisałem mu swoja historie i oczekiwania. Doktor nakreślił linie, która zaakceptowałem i przeszliśmy do następnej części.

Sam zabieg przebiegał sprawnie i bez problemów. Podczas operacji było widać doświadczenie oraz profesjonalizm całego zespołu. Każda osoba wiedziała, co robić. Podczas zabiegu miałem dwie krótkie przerwy - obiadowa oraz na drobny poczęstunek wypiekami z piekarni, która znajduje się koło kliniki (jest czynna 24h/dobę a ciastka z niej są genialne).

Pod koniec zabiegu doktor Mars oznajmił mi ze ilość planowanych grafów, która wynosiła 1800 zwiększy się i będziemy musieli, dołożyć kolejne 400 następnego dnia. Wiązało się to ze słaba, jakością włosów na środku głowy.

Zabieg z kolejnego dna trwał niewiele ponad 3h.

Czemu wybrałem klinikę HDC

Chyba największe znaczenie oprócz renomy miała dla mnie opieka po zabiegu. Personel jest ze mną w kontakcie cały czas, ani przez chwile nie zostałem sam. Sam Piotr, jako koordynator odwalił kawal dobrej roboty. Postaram się umieszczać zdjęcia regularnie z postępu na mojej głowie

 

Zdjecia:

2.thumb.jpg.fc3fa3516727dbe3cfa1edec02aa5558.jpg

6.thumb.jpg.b9301023ced968e9cb3210afb50146ad.jpg

7.thumb.jpg.cd7b67f279fdcd7f52dccf06be16a21b.jpg

9.thumb.jpg.1be3335542c439805acefd8871b77c01.jpg

10.thumb.jpg.787763ee3b5273cecc9aaec0174f9338.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajna linia, jak dlugo mozna zostac u nich na kwaterze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samolot powrotny mam 4 grudnia, wiec spędzę w sumie tutaj 8 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Samolot powrotny mam 4 grudnia, wiec spędzę w sumie tutaj 8 dni.

 

 

czy to oby nie za dlugo ? a jaki jest koszt posilkow na tej kwaterze ?

 

wlasnie czy nie lepiej byloby ogolic calkowicie donor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDC mimo wszystko dba o pacjentów, tam posiedzisz w ich "apartamencie" kilka dni po zabiegu jak chcesz, a są kliniki droższe które od razu po zabiegu "wypierdalaj pan" coś jak BHR nawiązuje


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
HDC mimo wszystko dba o pacjentów

 

cos jest nie tak z ta klinika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy te włosy po rozpuszczeniu zakryją miejsce dawcze?

Dziwnie to trochę wygląda

 

Tu masz inny przykład, możesz więc zobaczyć i sam ocenić

 

Sam jak będę robił HT techniką FUE to też tak zrobię aby ukryć donor, a jak włosy w donorze trochę podrosną to nawet przedłużę je sobie do odpowiedniego poziomu długości reszty.

 

 

wlasnie czy nie lepiej byloby ogolic calkowicie donor ?

 

Dla kogoś kto ma ''wypierdkową'' długość włosów (czy to na całości skalpu czy tylko w obszarze donoru), i planuje taką zawsze mieć, to może i lepiej, ale jak np. dla mnie to na pewno nie, i jak widać dla niektórych też nie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki żeby włosy zakryły donor, jeśli się nie uda to porostu je zetnę. Włosy nie przeszkadzały podczas samego zabiegu wiec było potrzeby ich golić na zero.

 

Co do cen na Cyprze, dania na zamówienie (pizza, kebab itp.) to ok 12-15 euro. Ceny w sklepach są podobne jak w Polsce dla przykładu zdjęcie z ulotki z jednego z supermarketów

20171201_083930.thumb.jpg.8af0e375d6265837b1486afb664f6a50.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miales pobyt w cenie, natomiast jedzenie musiales juz sobie na wlasny koszt kombinowac?

Na taki obszar tyle graftow hmm biorac pod uwage to, ze masz swoje wlosy mega geste to ciekawy jestem odrostow i gestosci. Wydaje mi sie, ze mam mniejszy badz podobny obszar do pokrycia i 3000 tys a Ty zmiesciles sie w 2200 przy takiej gestosci wlosow. No nic super, zaoszczedziles przy tym sporo graftow jeszcze i oby gestosc i odrosty byly mega tego zycze!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu zabiegu jedzenie zapewnia klinika, pozostałe dni są już w własnym zakresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...