free web hit counter Skocz do zawartości
motogrzes24

Turcja - Dr. Maral 4250 graftów FUE 01.12.2017

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

9,5 miecha po HT, nie wiem czy coś się zmieniło na plus ale wygląda to jak na zdjęciach. Biorę 3 razy w tyg Nezyr oraz suple (skrzyp, cynk i D3) , loxon 5% .Na co dzień sypie lekko toppik ,aby nie było widać prześwitów i wygląda to elegancko. Tak czy siak czeka mnie 2 zabieg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na tych zdjęciach masz topik, bo nie wiem czy to wina fryzury czy, a może nezyr ale wydaje siębyć lepiej.

Naprawdę udany zabieg i żeby się jeszcze poprawiało

Jeszcze jakbyś dał zdjęcie linii z bliska bo trochę słabo widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wygrałeś los i wszystkie małolaty twoje

No od 15 min się gapie w zdjęcia i uwierzyć nie mogę i naprawdę wydaje mi się że przez te 1,5 miesiąca się poprawiło. Wcześniej z topikiem miałeś efekt jak teraz bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to wygrałeś los i wszystkie małolaty twoje

No od 15 min się gapie w zdjęcia i uwierzyć nie mogę i naprawdę wydaje mi się że przez te 1,5 miesiąca się poprawiło. Wcześniej z topikiem miałeś efekt jak teraz bez.

Bez przesady...Oczywiście stan wyjściowy był jaki był ale ten efekt końcowy to gdyby nie brać pod uwagę z jakiego stanu kolega wychodził to dupy nie urywa. Owszem z włóknami fajnie ale bez nich to już nie do końca. Sorry za szczerość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobry efekt,jak na twój stan (chyba NW5 jak myślę) to nawet bardzo dobry,jeszcze jeden przeszczep i sprawa załatwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na tych świeżych fotkach widać że linia słaba jak jest mocne światło, ale tak jak pisze marcinek biorąc pod uwagę stan wyjściowy to niebo.

Na dogęszczenie leciał bym do kogoś kto posadzi trochę gęściej i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Boże słyszysz i nie grzmisz "

Efekt słaby? O czym wy piszecie, ma mieć afro ,ludzie na 4200 graftow ma zajebisty efekt dogesci że 3k i ma spokój na całe życie a wy piszecie że slabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...