free web hit counter Skocz do zawartości
motogrzes24

Turcja - Dr. Maral 4250 graftów FUE 01.12.2017

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Od dawna śledzę te forum oraz realself i po przeanalizowaniu większości pozytywnych opinii wybrałem Dr.Marala. Borykałem się długo z myślami a to czy warto ,będzie boleć itp... i oczywiście długie oczekiwanie na efekt końcowy. Raz się żyje więc kupiłem bilet i wczoraj przyleciałem. Odebrał mnie koleś z lotniska i zameldowałem się w hotelu Levent Hotel gdzie wcześniej było wszystko ustalone. Dziś rano śniadanko odebrał mnie i jeszcze jednego ziomka Mr. Saim - miły ziom Na miejscu oczywiście zapłacenie i czekanie na konsultacje z Maralem. Przy okazji zamieniłem kilka zdań z tym ziomkiem który rok temu robił przód a dziś korone. Spotkałem się z Maralem oczywiście kilka pytań skąd jestem i takie tam, narysował linie i tyle ..... generalnie trochę inaczej wyobrażałem te spotkanie, ale możne u niego tak jest przychodzisz robi fotki i rysuje liniie i tyle jeśli tak jego praca wygląda na co dzień to niezłą kapustę kroi. Złego słowa nie mogę powiedzieć o technikach, którzy tak myślę czas pokaże odwalili kawałek dobrej roboty, byli opiekuńczy , pytali się czy wszystko ok podczas zabiegu który trwał ok 7 godzin, a jeśli chodzi o zastrzyki to tragedii nie ma , mnie akurat nie bolało Po zabiegu otrzymałem leki, poduszkę i instrukcję. Jutro jadę ściągnąć opatrunek i wieczorem na lotnisko do Polski. Koszty - 2100euro zabieg, 1200 pln lot + visa 27 dolarów no i jakąś kasę ze sobą

 

Fotki może są nie wyraźne, ale niestety tylko takie mam, doktor w korespondencji @ oszacował "5 -6 hair loss" 3500-5500 gr. Korespondencja była szybka, odpowiedź była tego samego dnia.

Nie Biorę żadnych blokerów , ale się zastanowię, brałem saw palmetto przez 4 miechy ale nie wiem czy coś pomogło , używałem od roku solidnie różnego rodzaju ampułki ,maski, lotion spray itp.

20171130_230459.thumb.jpg.0f0f60e48ffbf967f2951c31c680c4f0.jpg

20171130_231447.thumb.jpg.d088f33a9a894c68317a61e2a10ca79b.jpg

20171201_170854.thumb.jpg.384c70730e872c78d3ed2815af50d849.jpg

20171201_174819.thumb.jpg.dd1f1844e7c7185154b96ee2114281a5.jpg

20170808_124458.thumb.jpg.abaca4c416ae3f3e87d43f3d8366ceee.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w Maralowym lubie Odczucia co do samego pobytu/kontaktu z doktorem/technikami mam podobne. Co by nie było liczą się efekty. Wygląda to fajnie, postarali się posiać cały obszar, życzę dobrych odrostów i żeby wszystko goiło się bez komplikacji. Co do Saw Palmetto to mogę Ci potwierdzić, że nic to nie daje bo brałem dłużej niż ty i myślę, że jako wspomaganie kuracji może być ale samo mija się z celem i nie można spodziewać się po tym rzeczy jakie czasami są nawypisywane w internecie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3000 gr poszło na przód reszta na środek i koronę , Maral na dzień dobry powiedział mi ze zaprasza mnie za rok na zrobienie korony. Co do brokera nie wiem, zastanawiam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak najmniej w koronę zresztą co zauważyłem to na koronę na mniej dają wystarczy zobaczyć foty na realself, zależy też od ilości wyciagnietych grafow itp , koleś o którym pisałem to samo miał do uzupełnienia koronę. Jak przód bedzie ok zawsze można znów pojechać do gościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz takie samo łysienie jak ja niestety tego nie da się zrobić jednym zabiegiem, choć u ciebie dobry bloker jeszcze coś by pomógł, też byłem u Marala i efekt spoko na koronę ja sypie nanogen i dobrze to wygląda jak jesteś w miarę wysoki i nikt ci tam nie zagląda nie do wykrycia ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego Maral w takich przypadkach nie robi górnej granicy czyli 5500 gratów? Generalnie w takiej sytuacji prawie wszystko co miało wylecieć już wypadło , myślę postęp łysienia na tym etapie jest bardzo przewidywalny. Nie wiem od czego to zależy ale widziałem kilka jego przykładów ludzi z lepszym stanem, którzy mieli robione te 5500 graftów w jednym zabiegu. Ze mną też był koleś z podobnym stanem do kolegi i zrobił mu 4000 graftów. Nie wiem może jest jakiś tego sens dla laika to wygląda, że poprostu kiedy mają dużo klientów to robią na kasę (jak najwięcej zabiegów w dzień za te 2100e) a jeśli ktoś ma szczęście i trafi na dzień gdzie są 2 osoby czy on sam to może zrobią mu te maksimum. Pamiętam też byłem trochę podirytowany kiedy poprzez mail byłem zapewniany, że za jednym zamachem będzie zrobiona i korona i przód a potem starał się mi wmówić, że na koronę to muszę przyjechać jeszcze raz. Ja rozumiem tak komuś powiedzieć kto już ma wyliczone te 5500 graftów bo to jest ten limit ale skoro komuś robią 3500 graftów a limitem jest 5500g. to nie powinno być niczego w tym dziwnego, że klient chce te kolejne 2000 na np. korone. Także te 5500 graftów za 2100e to trochę fikcja, prawda jest taka, że chcąc mieć tyle będziesz musiał zapłacić 4200e i odbyć kolejną podróż do Turcji. Z tego co widzę to prawie cały procent zabiegów oscyluje w granicach 3000-4500 graftów bo tak jak mówie te 5500g to widziałem może ze 2.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało który donor wytrzyma 5500 w jednej sesji poza tym te grafty trzeba jeszcze wsadzić w odpowiednim czasie max u marala widziałem 5700, ale facet miał wielki łeb, naprawdę żaden spec od HT nie zrobi ci NW 5/6 jednym zabiegiem nie ma się co czarować ja i kolega jeżeli chcemy mieć lepszy efekt musimy zrobić drugi HT, mi od razu napisał to na maila, że korona nie będzie gęsta i też tego nie oczekiwałem, a te jego odpowiedzi na maila to wiadomo, że są standardowe i wkleja gotowy tekst w zależności od stopnia łysienia podaje jakąś tam liczbę graftów i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lat mam 34, mi robiły dwie osoby technicy, wiec nie wiem co mam myśleć patrząc na mój donor to śmiało mogliby więcej wyjąć , a wyjęli tyle.. myślę ze główny czynnik to kasa euro hehe, toppik używałem 7 lat ale już tak czupryna mi się przerzedziła ze już chujowo wyglądało. Ps miałem mieć dziś wylot do polski Lotem ale odwołali "usterka techniczna" nie polecam nikomu jaki potem zamęt hehe, mam nadzieje ze jutro nie będzie akcji i wrócę cały do polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lat mam 34, mi robiły dwie osoby technicy, wiec nie wiem co mam myśleć patrząc na mój donor to śmiało mogliby więcej wyjąć , a wyjęli tyle.. myślę ze główny czynnik to kasa euro hehe, toppik używałem 7 lat ale już tak czupryna mi się przerzedziła ze już chujowo wyglądało. Ps miałem mieć dziś wylot do polski Lotem ale odwołali "usterka techniczna" nie polecam nikomu jaki potem zamęt hehe, mam nadzieje ze jutro nie będzie akcji i wrócę cały do polski.

złóż reklamację za odwołany lot, przynajmniej zwróci się za operację - może nie w całości, ale w 1/3

 

Ja lecę 12, niech się dzieje - oszacowali wstępnie moją łepetynę na 4000 graftów przy NW3/4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamacje chyba można składać jak się wykupiło specjalne ubezpieczenie, przynajmniej tak ma Lufthansa, myśle że w LoT jest podbnie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed moim lotem do Turcji zastanawiam sie czy po raz pierwszy w zyciu nie wykupic ubezpieczenia. Jak mi odwolaja tak wazny lot to chociaz zwroca jakies koszta. Pracuje tu na lotnisku i bardzo rzadko ten lot do Turcji jest anulowany ale jednak zdarzylo sie cos z 2 razy w przeciagu tego roku


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reklamacje chyba można składać jak się wykupiło specjalne ubezpieczenie, przynajmniej tak ma Lufthansa, myśle że w LoT jest podbnie.

Kasa się i tak należy, to nie PKP jak ci się nie chce męczyć polecam firmy posredniczace, piszesz im tylko numer lotu, resztę robią za ciebie. Biorą chyba 20% od odszkodowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, napotkałem się nawet na taka stronkę która pośredniczy wyciągnięciu kasy, wczoraj złożyłem wniosek ,ale niestety maja czas na odpowiedz 3 tyg ciekawe ile wpadnie na gwiazdkę hehe . Opuchlizna schodzi na dól oczy mam spuchnięte oraz środek. Jutro zaczynam 1 dzień mycia

20171204_134634.jpg.b75b9ff2ab551dab68af54d78a3d3fab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem opuchliznę i powiem ci że będzie jeszcze większa dopiero po tygodniu zaczęła schodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie widzę ze jest coraz większa mam nadzieje ze zejdzie ,a gdzie się zatrzyma ? czy będę wyglądał jak chomik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...