free web hit counter Skocz do zawartości
Mk77

Jest szansa na wyleczenie łysienia?

Rekomendowane odpowiedzi

a czy jest na tym forum chociaż jedna osoba której odrosły włosy po jakims specyfiku lub zabiegu oczywiscie oprócz przeszczepu?

 

Tak, jest co najmniej jedna taka osoba - stwierdzam bo jestem taką osobą, włosy mi odrosły w skutek leczenia farmakologicznego, a nie miałem przeszczepu. Zdjęcia odrostu znajdziesz w moim osobistym wątku.

Apropo, pytanie zadałeś w taki sposób jakby nikomu łysiejącemu/łysemu na świecie nigdy i w żadnej mierze włosy nie odrosły, i jakby nic w ogóle nie istniało co pomaga i ma udowodnione oraz udokumentowane działanie...

 

 

a poza tym po przeszczepach też włosy wypadają np Rouney tak miał

 

Jeśli włosy przeszczepiane są jednak też podatne na łysienie (też wrażliwe ''genetycznie'' na androgeny) to wypadają.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Rooney'a to jemu głównie zrobili zakola i trochę poprawili linię. Zostawili środek i cały tył tak jak miał a było widać, że agresywnie łysieje i będzie łysiał dalej. Pewnie nie stosował żadnej kuracji i tak jak teraz to wygląda, że poprostu mu wyleciało wszystko to co miało wylecieć. Ma łysy środek, koronę i przerzedzony przód. Na zakolach i obrys linii nie ma źle (tam było HT). Wydaje mi się, że na pierwsze HT poszło mu nie więcej jak 3000g, wsadzili by mu teraz 4000g i wyglądałby ok.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy jest na tym forum chociaż jedna osoba której odrosły włosy po jakims specyfiku lub zabiegu oczywiscie oprócz przeszczepu?

 

Tak, jest co najmniej jedna taka osoba - stwierdzam bo jestem taką osobą, włosy mi odrosły w skutek leczenia farmakologicznego, a nie miałem przeszczepu. Zdjęcia odrostu znajdziesz w moim osobistym wątku.

Apropo, pytanie zadałeś w taki sposób jakby nikomu łysiejącemu/łysemu na świecie nigdy i w żadnej mierze włosy nie odrosły, i jakby nic w ogóle nie istniało co pomaga i ma udowodnione oraz udokumentowane działanie...

 

 

a poza tym po przeszczepach też włosy wypadają np Rouney tak miał

 

Jeśli włosy przeszczepiane są jednak też podatne na łysienie (też wrażliwe ''genetycznie'' na androgeny) to wypadają.

 

 

 

a jesli mozna wiedziec to czego używałeś jaki rodzaj łysienia miałeś ja mam androgenowe i jak bys mógł to wstaw focie tutaj bo nie za bardzo sie orientuje gdzie szukac twoich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na jego profil i znajdziesz jego temat. Ale nie polecam (antydhtor podejrzewam również ) jego metod walki z łysieniem, zresztą poczytasz, to sam się przekonasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wejdz na jego profil i znajdziesz jego temat. Ale nie polecam (antydhtor podejrzewam również ) jego metod walki z łysieniem, zresztą poczytasz, to sam się przekonasz.

 

 

a co to jest ten antydhtor, no i jakie bys ty polecił metody leczenia łysienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co to jest ten antydhtor, no i jakie bys ty polecił metody leczenia łysienia

 

Człowiek, który podpisał cyrograf i przyrzekł diabłu swoją duszę za włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest tu ktoś poważny i zna sie na temacie bo to co wypisujecie to poziom sztucznej inteligencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy jest tu ktoś poważny i zna sie na temacie bo to co wypisujecie to poziom sztucznej inteligencji

 

Może tego nie wiesz, ale poziom możliwości mocy obliczeniowej sztucznej inteligencji przekroczył już poziom możliwości mocy obliczeniowej ludzkiego mózgu już dawno potęgując się wielokrotnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem o tym odkryciu w roku 2006. Wtedy naukowcy amerykańscy również ogłosili przełom w leczeniu łysienia androgenowego. Twierdzili, że stworzyli substancję, która powoduje odrost nowych włosów po trzech miesiącach stosowania. Również były przeprowadzane sukcesywne testy na myszach i huraoptymizm. Mieli przeprowadzać testy kliniczne na ludziach. Jednak temat ucichł na lata, a obecnie koreańscy naukowcy ogłosili podobny cud. Nie wiadomo więc, czy to wogóle ujrzy światło dzienne i na razie wstrzymałbym się z pieśnią triumfalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema co sie oszukiwac poprostu nie odkryli jeszcze takiego leku na łysienie co by był skuteczny , duzo ludzi na tym forum pisze ze sa leki ale to zwykli oszuści bo niechcą wrzucic zdjec z terapii zeby były jakies dowody na skuteczność terapii, np regenera activa niby cudowna terapia tylko godzina w klinice ale nie pisza ze do tego zeby otrzymac komurki macierzyste jest potrzebne laboratorium i tygodnie namnazania tych komurek a oni mają takie komurki w mgnieniu oka . moze napiszecie o oszustach na forum co wciskają ludzią lipe czego unikac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...