free web hit counter Skocz do zawartości
Dean20

Druga faza łysienia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam.

Szczerze to piszę żebyście mnie dobili. Założyłem tu konto gdy miałem 21 lat. Wtedy zrobiły mi sie zakola na NW2. Teraz kończę 27 lat i włosy zostały w tym samym stanie NW2(ale nie urojone nw2 jak czasem na forum się zdarza,tylko prawdziwe zakola).Sporadycznie brałem fina ale nie dużo i niestale.

W takiej sytuacji czasem się łudze że może tak zostanie na zawsze albo przynajmniej na lata,choć wiem że się oszukuje i tak nie będzie.

Chciałem zapytać w jakim wieku przyszła u was druga fala łysienia gdy zakola zmieniły się w faktyczną łysine? Może ktoś zna jakieś badania o tym jak to srednio bo wiem że to sprawa indywidualna ale pewne prawidłowości sie powtarzają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sie wyklocales kiedys ze mna ze lysienia sie nie leczy. Masz za swoje

Nie ma zadnych prawidlowosci. Lysienie to proces nieobliczalny. Dzis sie zatrzyma, a za jakis czas wroci ze zdwojona sila. Naiwnoscia jest wiara, ze moze tak juz zostanie. Niewielka czesc facetow faktycznie trzyma nw2 do smierci, ale nie probowalbym sie empirycznie przekonywac, czy do tej niewielkiej puli nalezysz.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam o czym wtedy mówiliśmy,jeśli o tym że tak naprawdę nie da się tego wyleczyć to dalej tak uważam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam o czym wtedy mówiliśmy,jeśli o tym że tak naprawdę nie da się tego wyleczyć to dalej tak uważam

 

Wyleczyć nie da się przyczyny - jak na możliwości obecnej medycyny, ale objawy już tak, można wyleczyć.

 

A co do sedna tematu, to ta ''druga faza łysienia'' którą masz na myśli (kiedy to oprócz zakoli robi się wyraźny zarys łysiny poprzez przerzedzenie na obszarze łysiejącym), przychodzi zazwyczaj w wieku 25 - 30 lat (u mnie nastąpiło w wieku 25 lat), choć nie brakuje takich że i po 40-stce to następuje (jak np. u mojego ojca - gniazdo zrobiło mu się dopiero grubo po 40-stce), albo dopiero na starość w niektórych przypadkach. Ale i też zdarza się że to przychodzi znacznie wcześniej bo i w wieku 22 - 25 lat, u osób szczególnie mocno i szybko łysiejących, nie brakuje przecież młodych 22 - 25 lat, z dużą i zaawansowaną łysiną rzędu NW 5 -6, a i nieraz dużo młodszych nawet i w wieku 17 - 19 lat.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...