free web hit counter Skocz do zawartości
Marianpl2

05.12.2017 Zabieg z Metamorphis / 3800 graftów / Transest

Rekomendowane odpowiedzi

Cena naprawdę interesująca ale wpisałem w Google nazwę kliniki i pierwsze co się wyświetla to negatywne opinie mówiące, że należy unikać tego miejsca.

 

Mam nadzieje, że efekt będzie bdb czekam na więcej zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś od siebie z doświadczenia u Marala i z ludźmi z UK, USA (negatyw od typa z USA). Co do zabiegów jak tam opisuje, że mu nie zrobili kompletnego przeszczepu to rzeczywiście jest to bardzo rzadkie żeby Turek komuś za jednym razem zrobił 5500 graftów. Raczej trzymają się tych dolnych i średnich ilości więc jeśli wymagasz 5500 graftów to prawdopodobnie Ci tyle nie zrobią na raz, jeśli masz do 4000-4500 to tyle raczej wykonają na jednym zabiegu. Co do samego traktowania pacjenta czy doświadczenia lekarza to bym się zbytnio nie martwił bo wydaje mi się, że Turki mają podobne doświadczenia i te kliniki działają bliźniaczo. Co do ludzi z UK czy USA to nie do końca bym się sugerował ich negatywnymi opiniami. Czytałem negatywne opinie bo to pokój hotelowy "ciemny jak piwnica" a to panie przy zabiegu miały włączoną telewizję turecką (muzykę) w końcu kierowca prowadził jak wariat. Powiem tak pracowałem sporo lat w UK i poznałem Angoli i Amerykańców i to są jedyni na świecie tacy zjebani ludzie pod względem narzekania po to tylko żeby komuś zaszkodzić. Zastanówcie się sami kto normalny jadąc na przeszczep włosów interesuje się, czy pokój jest słonczeny czy ciemny, czy za mały? Ja pojechałem, pokój dla mnie był zajebisty (dla jakiegoś dzbana z UK brzydki), była klima, wygodne łóżko, czysto, dziennie posprzątane. Co do kliniki to średnie wrażenie i panie słuchały tureckiej TV muzycznej. No i co z tego, jeśli je to relaksuje to niech nawet sobie śpiewają, mam to w dupie. Jeden kolo się oburzył, że kazano mu opróżnić kieszenie do woreczka, który mu potem zwrócono i płakał że nie mógł używać telefonu a nie pomyśli taki pierdolec, że może ma to jakieś uzasadnienie. Widziałem komentsy, że panie słabo mówiły po angielsku- no sorry angielski worze ale to ty powinieneś się nauczyć Tureckiego jak chcesz mieć tanią operacje więc doceń, że panie rozmawiają komunikatywnie w twoim języku leniu śmierdzący. Naprawde nie wczuwajcie się w komentarze negatywne angoli i amerykanów bo to zryte łby.

Mnie jedyne co interesuje to efekt końcowy, będzie kijowy to mogę napisać, że coś się nie udało i tyle. Nie będę zakładał tematu na ogólnoświatowym forum i krytykował budżetowej kliniki za ich oszczęśności.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wiele się nie zmieniło. Góra się przerzedziła, staram się cieniować delikatnie maszynką całość na 1 MM i nawet dobrze to wygląda. Na górze jak i na donorze nikt nie widzi różnicy że coś było robione. Donor wraca do siebie jest widoczna poprawa z tygodnia na tydzień, jednak ja zauważam w lustrze różnice. Donor w pełni może się goić i rok, a przy takiej krótkiej fryzurze jaką mam różnica może być widoczna i dwa lata. Na dzień dzisiejszy jest dobrze że nawet się tym nie przejmuje. Pytałem specjalnie ludzi czy coś widać to ogólnie nikt nie dostrzega jakiś śladów. Chodzę na imprezy, spotykam się z ludźmi. Ogólnie ciesze się że mogłem wrócić do normalnego funkcjonowania tak szybko, myślałem pozytywnie i miałem gdzieś opinie innych. Zrobiłem swoje i pomimo ogromnego strachu wiedziałem że będzie dobrze. Widoczna linia przy krótkich włosach nadal się utrzymuje co wygląda dobrze, dużo lepiej się z tym czuje a nawet koleżanki mówią że lepiej mi w takich włosach krótkich . Haha nie wiem czy będę aż chciał zapuszczać bo się już mega przyzwyczaiłem.. ponoć umysł potrzebuje około 30 dni na zmianę percepcji rzeczywistości. Według moich odczuć zarys lini jak powtórzę jest dużo bardziej atrakcyjny niż łysa świecąca glaca bynajmniej w moich oczach - a tu najważniejsze jak my sami czujemy się ze sobą. Zaprogramowałem sobie przekonanie że teraz nawet wyróżniam się wśród tych ulizanych lalusiów. Z minusów, nadal występują drobne krostki oraz swędzenie donoru i góry. Myślę że jest to efekt gojenia. Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać w Kwietniu, wtedy porobie jakies dokładne zdjęcia ze zbliżeniem. Narazie macie zwykłe selfie z telefonu które wykonałem przed chwilą:

obaHpP2.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

linia jest nawet fajna, taka troche kozacka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian zapuszczaj te wlosy ,bo przy takich krótkich to trudno bedzie ocenic gęstość i ogolnie powodzenie zabiegu.Jak narazie to nic nie wynika bo glace fotografujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobie to dla Was, ale mysle ze dopiero w kwietniu zaczne zapuszczac. Ja widze bardzo duzo, wczesniej nie mialem lini I przy takiej dlugosci kijowo to wygladalo. Teraz linia sie mocno odznacza I mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak jak widziałem, mam nadzieję że w miarę szybko te zaczerwienienie zniknie. Naszla mnie ciekawa mysl jakby zastosować maść bepanthen która migiem zaleczyla moje tatuaże i pozbyła się czerwonej skóry . Ale na pewno te zaczerwienienie zniknie prędzej czy później . A jak jest z tymi nowymi włoskami? Czy to te wszystkie które teraz widać i się przebiły? Czy też większość może wyrosnąć też dopiero za jakiś czas? Ktoś się orientuję?

 

Marianpl2 stosowałeś tę maść, jak tak to gdzie tylko na donor czy na dawczy też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marianpl2 stosowałeś tę maść, jak tak to gdzie tylko na donor czy na dawczy też ?

 

''Donor'' a ''dawczy'' - to jedno i to samo - tak dla sprostowania, albo dla informacji jeśli nie wiedziałeś tego.

 

Słowo ''donor'' oznacza obszar dawczy.

 

Znaczenia słowa ''donor'' z angielskiego:

 

dawca, donator, ofiarodawca, darujący, dobroczyńca


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj mija 4 miesiąc. Przynajmniej raz w tygodniu ścinałem się, boki na 1 MM i góra na 3 do czego bardzo się przyzwyczaiłem i uważam że tak mi do twarzy. Żeby zobaczyć jednak efekt postanowiłem od 3 tygodni zapuszczać by dzisiaj wrzucić zdjęcia. Jak narazie widać jeszcze spore prześwity, pierwsze efekty są gwarantowane pomiędzy 6 a 12 miesiącem, mam nadzieje że znacznie się zagęści. Czuje się już taki kłokomak aż mam ochotę to ściąć i poczekać jeszcze z 2 miesiące. Ścinać czy zapuszczać dalej ?

 

Narazię wygląda to średnio z taką długością włosów .

Wrzucam zdjęcia, co prawda nienajlepszej jakości ale myślę że coś tam widać..

 

rJ4lmC4.jpg

 

SrFcgrG.jpg

 

eWg8ECg.jpg

 

pr6c5QM.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 maja będzie 5 miesiąc. Póki co to 4 minął. Jeszcze sporo się powinno zmienić


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło Ci o to, ze minęło 4 miesiące, a 5 się zaczyna?

 

Cierpliwości, urośnie.

 

UP: wróbelek mnie uprzedził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy, zaczyna naprawdę już mi się cieszyć oko. Byłem u fryzjera i wygląda to coraz lepiej. jak tak patrzę na ostatni post to minął krótki okres, a widać dużą zmianę. Włosy robią się grubsze i coraz mniej prześwitów, wstawiam zdjęcie które robiłem przy oknie 30 minut po umyciu wodą ( nie używam żadnych szamponów i chemii ). ( Messenger uciął jakość ) - na włosy nic nie było nakładane. Niedługo postaram się wrzucić jakąś lepszą fotorelacje po fryzjerze, może coś koło 10-20 maja, wraz z donorem - który wygląda naprawdę spoko.

 

Wróciłem na dietę WEGE, gdyż probówałem normalnego odżywiania i znów przetłuszczała mi się skóra. Na Wege cera pracuje idealnie, nic się nie przetłuszcza,nawet nie muszę myć włosów poznikały też wszystkie krosty. Odrzuciłem też cały nabiał i jajka. Polecam pić też dużo świeżych soków i wprowadzać okresowe głodówki poczytajcie o tym. Nie patrzcie tylko na poziom DHT i jego efekty uboczne. Zapoznajcie się z takimi hormonami jak prolaktyna i estrogen, spróbujcie zadbać o ich dobre konwersje, a zobaczycie efekty na skórze. Polecam kanał Odmładzanie na surowo czy Nowa Siła(Youtube). Dodam, że ćwiczę na siłowni i zawsze myślałem że muszę mieć dużo białka w diecie co jest mitem, teraz spokojnie na 1 gram białka trzymam się nieźle i moje nerki dobrze filtrują toksyny.

 

Dzięki ze jesteście tutaj i piszecie posty.

 

Eo8mMjC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...