free web hit counter Skocz do zawartości
pupcia

28 lat/ Ru + Stemoxydine

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie, łysieję od 6 lat, dawno temu moja kuracja się opierała na samym minoxie 5%, efekty po roku czasu były zdumiewające,ale zachorowałem i odstawiłem to cudo. Mimo, że przez 2 lata nakładem minoxa tylko na zakola, to po odstawce włosy całkowicie mi prawie wypadły, zrobiło się łysienie rozproszone na całej górze. Obecnie NW6. Ogólnie to dużych nadziei sobie nie robie, ale chciałbym zawalczyć. Chcę połączyć Neogonic z RU, tym od zioma. Na razie stosuję sam Serioxyl.

Możecie podać jakie powinny być proporcje ? Ile sie wsypuję do jednej ampułki ?

 

Zdjęcia

 

https://postimg.org/image/4qpl3hahx/

https://postimg.org/image/huv5g9ppx/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4% lub 5% RU to optymalny wybór, poniżej nie ma raczej sensu schodzić w sytuacji gdy RU jest jedynym blokerem. Stosując Ru w stemoxie musisz robić świeża mieszankę codziennie. Za Serioxyl tez nie ma sensu przepłacać, najtańszy stemox znajdziesz z garniera.

 

Moim zdaniem nie ma sensu stosować RU w jakimkolwiek innym roztworze aniżeli w KB, ze względu na działania uboczne ale też samo działanie jakie chcemy uzyskać. Brakuje dokładnych informacji jak długo RU utrzymuje sie w "skórze głowy", niektórzy wyliczają na podstawie innych substancji, średnio czas w skórze jest dłuższy o jakieś 2x, 3x niżeli w osoczu, dla przypomnienia czas RU w osoczu to tylko jedna godzina. I właśnie dlatego istotne jest KB, które dozuje Ru powoli i wydłuża czas ochrony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W skrócie, łysieję od 6 lat, dawno temu moja kuracja się opierała na samym minoxie 5%, efekty po roku czasu były zdumiewające,ale zachorowałem i odstawiłem to cudo. Mimo, że przez 2 lata nakładem minoxa tylko na zakola, to po odstawce włosy całkowicie mi prawie wypadły, zrobiło się łysienie rozproszone na całej górze. Obecnie NW6. Ogólnie to dużych nadziei sobie nie robie, ale chciałbym zawalczyć. Chcę połączyć Neogonic z RU, tym od zioma. Na razie stosuję sam Serioxyl.

Możecie podać jakie powinny być proporcje ? Ile sie wsypuję do jednej ampułki ?

 

Zdjęcia

 

https://postimg.org/image/4qpl3hahx/

https://postimg.org/image/huv5g9ppx/

 

Masz zdjecie sprzed stosowania minoxa i w czasie jego koncowego stosowania?

Jaka miales przerwe po przerwaniu minoxa a tego co wrzuciles fotki?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadziłem swój wątek na starym forum o łysieniu. Zdjęcia niestety przepadły, starego forum już widzę nie ma, a ja kilka razy przeinstalowałem Windowsa wszystko kasując. Na pewno mam gdzieś zdjęcia na płytach, ale musiałbym poszukać, ale mój lapek nie ma napędu DVD.

 

Loxon 5% brałem w wieku 22 do 24 lat. Teraz mam 28 lat i stan głowy praktycznie taki sam jak po przerwaniu kuracji loxonem, może linie się minimalnie cofnęła. Zaskoczeniem było dla mnie, że w takim krótkim okresie czasu, z normalnych długich włosów, zmuszony byłem się ogolić na 3mm. Jestem bardzo podobny do swojego ojca, włosy też mam po nim i on do tej pory nie ma gniazdka, a mi się już zrobiło.

Pamiętam, że po tych dwóch latach stosowania minoxa, zrobiło mi się takie swędzenie, że nie mogłem już tego wytrzymać i rzuciłem to w cholerę.

Do KB potrzebujesz jeszcze spirytus 95/96%, polecam przeczytać cały temat o RU i o sklepie, to lektura obowiązkowa przed rozpoczęciem stosowania RU

106 stron to trochę dużo, nie mam aż tyle czasu. Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka i napisze jak to połączyć i w jakich proporcjach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co, o co i czym Ty chcesz tu walczyc? Obudziles sie z reka w nocniku. Teraz to bys musial kuracje dla transow przeprowadzac, zeby cos z tego bylo


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...