free web hit counter Skocz do zawartości
lala

Nowa chirurgiczna metoda na odrost

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Na forum HLT pojawił się temat chirurgicznego wszczepiania pod skórę głowy rozpuszczalnych szwów, co powoduje aktywację czynniku wzrostu i WNT. Oto link do tematu, gdzie wrzucone zostało badania wraz z rezultatami- https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... ty.110115/ . Może poszukamy nad Wisłą kliniki, która zechcę wykonać taki zabieg. Liczę na pomysły i dyskusję

Edit: Widzę, ze polskie kliniki oferują tę technikę do liftingu twarzy i usuwaniu zmarszczek. Nazywa się to lifting nićmi PDO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na wyniki królików doświadczalnych z HLT. Chłopaki będą to robić w Dallas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, tylko że pewnie ciężko będzie namówić polskie kliniki na przeprowadzenie takiego nietypowego zabiegu. Dzisiaj wysłałem już majla do jednej z pytaniem czy podjęliby się przeprowadzenia czegoś takiego. Poza tym jestem już sfrustrowany- minox na mnie nie działa, ru i fin dają uboki. Czekam teraz na MDV które pewnie też zaskoczy mnie ciekawymi skutkami ubocznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, tylko że pewnie ciężko będzie namówić polskie kliniki na przeprowadzenie takiego nietypowego zabiegu. Dzisiaj wysłałem już majla do jednej z pytaniem czy podjęliby się przeprowadzenia czegoś takiego. Poza tym jestem już sfrustrowany- minox na mnie nie działa, ru i fin dają uboki. Czekam teraz na MDV które pewnie też zaskoczy mnie ciekawymi skutkami ubocznymi.

 

Co to jest MDV? Jaki masz stan na głowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 rzeczy mnie zastanawiają w tym artykule (jak i w wielu innych).

 

Czemu mając tak małą grupę badawczą (5 osób) nie ma pełnej dokumentacji fotograficznej wrzuconej? I dlaczego są 3 różne fotki 3 różnych głów, a tylko jedna porównawcza z efektami?

Da się gdzieś odkopać jakiś pełniejszy dokument? Jest to gdzieś opublikowane w pełnej formie? Choćby płatny dostęp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...