free web hit counter Skocz do zawartości
Abcd121212

Dr. Maral - 23 lat - 23.12.17 - 2000 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zabieg odbył się wczoraj, czyli 23.12.

Miałem ponad godzinne opóźnienie przy sprawdzaniu paszportu, ale mimo wszystko kierowca czekał z karteczką przy wyjściu, zawiózł mnie do hotelu i tak zakończył się 1 dzień.

Następnego dnia zadzwoniła Pani z kliniki Marala zapytała jak się czuję, oraz żebym był gotowy na 14:30, bo wtedy przyjedzie kierowca. Z lekkim poślizgiem, czyli około godziny 15 przyjechał kierowca po czym wyruszyliśmy do kliniki. Najpierw wypełniłem formularz (imię, nazwisko, wiek, pochodzenie, zawód itd.) Po wypełnieniu ankiety, oraz zapłaceniu z góry całej kwoty za zabieg poszedłem na górę do dr. Marala porozmawiałem z nim chwile, zrobił kilka zdjęć. Czekałem jeszcze przez około godzinę, ponieważ lekarze kończyli inny przeszczep.

Zabieg trwał mniej więcej od godziny 16:30-21:30 z krótką przerwą na posiłek (około 15 minut). Ogólnie zabiegu dokonywały 3 kobiety. Jedna zajmowała się linią włosów, oraz nakłuciami, a dwie pozostałe pobieraniem włosów, oraz ich "wstawianiem". Warto uważać, podczas jazdy z kierowcą na głowę, bo Turcy jeżdżą, jak *****. Od kliniki otrzymałem Szampon z Nivea, oraz Bepanthnol do nakładania na przeszczepione włosy. Poniżej wstawiam zdjęcia.

 

PS Prosiłbym o jakieś porady dotyczące mycia włosów itd. bo boję się, że mogło mi coś umknąć.

fullsizeoutput_6eb.thumb.jpeg.e9dbfb2c12391888a092b7a3b601b668.jpeg

fullsizeoutput_6f0.thumb.jpeg.db50bc1427cf62827521ea30f899654a.jpeg

fullsizeoutput_6df.thumb.jpeg.1afb03a73f2af0a2cdd90fc4d87157a9.jpeg

IMG_0632.thumb.JPG.2cfb4a648a6a31a5b59f91863ea9cb47.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Możliwe, że przewinęła się jeszcze 4, ale nie jestem pewien bo praktycznie cały czas miałem zamknięte oczy, i prawie spałem . Z facetem (dr. Maral miał wolne) miał styczność tylko dzisiaj podczas ściągania opatrunków z donoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt będzie fajny bo i fajny stan na obecną chwile

Myć chyba zacząć możesz w czwartek, 2x dziennie rozrabiając aloesowy lotion w miseczce na pianke i wklpując delikatnie w miejsce biorcze. Splukiwać też z miseczki, po tygodniu chyba można dodać szampon dla dzieci. Do 2msc 2xdziennie potem już można 1x. To chyba wszystko odnośnie mycia, najważniejsze żeby delikatnie traktować biorcze i dość dobrze myć donor.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak na taka mala ilosc graftow troche przyciorany donor, ciekawe jak bedzie wygladal po zagojeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak na taka mala ilosc graftow troche przyciorany donor, ciekawe jak bedzie wygladal po zagojeniu

 

Czy jest przeciorany to tego jeszcze nie widać. Bo jeżeli chodzi o rozłożenie pobierania na większa powierzchnie to jest to plus, bo obszar przerzedzany jest równomiernie. A nie np z jednego skrawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz nie miał żadnych obiekcji jeśli chodzi o twój bardzo młody wiek?W ogóle na ile ocenił potencjalne łysienie?Może lepiej jest tak robić przeszczepy mniejszymi porcjami zamiast czekać na poważne wyłysienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miał żadnych obiekcji. Myśle ze to kwestia indywidualna, kiedy ktoś się decyduje na przeszczep . Po co mam czekać do 30 i w międzyczasie męczyć się psychicznie, skoro mogę zrobić to teraz i ewentualnie później zrobić kolejny przeszczep. A tak na marginesie moj ojciec jest grubo po 40 i ma podobny stan owłosienia.

Swoją droga rozmawiałem z kierowca i opowiadała ze przyjeżdzają do nich nawet ludzie w wieku 19 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Tez się zastanawiam nad HT. Na moje oko mam podobny "stan włosów" (jak Ty przed zabiegiem) i mam 45 lat. Czy nie będzie nietaktem jeśli spytam o cenkę?

 

Oprócz typowych obaw (związanych z finalnym efektem) mam jeszcze 2 pytania:

 

1) czy musiałeś się golić na całej głowie do zabiegu? Czy jest jakis sposób aby ludzie naokoło nie zauważyli, że miałem zabieg (pomijam okres 1 miesiąca bo cudów oczywiści nie ma). Ja gdybym się tak ogolił to pewnie ludzie w pracy z pół roku by mieli o czym gadać (-:

 

2) wolę zapłacić więcej ale za większą szansę na dobry efekt więc bazując na tym forum Polskę chyba wykluczam. Pytanie jest czy robiąc zabieg zagranicą, gdzie można liczyć na jakąś doraźną pomoc gdy cos sie zacznie "pieprzyć" na krótko po zabiegu (np. obrzęki krwawienia itp).

 

Pozdrawiam

 

PS. u Cienie wygląda nieżle. Trzymam kciuki za efekty w dłuższym terminie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

donor wygląda bardzo dobrze, czekamy na odrost bo nie ma pełnej relacji z samych zakoli u Marala fajnie by było jakbyś wstawiał foty i nas nie olał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie miał żadnych obiekcji. Myśle ze to kwestia indywidualna, kiedy ktoś się decyduje na przeszczep . Po co mam czekać do 30 i w międzyczasie męczyć się psychicznie, skoro mogę zrobić to teraz i ewentualnie później zrobić kolejny przeszczep. A tak na marginesie moj ojciec jest grubo po 40 i ma podobny stan owłosienia.

Swoją droga rozmawiałem z kierowca i opowiadała ze przyjeżdzają do nich nawet ludzie w wieku 19 lat.

Ha no tak

Pytam bo sam mam NW2-3 jak ocenił Maral ze zdjęć i 27 lat i przyznaje że wkurza mnie ciągła zaczeska na bok ale z drugiej strony boję się że jak pojadę z samymi zakolami to mi tam nakładą gęsto a potem będą problemy z donorem a myśle że zmierzam do NW 4/5 jak mój ojciec.Dlatego nie wiem czy warto czekać aż się przerzedzi czy sobie robić mniejszymi porcjami bo z drugiej strony 2000 grafów to i tak mi pójdzie na te zakola tak czy siak myśle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie miał żadnych obiekcji. Myśle ze to kwestia indywidualna, kiedy ktoś się decyduje na przeszczep . Po co mam czekać do 30 i w międzyczasie męczyć się psychicznie, skoro mogę zrobić to teraz i ewentualnie później zrobić kolejny przeszczep. A tak na marginesie moj ojciec jest grubo po 40 i ma podobny stan owłosienia.

Swoją droga rozmawiałem z kierowca i opowiadała ze przyjeżdzają do nich nawet ludzie w wieku 19 lat.

Ha no tak

Pytam bo sam mam NW2-3 jak ocenił Maral ze zdjęć i 27 lat i przyznaje że wkurza mnie ciągła zaczeska na bok ale z drugiej strony boję się że jak pojadę z samymi zakolami to mi tam nakładą gęsto a potem będą problemy z donorem a myśle że zmierzam do NW 4/5 jak mój ojciec.Dlatego nie wiem czy warto czekać aż się przerzedzi czy sobie robić mniejszymi porcjami bo z drugiej strony 2000 grafów to i tak mi pójdzie na te zakola tak czy siak myśle..

 

Pewnie trzeba będzie wspierać się chemią, żeby nie martwić się tym co będzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może ale ja nie chciałbym za bardzo dlatego nie wiem czy nie będę musiał czekać i się męczyć do porządnego NW3-4 żeby zrobić sensowny przeszczep,choć jak mówię miejscie na 2000 grafów już na pewno mam więc może warto o tym pomyśleć....pogadam z Bisangą jak przyjedzie do PL co o tym sądzi w sumie to chyba jedyny sensowny ekspert którego można zapytać.

Maral w mejlu pochwalił mój donor ale nie wiem na ile szczere to było i na ile ta klinika przejmuje się renomą i tym co się dalej stanie z pacjentem po przeszczepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No może ale ja nie chciałbym za bardzo dlatego nie wiem czy nie będę musiał czekać i się męczyć do porządnego NW3-4 żeby zrobić sensowny przeszczep,choć jak mówię miejscie na 2000 grafów już na pewno mam więc może warto o tym pomyśleć....pogadam z Bisangą jak przyjedzie do PL co o tym sądzi w sumie to chyba jedyny sensowny ekspert którego można zapytać.

Maral w mejlu pochwalił mój donor ale nie wiem na ile szczere to było i na ile ta klinika przejmuje się renomą i tym co się dalej stanie z pacjentem po przeszczepie.

 

Od tego czekania i męczenia, to wyjdzie Ci jeszcze więcej włosów

Ja już miałem dość zaczesow i maskowania łysiny dlatego zdecydowałem się na tak radykalne kroki.

A tak na marginesie, jak jestem obcięty na zero to nie mam żadnych problemów z zaczesem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No może ale ja nie chciałbym za bardzo dlatego nie wiem czy nie będę musiał czekać i się męczyć do porządnego NW3-4 żeby zrobić sensowny przeszczep,choć jak mówię miejscie na 2000 grafów już na pewno mam więc może warto o tym pomyśleć....pogadam z Bisangą jak przyjedzie do PL co o tym sądzi w sumie to chyba jedyny sensowny ekspert którego można zapytać.

Maral w mejlu pochwalił mój donor ale nie wiem na ile szczere to było i na ile ta klinika przejmuje się renomą i tym co się dalej stanie z pacjentem po przeszczepie.

 

Czasami to mozna czekac i 10 lat a pozniej ht bedzie mialo sens w Twoim przypadku myslisz? Nie lepiej zrobic teraz zakola a jak pojdzie cos dalej to za kilka lat kolejne ht?

Bisinga sensowny i troszczy sie o pacjenta? A Maral juz nie? Musisz jeszcze sporo forum poczytac i przewertowac sporo watkow to zmienisz zdanie. Juz chyba osobiscie wolalbym Marala niz BHR. Chociaz linie zrobil by mi ladna i odrost pewniejszy.

Co do stosowania chemii po ht czy przed to jezeli ktos zmierza do nw6 tak jak ja,to w takim przypadku bez niej nic nie ma sensu.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie! Ciekaw jestem czy po HT mogaąwypadać tez włosy z okolicy nie będacej przedmiotem zabiegu np. te ze środka czoła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie! Ciekaw jestem czy po HT mogaąwypadać tez włosy z okolicy nie będacej przedmiotem zabiegu np. te ze środka czoła

 

Dziękuje Maral mówił, ze mogą wypadać nawet włosy które nie zostały przeszczepione, ale to normalne zwjawisko i wszytko później ma wrócić do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile cie to kosztowało ?

Sam zabieg 2100 euro + przelot w obie strony

 

Jeszcze trochę strupków jest, ale tragedii nie ma włosy świeżo po umyciu

F5693353-F326-461F-AADF-9AA1EF03051C.thumb.jpeg.bb691a2b7e20e2db00cc750429a58ee0.jpeg

5E196EA4-EC34-4853-8E7A-AF2BA5D273F6.thumb.jpeg.7aafb5b4e9556cbeeaf403d5f2245bfa.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super to wygląda do tego cena też super, jebać te polskie kliniki.

 

Dzięki No coś w tym jest w Krakowie w dermedzie lekarz mi powiedział ze 3 zabiegi po 600 graftow i ze muszę specjalnie zaczesywać włosy, bo w przeciwnym wypadku będzie widać ze było coś majstrowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super to wygląda do tego cena też super, jebać te polskie kliniki.

 

Dzięki No coś w tym jest w Krakowie w dermedzie lekarz mi powiedział ze 3 zabiegi po 600 graftow i ze muszę specjalnie zaczesywać włosy, bo w przeciwnym wypadku będzie widać ze było coś majstrowane

 

Po takich zabiegach to do ludzi sie nie da wyjsc nawet. Sami niech sobie ht tam zrobia. Wspolczuje kazdemu kto robi w Pl dajac tym oszustom i darmozjadom tyle kapuchy za mizerne efekty i pozbycie sie tak waznego dla nas donoru.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super to wygląda do tego cena też super, jebać te polskie kliniki.

 

Dzięki No coś w tym jest w Krakowie w dermedzie lekarz mi powiedział ze 3 zabiegi po 600 graftow i ze muszę specjalnie zaczesywać włosy, bo w przeciwnym wypadku będzie widać ze było coś majstrowane

 

Po takich zabiegach to do ludzi sie nie da wyjsc nawet. Sami niech sobie ht tam zrobia. Wspolczuje kazdemu kto robi w Pl dajac tym oszustom i darmozjadom tyle kapuchy za mizerne efekty i pozbycie sie tak waznego dla nas donoru.

 

Racja i jeszcze 13 złotych za graft to lekka przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...