free web hit counter Skocz do zawartości
Abcd121212

Dr. Maral - 23 lat - 23.12.17 - 2000 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Wad pytanie odnośnie martwego naskórka, który w niektórych miejscach znajduje się jeszcze na mojej głowie. Myślicie ze mogę go delikatnie zdrapać po wcześniejszym umyciu głowy? Penwnie będzie odchodził razem z włosami...

 

Też miałem problem z martwym naskórkiem po HT i to dość spory problem (jeśli spojrzysz w moją relację). Raczej nie zdrapywałbym ani nie robił nic inwazyjnego co mogłoby np. wytargać graft. Mi pomógł szampon z ketokonazolem na zmianę z Head & Shoulders. Jesteś już prawie 3 msc po HT więc spokojnie możesz takie szampony używać.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Przeglądałem Twój temat, ale używam już od miesiąc zoxinu albo h&s i nie pomogło :/

W międzyczasie napisałem do marala i odpisał „Clean dead skin with effective scrubbing, hair may also shed with this, no problem” wiec mnie trochę pocieszył, bo czasami po myciu ściągałem ta skórę paznokciami

 

Wrzucam jeszcze stan włosów po umyciu z 16.03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać jeszcze kilka fotek donoru pod różnym kątem bo na jak 2000gr masz nieźle przeorany tył albo tak tylko wygląda na tym zdjęciu. Przód jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu ok a jeszcze z boku tak zeby był bok i kawałek tyłu.

Miałeś mechaniczne fue ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mógłbyś wstawić pare zdjęć sprzed i z tych po jakieś z bliska jak to teraz wyglada żeby było takie pełne porównanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, w pierwszym poście masz zdjęcie, jak to wyglądało. Niestety nie mam innych, lepszych zdjęć którego zobrazowalyby stan mojego owłosienia

Ewentualnie zdjęcie, które wrzuciłem na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli mozna wiedziec jaka miales gestosc donoru i grubosc wlosow ? mowili Ci w klinice ile maksymalnie mozesz wyciagnac graftow? tak pozatym to super efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...