free web hit counter Skocz do zawartości
TuTuJa

BHR dr Ouriaghli - FUE 1647 grafts (31 lat)

Rekomendowane odpowiedzi

sam nie wiem. nie interesowalem sie tym tematem. moze pomiedzy wszczepionymi wlosami wyglada to ok ale samo to nie wiem. jednak dzieki za dobra mysl pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mysle ze 50 graftow na cm kwadratowy to nie jest rzadko i da sie tego zrobic dobry fryz

 

Jak będziesz miał to za sobą, mimie ci początkowy entuzjazm i przejdziesz z tym do porządku dziennego, to pogadamy.

Dla mnie te niskie linie to wygląd nastolatka, któremu jednak właśnie zdiagnozowano raka i przeszedł pierwszą sesję chemioterapii.

Nie da się tego zaczesać, bo zawsze wygląda to chujowo.

 

To jest szczyt amatorszczyzny, bo tak nie robi się zabiegów. Linię robi się odpowiednio wysoko, robi się ją gęsto, a następnie schodzi z gęstością za linią - tak żeby zamaskować rzadsze włosy z tyłu gęściejszym "obramowaniem".

 

Z resztą nawet widać to na ulicy. Znam ludzi z wysokimi liniami, cofniętymi skroniami, ale którym to pasuje i mają eleganckie dziewczyny. Natomiast nie znam nikogo kto by miał przerzedzenia na całej górze i wyglądał atrakcyjnie. To wygląda źle tak przy krótkich jak i przy długich włosach (gdzie widać, że one są rzadsze), a jak zaczeszesz z jednej strony to eksponujesz ubytki w innym miejscu.

Co innego trzepanie kapucyna na forach, a co innego fryzura w realnym życiu, gdzie obok innych osób będzie widać, że to "jak po chemioterapii".

 

Hej Lion. Jest sens robic HT po to aby obcinac sie maszynka na zero lub jeden? Jaka wtedy potrzebna jest gestosc? Tylko nie mowcie ze to mija sie z celem i lepiej byc lysym.

 

Dobry przeszczep w chuj kasy kosztuje. Więc jeśli jest jakiś sens, to zrobić linię, obramowanie, a za nią mikropigmentację.

Wydaje mi się, że założeniem przeszczepu jest jednak zapuszczanie trochę dłuższych włosów, żeby było wiadomo za co się zapłaciło. Bo jak zrobisz słabą gęstość, to przy zgoleniu na zero będzie przecież widać, że te "kropki" na górze są rzadsze niż np po bokach. A chyba nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wciaz masz zakola i to nie male. Nie sugerowali Ci lepszej linii? Znajac ta klinike to pewnie sami zaproponowali tez taka, zwracajac uwage na grafty,przyszlosc i bla bla... coz ht kojarzy mi sie zawsze z fajna linia

 

Zabieg planowany był na 1800 gr. Linia, która miała to pokrywać była bardziej okrągła na początku.

Jednak ja się na to nie zgodziłem ponieważ nigdy takiej nie miałem i chciałem aby jej kształt był bardziej łukowaty (taki jak miałem naturalnie jakie 10 lat temu).

Więc może dlatego zamiast 1800 wyszło 1647. O obniżaniu linii w całości nie było mowy ale podejrzewam, że poszłoby na to więcej niż te brakujące 153 gr.

No i w przypadku niezadowalającej gęstości efekt byłby znacznie gorszy. Wolałem więc nie ryzykować.

 

Czy mój stan jest stabilny i czy kuracja będzie działać wiecznie? Na to bym nie liczył.

Próbowałem używać nanogenu trochę, ale takie rozwiązanie na gniazdo w przyszłości mi kompletnie nie odpowiada.

 

Efekt bardzo dobry moim zdaniem, nie czepiajmy sie szczegółów. Przede wszystkim przemiana wizualna z "łysiejącego" na "niełysiejącego". Super!

O to chodziło. Chciałem też aby za 20 lat nie wyglądało to dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez uwazam ze linia nie moze byc za nisko ani za prosta. Trzeba brac wiele czynnikow pod uwage jednak najwazniejsze,ze autor jest zadowolony i o to chodzilo.

Co do tego ze za 20lat moze to wygladac dzwnie nie jest w ogole powiedziane. Gore jest o wiele latwiej utrzymac i tam sporo srodkow juz daje sobie rade z odrostami a co dopiero przedwczesnym blokowaniem dht.

Takze badz dobrej mysli, graftow pozostalo Ci wiele na przyszlosc,kilka srodkow obecnie jest dzialajacych i wciaz mozliwe,ze kolejne w miedzy czasie wyjda .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym mikropigmentacja pomimo, że jest nowością już są kliniki, które robią ja bardzo naturalnie. Dużo naturalniej będzie to wyglądać kiedy ma się linie włosów i trochę w środku, żebybyło widać meszek a reszta uzupełnione mikropigmentacją niż tak jak teraz robi większość kolo całkiem łysy i na gołej glacy robi MP. Niektóre przypadki wyglądają tak nienaturalnie, że masakra.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie widziałem na żywo dobrego efektu MP, poważnie. Widziałem kilka i efekt był tak żałosny że szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie widziałem na żywo dobrego efektu MP, poważnie. Widziałem kilka i efekt był tak żałosny że szkoda gadać

Na żywo nie widziałem ani jednego ale widziałem na filmikach z zagranicznych klinik i robiło wrażenie. Widziałem też jakąś polską klinikę i kobieta miała na stronce kupe zdjęć z łysolami i wszyscy wyglądali tak samo kiepsko, jeszcze poubierani w jakieś szelki, glany i bluzy lonsdale'a Wydaje mi się, że polska MP póki co stoi na poziomie polskich HT. Mamy dobrych tatuażystów może biorą się za to niewałściwie osoby i zamiast kosmetologów powinni się za to brać właśnie tatuażyści?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak będziesz miał to za sobą, mimie ci początkowy entuzjazm i przejdziesz z tym do porządku dziennego, to pogadamy.

Dla mnie te niskie linie to wygląd nastolatka, któremu jednak właśnie zdiagnozowano raka i przeszedł pierwszą sesję chemioterapii.

Nie da się tego zaczesać, bo zawsze wygląda to chujowo.

 

znajmy ma chyba te 50 gr na cm wlozone w przod z fajna linia i wyglaa to bardzo dobrez w kazdej fryzurze i w roznych dl wlosow

 

 

Rowniez uwazam ze linia nie moze byc za nisko ani za prosta.

 

zgadza sie, ale z zakolami do polowy glowy tez nie moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...