free web hit counter Skocz do zawartości
nocnypaz

Czy nadaję się na przeszczep?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Panowie czy nadaję się na przeszczep? Wstawiam zdjęcia. Sorry, że są słabej jakości, ale miałem aparat tylko w tel i musiałem sam je zrobić. Włosy są mokre. W swojej naturze są cienkie i wydaje mi się, że stosunkowo rzadkie. Mam 25 lat. Chce się zorientować czy moge planować przeszczep. Waham się pomiędzy HDC a Korayem. Jeśli chodzi o przebieg łysienia to zakola i wysokie czoło mam od urodzenia. Nawet jako 4 latek na zdjęciach to widać XD. Włosy wypadają od 16 roku Mój tata nie łysieje, dziadkowie wogole do starości czupryny nienaruszone, tylko brat taty wyłysiał około 30. Od roku biore fina i moim zdaniem wypadanie wyhamowało. Na codzien zaczesuje włosy do przodu i stosuje mikrowłókna w sprayu i jakoś to wygląda aczkolwiek na dwór czapka must have bo cała konstrukcja sie rozpada. Wiem, że to słabe ale nie moge sie przemoc obciąc na krótko. Ubytek oceniam na 3500-4000 graftów. Zależy mi najbardziej na przodzie korona może być przerzedzona nie mam z tym problemu. Czekam na konstruktywne oceny i z góry dzięki

20180107_170423.thumb.jpg.e4eba39110733dde65ad06150d496d9d.jpg

20180107_171132.thumb.jpg.bd3f47c576afc6d60e98bfc903faf27a.jpg

20180107_170412.thumb.jpg.a8d6bbc19be9221af3d1f78b6a12e569.jpg

20180107_171203.thumb.jpg.712b05638afbcc1fb69deb06e0dde306.jpg

20180107_171116.thumb.jpg.629b163d2e6d5c305abe4e336a5c6af1.jpg

20180107_170720.thumb.jpg.a5d56ff0b44c558c86ba954d9423c65e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, na Feriduniego musiałbyś brać hipotekę przy takim ubytku...

Myślę, że nawet w HDC mogliby Ci pomoc (odrost mają dobry) i generalnie są kliniką dla "łysiejących panów" a nie dla poprawiania linii.

Gęstość nie będzie taka jak u Feriduinego czy H&W ale widzę, że kasa ma dla Ciebie znaczenie a na górze gęstość nie ma aż takiego znaczenia jak na przodzie - więc wizualnie na pierwszy rzut oka będzie dobrze.

Także myślę, że to dobra klinika dla takich przypadków jak Ty - mężczyzn mających problem z "górnym" łysieniem i nie mających fortuny do wydania na poprawę tego.

 

-- 07 sty 2018, 19:45 --

 

a nie sorry, Ty też chcesz robić linię ? No to Koray. W hdc nie robią gestych przodów - wiem co mówię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodziło mi o to czy sie nadaję na przeszczep wg Was finansowo nie jest źle to wiem. No i chyba Koray lepszy jak czytam opinie na forum. Jedyny plus przemawiający za HDC to lepszy kontakt i kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masz duże ubytki, celuj w Turcję, bo sporo graftów i pieniędzy na to pójdzie. Włosy z przodu praktycznie są do "poświęcenia".

Zdjęcia słabej jakości, ale co najmniej 4000 graftów pójdzie jak nic.

 

W dodatku smarowałbym czymś tył/czubek głowy (CB-03-01, RU-58841). Generalnie efekt będzie kompromisem i tak się należy nastawiać. Na jakąś linię nastolatka bym nie celował, bo to absurdalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pod hasłem kompromis? Turcja to szerokie pojęcie. Myślałem o Maralu ale stwierdziłem ze wole wydać dużo więcej kasy i zadbać o donor jeśli się da więc obstawiłem Koraya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób u Marala max ile się da za rok dogęścisz u któregoś z lepszych chirurgów, manualnym Fue i tak nikt ci nie zrobi całości w jednej sesji a tak jako taki efekt osiagniesz po jednym ht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co masz na myśli pod hasłem kompromis?

 

Dowiesz się jak będziesz po zabiegu.

W skrócie nie cofniesz się do lat młodości, ale będziesz miał swego rodzaju imitację młodzieńczej fryzury.

 

Turcja to szerokie pojęcie. Myślałem o Maralu ale stwierdziłem ze wole wydać dużo więcej kasy i zadbać o donor jeśli się da więc obstawiłem Koraya.

 

Jak masz kasę to Kesser lub Koray, a jak nie to Maral itp. Z tego co wiem to Kesser gęściej sadzi niż Koray, ale przy twoich ubytkach to i tak nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 50 koła to wal na manual do Koray'a i jeszcze Ci zostanie na skrzynkę wódy, żeby oblać udane HT.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
i jeszcze Ci zostanie na skrzynkę wódy, żeby oblać udane HT.

 

 

z wódzitsu to bym uwazal bo nie bedzie pelnego odrostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marala nie chce raczej bo chce walczyć o każdy graft a przy mechanicznym FUE są większe straty no i donor w gorszym stanie, a w przypadku totalnej klapy, której sobie nie wyobrażam, przy obcinaniu na zero to wazne. Dlatego Koraya chyba wybiore. Kase ogarne mam już 50 koła a jeszcze coś powinienem wykrzesać.

Dowiesz się jak będziesz po zabiegu.

W skrócie nie cofniesz się do lat młodości, ale będziesz miał swego rodzaju imitację młodzieńczej fryzury.

Z tą młodzińczą fryzurą to może nie do końca tak będzie bo ja przód i linie miałem od urodzenia lipe. Jak znajde to Wam pokaze zdjęcie około lat 3 gdzie mam zakola większe niż połowa gości którzy robią przeszczepy no i wysokie czoło samo w sobie. Taką linie dostałem na starcie i calutkie zycie nosiłem grzywke, która też za gęsta nie była. Więc myśle że gorzej nie będzie Przynajmniej mam taką nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koray czy Keser bardzo podobna topowa liga, rowniez mialem watpliwosci przed wyborem a ten temat rozwial moje watpliwosci http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... keser.html

Koray 2.5 euro a Keser 3.5euro. Potrzebujesz 4000-5000 graftow. 50 tysiakow zmiescic sie u Koraya z kasa, ktora masz przeznaczona na ht i bedziesz zadowolony.

Na gore jak wspomnieli stosuj RU badz CB i spokoj na lata, gore latwiej utrzymac.

Nie kombinuj z Maralem/Marasem , na forum jest podobny przyklad do stanu jaki masz robiony u Koraya viewtopic.php?f=23&t=1525

Za 2.5 juro lepszej manualnej fue opcji juz nie znajdziesz.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koray nie robi gęstej lini, przy obniżaniu lini musiałem jeszcze dwukrotnie po nim ją dogęszczać.

 

Miej świadomość że na jednym zabiegu w Twoim przypadku sie nie zakończy, ja bym pierwszy zabieg zrobił u Marala, a następne u Poswala w Indiach,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmmm...powoli zaczynam myśleć, że jeżeli się chce naprawdę obniżyć gęsto linię to tylko chirurgiczne Forhead Reduction

 

Koray nie robi gęstej lini, przy obniżaniu lini musiałem jeszcze dwukrotnie po nim ją dogęszczać.

 

Miej świadomość że na jednym zabiegu w Twoim przypadku sie nie zakończy, ja bym pierwszy zabieg zrobił u Marala, a następne u Poswala w Indiach,

 

grzegorz rz, mam do Ciebie następujące pytania.

jak dogęszczałeś to dogęszczanie w jakimś istotny sposób uszkodziło te wcześniej wszczepione włosy ?

Dogęszczałeś u kogoś innego niż Koray ?

Czemu dogęszczałeś potem jeszcze dwa razy ? Dogęszczenie za pierwszym razem się nie udało czy w czym rzecz ?

Jesteś już w pełni zadowolony po ostatnim dogęszczaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koray nie robi gęstej lini, przy obniżaniu lini musiałem jeszcze dwukrotnie po nim ją dogęszczać.

 

Miej świadomość że na jednym zabiegu w Twoim przypadku sie nie zakończy, ja bym pierwszy zabieg zrobił u Marala, a następne u Poswala w Indiach,

 

Czesto sie zastanawiam dlaczego tak rzadko Ci zrobil. Niewypal, slaby odrost, rzadko posadzil ze wzgledu na donor i spory lysy obszar, gorszy dzien zalogi,zmeczenie,niewyspanie?Braku umiejetnosci zarzucic mu nie mozna . Nie wiem wiele po glowie chodzi i Twoj przypadek jest jednym z gorszych jakie widzialem wykonywane przez dr Koraya. Jak wiemy wpadki zdarzaja sie najlepszym dr Poswalowi jak widac tez sie zdarzylo. Stad ht to w jakims stopniu tez loteria i podejmujac sie tego sam mam obawy jaki bedzie efekt koncowy.

Sam sobie zobacz post wyzej jak Koray posadzil 5000graftow slicznie u Mariusx na obszar podobny do autora tematu. Mysle,ze u niego moze to wygladac podobnie.

Tak w ogole po roku czasu od zabiegu kontaktowales sie z klinika wzgledem slabej gestosci przy obnizeniu linii?? Jezeli tak to co odpowiedzieli??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koray nie robi gęstej lini, przy obniżaniu lini musiałem jeszcze dwukrotnie po nim ją dogęszczać.

 

Miej świadomość że na jednym zabiegu w Twoim przypadku sie nie zakończy, ja bym pierwszy zabieg zrobił u Marala, a następne u Poswala w Indiach,

 

Czesto sie zastanawiam dlaczego tak rzadko Ci zrobil. Niewypal, slaby odrost, rzadko posadzil ze wzgledu na donor i spory lysy obszar, gorszy dzien zalogi,zmeczenie,niewyspanie?Braku umiejetnosci zarzucic mu nie mozna . Nie wiem wiele po glowie chodzi i Twoj przypadek jest jednym z gorszych jakie widzialem wykonywane przez dr Koraya. Jak wiemy wpadki zdarzaja sie najlepszym dr Poswalowi jak widac tez sie zdarzylo. Stad ht to w jakims stopniu tez loteria i podejmujac sie tego sam mam obawy jaki bedzie efekt koncowy.

Sam sobie zobacz post wyzej jak Koray posadzil 5000graftow slicznie u Mariusx na obszar podobny do autora tematu. Mysle,ze u niego moze to wygladac podobnie.

Tak w ogole po roku czasu od zabiegu kontaktowales sie z klinika wzgledem slabej gestosci przy obnizeniu linii?? Jezeli tak to co odpowiedzieli??

 

Angel Ty to chyba mało w życiu widziałeś Nie rozumiem tylko czemu pimpujesz tak Koray'a skoro nie miałeś u niego HT (ba nie miałeś HT w ogóle!), a wygłaszasz jakieś bzdurne opinie o innych klinikach.

 

Tutaj przykład Twojego magika - według mnie dużo gorzej zrobiony niż w przypadku grzegorza. Miałem tego nie wrzucać bo nie lubię nikomu robić pod górkę...

 

[attachment=4]1.jpg[/attachment]

[attachment=3]2.jpg[/attachment]

[attachment=2]3.jpg[/attachment]

[attachment=1]4.jpg[/attachment]

[attachment=0]5.jpg[/attachment]

 

To jest właśnie to co próbuje się wam tłumaczyć - duża gęstość nie zawsze idzie w parze z prawidłowym odrostem. Jeszcze bardziej bawią mnie komentarze, że jak zagraniczna klinika która kasuje was na 30-40 tys. potrafi spieprzyć zabieg to lepiej iść do polskiego "specjalisty" przynajmniej wyjdzie taniej Pomyślcie logicznie skoro klinika która robi takich zabiegów 250 rocznie od 10-15 lat potrafi coś zepsuć to jaką jakość może wam zagwarantować ktoś kto tych zabiegów wykonał 20-30?

Róbcie wszystko z głową - nie słuchajcie specjalistów teoretyków, którzy naoglądali się zdjęć w internecie na forach sponsorowanych przez kliniki... Piszcie i rozmawiajcie z ludźmi, którzy mieli zabiegi , a którzy są bezinteresowni i powiedzą wam jak jest w rzeczywistości z tym HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiliscie mnie z tropu tą dyskusją. Nastawiłem sie na koraya a teraz jestem zdezorientowany. Maral to finansowy chill out ale ma mechaniczne fue i boje sie ze wiecej graftow zmarnuje a nie mam ich bardzo duzo a chce walczyc o kazdy nawet kosztem 3-4x ceny zabiegu. Tez mechaniczne czytam ze wieksze slady zostawia a ja lubie scinac tyl i boki krotko. Wole wydac wiecej na koraya zamiast marala. A potem dogescic u Feriduniego np.. Mysle ze taki plan zniose finansowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechaniczne i manualne oba zostawiają dziury nie licz na cuda po wyjęciu 5k graftów czy to manualnie czy mechanicznie jak się przyjrzysz w krótkich włosach będzie widać małe białe plamki tylko osoba która się na tym nie zna nic nie dostrzeże moim zdaniem i tak na 1 HT się nie zakończy, dlatego optymalnie jest zrobić w pierwszym HT jak najwięcej, a jak chcesz ponad 4k graftów to tylko mechanicznym ci tyle wydłubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jaką ja mam wiedzę na temat mechanicznego FUE (od razu zaznaczam że nie jestem ani przeciwnikiem ani zwolennikiem - jak ktoś chce niech robi jego wybór)

- micromotor przez to, że bardzo szybko pobiera grafty nagrzewa się. Przez to może uszkadzać sąsiadujące grafty oraz powodować oparzenia w miejscu pobierania a co za tym idzie gorsze bliznowacenie sie ran po pobraniu graftów oraz sam odsetek graftów które przeżyją ekstrakcję.

 

- manualne FUE ma też tą zaletę, że chirurg nie pobera graftów od linijki. Wyszukuje grafty wielowłosowe i tam gdzie jest większa gęstość przez co po zabiegu można uzyskać lepszy efekt i mieć mniej zaorany donor.

 

Minusem na pewno jest czas wykonania zabiegu a ten jest skorelowany z ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dlatego przy manualnym zaproponuja 2500 , przy mechanicznym 3500 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...