free web hit counter Skocz do zawartości
nocnypaz

Czy nadaję się na przeszczep?

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ten doktorek mówi z sensem https://youtu.be/zbEIdPRU9i4

 

Ciekawy matariał. Napewno (zresztą można poczytać w komentarzach) doktorkowi wiele osób zarzuci, że pociska bajki bo np. nie umie dobrze robić FUE albo wiele innych oskarżeń pod tytułem faworyzowania jednej z metod. Ja jednak uważam, że przeszczep włosów to głownie biznes i jeśli bogaci ludzie, którzy zarabiają swoim wizerunkiem płacą duże pieniądze na "przestarzałą i "barbarzyńską" metodę to musi jednak coś w tym być.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Panowie, tylko ja wogóle odrzucam Stripa. Mam swoje powody i nie wchodzi w grę. Bardziej chciałem się dowiedzieć czy różnica w odroscie i bliznach jest duża między FUE mechanicnym a manualnym a konkretnie między maralem a korayem? Chociaż statystycznie bo wiem że kazdy przypadek jest inny. Chodzi o to,że jeśli to będą różnice rzędu 5% odrostu a blizny u MArala i tak będą nie do zauważenia dla laika to wolałbym 30 koła wydać na cabrio co by poczuć wiatr we włosach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, Panowie, tylko ja wogóle odrzucam Stripa. Mam swoje powody i nie wchodzi w grę. Bardziej chciałem się dowiedzieć czy różnica w odroscie i bliznach jest duża między FUE mechanicnym a manualnym a konkretnie między maralem a korayem? Chociaż statystycznie bo wiem że kazdy przypadek jest inny. Chodzi o to,że jeśli to będą różnice rzędu 5% odrostu a blizny u MArala i tak będą nie do zauważenia dla laika to wolałbym 30 koła wydać na cabrio co by poczuć wiatr we włosach

 

Co do % odrostu marala względem koraya to raczej będzie ciężko takie coś oszacować. Wydaje mi się, że najlepiej dla Ciebie będzie jeśli sam sobie na różnych stronkach poszukasz relacje różnych, prywatnych ludzi, którzy mieli podobny stan do Ciebie, podobną ilość graftów i porównasz jak to wyglądało u jednego i drugiego. Co do widoczności donoru to w moim wątku na stronie 8 możesz sobaczyć jak wygląda donor po ekstrakcji 3500 graftów i po niecałym miesiącu odrostu. Dla mnie jest ok bo i tak nie zamierzam nosić krótszych włosów.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...