free web hit counter Skocz do zawartości
Gelo

Wycena przeszczepu <zdjęcie>

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jestem nowy na forum, trochę poczytałem i zdaję sobie sprawę że przeczep to nie łatwa rzecz.

Zdaję sobie sprawę że to nie małe koszty.

Chciałbym zapytać w moim przypadku gdzie najlepiej zrobić taki zabieg.

 

Za jakimi kosztami muszę się liczyć przy moim stanie czupryny?

Ile to będzie +/- grafów?

Gdzie zrobić za granicą?

 

Najbardziej mnie denerwuje zakole po lewej stronie zdjęcia, chociażby je zrobić, bo prawe da sie zakryć ...

 

 

 

Dziękuje i pozdrawiam.

26782370_1928745780499144_297655564_o.thumb.jpg.32598861c5aec5870d346798ba38f4f8.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski rzeczywiście raczej nikt nie poleca ze wzgl. cena/jakość. Co do Turcji to możesz poczytać relacje w tym moją żeby się dowiedzieć jak to załatwić, co i jak? Wiele innych jest też tematów i po to się je zakłada żeby inni mieli łatwiej.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polski rzeczywiście raczej nikt nie poleca ze wzgl. cena/jakość. Co do Turcji to możesz poczytać relacje w tym moją żeby się dowiedzieć jak to załatwić, co i jak? Wiele innych jest też tematów i po to się je zakłada żeby inni mieli łatwiej.

 

Tak, juz jednak zrezygnowałem, bo opinie straszne. Tak +/- ile to może być grafów , jaki koszt np. Dr. Maral?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maral i większość w Turcji z mechanicznym FUE biorą od procedury czyli u niego zapłacisz 2100 euro nawet jakbyś był całkiem łysy, ale przy takim małym ubytku lepiej chyba zrobić u Koraya, HDC lub Karadeniz też spoko choć nikt z Polski u niego nie robił ma dobre opinie za granicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpie w to ze jakis doktor z etyka bedzie chcial wogole robic u ciebie HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
watpie w to ze jakis doktor z etyka bedzie chcial wogole robic u ciebie HT.

 

dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
watpie w to ze jakis doktor z etyka bedzie chcial wogole robic u ciebie HT.

 

A czym że jest ta ''etyka'' ? Tym a aby czekać do 50 -60-tki, wyłysieć do NW 6-7 i zrobić linie na pół czachy z ogromnymi zakolami i gęstością jak to mawiają na tym forum ''zapałek wbitych w gówno'' ? Tym jest ta ''etyka'', żeby być upierdliwym zapyzialcem i z*ebać samopoczucie młodemu człowiekowi w wieku w którym wygląd jest mega ważny ?

Takich upierdliwców jak np. dr. Przybylski nazywacie etycznymi lekarzami ?

Nawet widać ostatnio (np. po przykładzie Nerda) że nawet dr. Bisandze powoli mija ta ''etyka'' i zapyziałość.

 

Jak pacjent/klient mówi że nie chce mieć łysych zakoli to znaczy że nie chce i właśnie nieetycznym to jest nie zrobić zakoli.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie jest moje zdanie. niech sie wypowiedza madre glowy w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie denerwuje zakole po lewej stronie zdjęcia, chociażby je zrobić, bo prawe da sie zakryć ...

 

Ta linia na zdjęciu to co to jest? Zaznaczyłeś jak byś chciał żeby linia przebiegała? Czy co to jest, bo już nie wiem, mówisz też tylko o jednym zakolu żeby je poprawić lekko aby?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie denerwuje zakole po lewej stronie zdjęcia, chociażby je zrobić, bo prawe da sie zakryć ...

 

Ta linia na zdjęciu to co to jest? Zaznaczyłeś jak byś chciał żeby linia przebiegała? Czy co to jest, bo już nie wiem, mówisz też tylko o jednym zakolu żeby je poprawić lekko aby?

 

Tak to jest linia jakbym to widział żeby wyglądało. Jak już będę robił HT to na pewno na 2 się zdecyduję Mysle też o dr. Maras na Cyprze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to nawet i to dałoby się zrobić za jednym razem. Nie znam dokładnej powierzchni ale 2 - 2,5, skrajny max to 3 kgr żeby było gęsto i żeby prosta linia była.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz lat, jaka przebiegalo lysienie w rodzinie ojciec, dziadek, wujki, jaka skala lysienia?

Stosujesz jakas kuracje?

Widac miniaturyzacje dalszej czesci wlosow, wiec robienie ht w takim przypadku to strzelenie sobie w stope.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile masz lat, jaka przebiegalo lysienie w rodzinie ojciec, dziadek, wujki, jaka skala lysienia?

Stosujesz jakas kuracje?

Widac miniaturyzacje dalszej czesci wlosow, wiec robienie ht w takim przypadku to strzelenie sobie w stope.

 

 

Ojciec - 0 zakoli

Dziadek - zakola aż do potylicy

 

25 lat.

 

Nie stosuje. Czy po wykonanym zabiegu HT trzeba potem brać fina do końca życia? Własnie nie chce stosować kuracji, moja polityka jest taka, że chce wydać jernorazowo XXXX kasy i mieć "spokój". Czy to możłiwe?

 

Dlaczego strzelanie sobie w stope?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy po wykonanym zabiegu HT trzeba potem brać fina do końca życia?

 

tak

 

 

moja polityka jest taka, że chce wydać jernorazowo XXXX kasy i mieć "spokój". Czy to możłiwe?

 

 

jednorazowo ? co bedzie jak ci sie zrobia zakola jak u dziadka ? zostawisz je takie z niska prosta linia po przeszczepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy po wykonanym zabiegu HT trzeba potem brać fina do końca życia?

 

tak

 

 

moja polityka jest taka, że chce wydać jernorazowo XXXX kasy i mieć "spokój". Czy to możłiwe?

 

 

jednorazowo ? co bedzie jak ci sie zrobia zakola jak u dziadka ? zostawisz je takie z niska prosta linia po przeszczepie ?

 

Dzięki za opinię. W takim razie mam "poczekać" aż to postąpi dalej?

 

Czy są ludzie którzy nie biorą fina po przeszczepie? Miałem krótki okres w którym brałem i czułem się fatalnie i chciałbym tego uniknąć ... :/

 

-- 15 sty 2018, 10:15 --

 

Maral i większość w Turcji z mechanicznym FUE biorą od procedury czyli u niego zapłacisz 2100 euro nawet jakbyś był całkiem łysy, ale przy takim małym ubytku lepiej chyba zrobić u Koraya, HDC lub Karadeniz też spoko choć nikt z Polski u niego nie robił ma dobre opinie za granicą.

 

 

czyli to wychodzi ok. 8.5k zł + przeloty, czyli nawet w 10k dało by się zmiesić (przy Maral.) Co stoi na przeszkodzie żeby jak to się pogorszy, zrobić jeszcze raz przeczep HT? czy przy mojej gestości włosów będzie to możliwe?

 

Jestem bardzo zdeterminowany żeby to zrobić i chyba postawie jednak na Marala...

 

-- 15 sty 2018, 20:03 --

 

Dr. Maral twierdzi że tutaj potrzeba 1500-2500 grafów Nadal nie wiem co zrobić, co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...