free web hit counter Skocz do zawartości
matti0907

Artur Kierach - Vita Medical

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam na imię Mateusz i jestem nowym użytkownikiem. interesuje mnie przeszczep włosów. wczoraj byłem na konsultacji u doktora Artura Kierach, zaproponował 1400 graftów w cenie 17900 zł. czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym doktorem ? pytam ponieważ trudno znaleźć jakieś pozytywn opinię o polskich klinikach/ lekarzach wykonujących zabieg przeszczepu włosów. dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś drogo


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

1400 gr to bedzie robil jedno zakole ? w Turcji za okolo 10 tys zl masz do 5000 graftow, roznica jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam, mam na imię Mateusz i jestem nowym użytkownikiem. interesuje mnie przeszczep włosów. wczoraj byłem na konsultacji u doktora Artura Kierach, zaproponował 1400 graftów w cenie 17900 zł.

 

Wyślij go do psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, mam na imię Mateusz i jestem nowym użytkownikiem. interesuje mnie przeszczep włosów. wczoraj byłem na konsultacji u doktora Artura Kierach, zaproponował 1400 graftów w cenie 17900 zł.

 

Wyślij go do psychiatry.

hehehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, mam na imię Mateusz i jestem nowym użytkownikiem. interesuje mnie przeszczep włosów. wczoraj byłem na konsultacji u doktora Artura Kierach, zaproponował 1400 graftów w cenie 17900 zł. czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym doktorem ? pytam ponieważ trudno znaleźć jakieś pozytywn opinię o polskich klinikach/ lekarzach wykonujących zabieg przeszczepu włosów. dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

 

Poczytaj forum koleżko. To bardzo wysoka cena, a doktor nie jest wybitnie znanym specjalistą (delikatnie mówiąc). Wstaw jakieś zdjęcia to oszacujemy mniej wiecej ile potrzebujesz graftów. Będziesz miał przynajmniej pojęcie czy nikt nie robi Cię w konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To bardzo wysoka cena, a doktor nie jest wybitnie znanym specjalistą (delikatnie mówiąc).

 

Jak proponuje 1400 graftów, to już wiadomo, że to ciul.

No chyba że robi jedno zakole, ale kto idzie na zabieg z jednym zakolem do zrobienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierach to zwykły partacz jak reszta spółki do tego 17900 zł za 1400 graftów to go zdrowo popierdoliło i tylko wielki JELEŃ płaci taką cenę takim "specjalistom"


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cena ok 3€ za graft. Naprawdę tych naszych konowałów to chyba pogieło. Dobrze że jest takie forum jak to bo by człowiek myślał że tak ma być jak w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bardzo wysoka cena, a doktor nie jest wybitnie znanym specjalistą (delikatnie mówiąc).

 

Jak proponuje 1400 graftów, to już wiadomo, że to ciul.

No chyba że robi jedno zakole, ale kto idzie na zabieg z jednym zakolem do zrobienia?

Ja

 

A co do tematu. Tak jak napisałem na początku - cena wygórowana mocno. Aż mi się nie chce wierzyć. Chyba o jedno zero się pomyliłeś


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd no chyba nie. Taki Gojdź ma cenę dokładnie jak Feriduni, więc to nic przy tym.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienormalne.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co do tematu. Tak jak napisałem na początku - cena wygórowana mocno. Aż mi się nie chce wierzyć. Chyba o jedno zero się pomyliłeś

 

Albo coś przedawkował i mu się złotówki z groszami popierdoliły.

 

Taki Gojdź ma cenę dokładnie jak Feriduni, więc to nic przy tym.

 

Jaki kraj taki Feriduni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że jest takie forum jak to bo by człowiek myślał że tak ma być jak w Polsce

 

No, bardzo dobrze że takie forum jest, bo tak jak mówisz ludzie (szczególnie ci którzy słabo znają albo w cale nie znają angielskiego i nie szukają niczego na zagranicznych forach/stronach) myśleli by że pod każdym względem musi być tak jak w Pl.

 

Nawet niektórzy myśleli by że linia musi być zrobiona tak jak to się polskiemu lekarzowi podoba...

 

-- 18 sty 2018, 19:30 --

 

witam, mam na imię Mateusz i jestem nowym użytkownikiem. interesuje mnie przeszczep włosów. wczoraj byłem na konsultacji u doktora Artura Kierach, zaproponował 1400 graftów w cenie 17900 zł.

 

Wyślij go do psychiatry.

 

Popieram! Wielu polskich lekarzy od HT należałoby z całą stanowczością wysłać do psychiatry.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stan na dzień dzisiejszy. dziękuję za odpowiedzi odnośnie dr Kieracha, teraz jestem przekonany iż byłaby to kompletna pomyłka. pozdrawiam

27018298_1996440087063336_137929250_o.thumb.jpg.a1b88f2da874f247304b76fe511a079c.jpg

26972843_1996439930396685_967469960_o.thumb.jpg.3203d21d7da8788e9c4a2b65635f4eab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że trafiłeś na forum zanim poszedłeś zrobić zabieg bo z takim stanem 1400 graftów za 17000tys zł to rozbój i żart z pacjenta. Z takim stanem to żeby był dobry efekt to 3x tyle potrzebujesz.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolega chce przez to powiedzieć, że nawet jakby cię chirurg pobił i zabrał kasę, to i tak lepiej byś na tym wyszedł i lepiej wyglądał, niż po tym zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za informacje i waszą opinię teraz muszę się zastanowić nad zagraniczną kliniką pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie potrzebujesz więcej. Minimum 3-4k gaftów na front i przód. Zostawiając na razie koronę. To oczywiście szacunek. Nie znamy donoru, nie znamy wielkości głowy


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może podpowiem Maral 2100 Euro + bilety max 11000zł chyba, że stać cię na lepszą klinikę to policz sobie 4000grafts x3 EUR w zasadzie bez gwarancji lepszego rezultatu, ale bez blokera moim zdaniem coś w stylu dutasterydu(avodart lub zamienniki z Indii) raz na 3 dni całe HT nie ma sensu bo istnieje ryzyko, że wypadnie ci to co masz teraz i nie odrośnie także musisz się zastanowić, choć moim zdaniem warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
chyba, że stać cię na lepszą klinikę to policz sobie 4000grafts x3 EUR w zasadzie bez gwarancji lepszego rezultatu

 

oczywiscie ze bedzie lepszy rezultat - nie zciorany donor, technicy w tego tupu klinikach maja gdzies donor i jada motorynka jak leci, oczywiscie jesli gosc ma kase, mozna taniej niz 3 € za graft, jesli ograniczony budzet to Marale i inne gady beda najlepszym rozwiazaniem no i do tego koniecznie fin/dut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...