free web hit counter Skocz do zawartości
Greg64

Przyspieszenie odrostu włosów czy są jakieś sposoby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy można jakoś szybciej przyspieszyć odrost włosów które wypadły po użyciu minoxa słyszałem coś o saw palmeto ze niby wcierka z niej pomaga czy to prawda stosował ktoś?

Zakładam nowy temat bo tamtego nie chce już wałkować pozdrawiam


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biotyna, msm, witaminy b, wcierka z kropel zoladkowych, wcierka z kozieradki i pewnie jeszcze inne rzeczy.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki a gotowe wcierki typu np bioxine czy ktoś używał wiadomo ze nie radzi sobie z andogenowka ale czy na inna przyczynę może pomoc


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz lepiej jantar sobie kup, tez przyspiesza porost wlosa i poprawia stan. A kosztuje smieszne pieniadze


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka po miesiącu po użyciu minoxa lnienie jest dalej ale trochę mniej poleciało ogrom nigdy tak nie miałem sam już nie wiem czy to A.G. (w rodzinie nikt nie miał z dwóch stron )czy po minoxie mam jeszcze 6 tygodni do zjazdu do pl

F4D25168-3722-4728-BDCB-01699EB2B8DF.thumb.jpeg.8d49c2f6042945418f09929c33933f0d.jpeg


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moim zdaniem i tak trzeba czekać, ponieważ cykle wzrostu włosów (anagen, katagen, telogen) są jakie są i nie można ich tak po prostu modyfikować.

A włosy wypadają bo minoxidil wpływa na mieszki i "zaburza" dotychczasowe cykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ze on tak działa bo nigdy bym się nie zdecydował dopiero po fakcie zacząłem szukać na ten temat informacji dużo osób tez na forach w USA pisze o podobnej sytuacji czyli lnienie spowodowane nawet po tak krótkim czasie stosowania minoxa i ostawieniu go tak jak w moim przypadku,ale niestety człowiek będzie się uczył całe życie na swoich blendach


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No... jeśli krótko stosujesz minoxa i odstawiasz go, to mam wrażenie, że kompletnie nie masz pojęcia co robisz. A jeśli działasz bez planu, to planujesz zawalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem go tylko 2-3 dni podając na zarost w celu zagęszczenia brody zachęcony na portalu Minox beard na fb i zaczęło się lnienie z wyraźnym przezedzeniem:(....jak to zachamowac czy czekać jeszcze aż minie bo nie daje już rady psychicznie

Szkoda ze nie trafiłem wcześniej przed użyciem na to forum miałbym większa wiedzę jak używać takie zeczy


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To trochę zmienia. Nie pisałeś, że na zarost.

Jeśli jednak włosy na głowie ci wypadły to raczej znak, że łysiejesz, co minox jedynie uwidocznił powodujące linienie.

Minox nie jest w stanie zaszkodzić zdrowym włosom, niepodatnym na łysienie.

Na łysienie jednak żadne saw palmetto nie pomoże. Musisz rozpocząć sensowną kurację farmakologiczną o czym jest całe forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem w USA jeszcze 6 tygodni bede byłem tu prywatnie u dermatologa wizyta 150S sprawdzić co u jak niby nie stwierdzil androgenowki a reszta badań bardzo droga bez ubespieczenia dlatego zrobię w pl badania jak wrócę czy te włosy powrócą po minoxie jeżeli to była jego wina mam nadzieje ze nie wyłysieje do przyjazdu dodam ze linia na przodzie jest ok w rodzinie nikt nie lysial.Dodam ze zawsze używałem szamponu heden shouders i było ok nic nie leciało odkąd zacząłem się bawić w specyfiki do tego szampony typu castor oil itp to zaczęło się sypać i dostałem łupieżu którego wcześniej nie było i dodaje jeszcze fotkę z włosami na codzień po umyciu.I czy faktycznie tak jak pisze na zagranicznych forach Minox powoduje wypniecie starych włosów żeby wyrosły nowe i zdrowsze?

36A9F3AB-1329-4918-AF89-C8F6F2C61349.thumb.jpeg.05098b2508646e22245b269f09e8203e.jpeg


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to jeban..linienie po minoxie minie mija 6 tydzień od odstawienia jestem na skraju zalamania

79D1EC2D-1A55-4982-A466-73077CBBE0B3.thumb.jpeg.24480a61c86c98c06b6df39e764ac21b.jpeg


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio zobaczyłem na sklepestetyka.pl taką odżywkę:Yuda Hair Spray. Jest napisane, że ma pobudzać wzrost włosów, miał ktoś może okazję ją przetestować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po powrocie do Polski odwiedziłem dermatologa badania zrobione wszystko w normie ale pani dermatolog wykryła na głowie stan zapalny pełno łusek i łoju czyli głównym winowajca nie jest tu Minox a wizyta fryzjera po której się nabawiłem infekcji i nastąpiło przerzedzenie dostałem leki przeciwgrzybiczne ,kremy i maści na sterydach oraz witaminy cynk,miedź do mycia szampon capits duo .Mieszki w dobrym stanie ale jestvstan zapalny jeżeli włosy nie odrosną do trzech miesięcy pani zaproponowała mi dopiero Propecie narazie nie zapisywała gdyż nie widzi tam typowej androgenowki tylko infekcje .Pani kumata wiedziała o RU a spytajac o skutki uboczne finasterydu odnośnie impotencji powiedziała ze to już musiał być wcześniej ktoś impotentem przed kuracja:) wielu zapisuje i maja się dobrze...jedyny ubok to spadek libido żadna impotencja


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg, mógłbyś powiedzieć jakie środki przeciwgrzybicze i sterydowe Ci polecił dermatolog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triderm maść

Flucofast tabletki

Capitis duo szampon

Novophane wcierka

Zinopurin cynk i miedź

Amocon forte saszetki z biotyna

 

Wizytę kolejna mam za 6 tygodni mam nadzieje ze pomoże narazie zaobserwowalem po 3 dniach ze ustało swędzenie pytałem panią tez o minoxa powiedziała ze tylko z blokerem jak już trzeba bo sam loxon 5% może przynieść tylko kłopoty


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...