free web hit counter Skocz do zawartości
lys

MINOXIDIL 5% bez recepty

Rekomendowane odpowiedzi

LOXON® Max (Minoxidilum), 50 mg/ml, płyn na skórę firmy Sanofi dostępny bez recepty

Redakcja _, 16.01.2018 , Tagi: lek OTC, łysienie androgenowe, zmiana kategorii dostępności, sanofi, Loxon Max

LOXON® Max (Minoxidilum), 50 mg/ml, płyn na skórę firmy Sanofi dostępny bez recepty

Dnia 1 stycznia 2018 r. uległa zmianie kategoria dostępności LOXON 5% (minoxidilum), płyn na skórę, 50 mg/ml, z produktu leczniczego wydawanego z przepisu lekarza (Rx), na produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza (OTC). Dodatkowo zmianie uległa nazwa produktu leczniczego z Loxon 5% na Loxon Max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wkoncu przemysleli sprawe, ale i tak od dawna w wiekszosci aptek mozna bylo dostac loxa bez swistka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz na minoxa 5% nie potrzebna już recepta....? - o to może dodam do kuracji i będę psikał nim czoło. Hura!!!!!!!!!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo wacha się od 49 do 57 zł za 60ml więc porównując z innymi odpowiednikami nie opłaca się. Łaski nie robią poprostu wydaje mi się, że spadła sprzedaż tego środka, ludzie kupowali na ebayu, zagranicznych stronkach a i polskie sprzedawały zamienniki.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena to smiech na sali. Za 75 zeta mam 3x alopexy, ktory rozni sie tylko tym, ze bardziej natluszcza lepetyne.

Edytowane przez Gość

genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...