free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nanominox czyli stymulator zawierający metabolit minoxidilu, który podobno nie ma skutków ubocznych .Proszę osoby które stosowały aby sie wypowiedziały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje ze ta nazwa to po prostu zwykły minoxidil z tym że jako pojazd użyto nanocząsteczek stąd nanominox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Różnice od zwykłego minox'a:

 

1. Jako pojazd zastosowano liposomy, które łatwiej przenikają przez skórę, więc szybciej się wchłania.

2. Zastosowano metabolit minoxidilu (minoxidil sulfate), który jest znacznie skuteczniejszy od minoxa. Normalnie nie ma to znaczenia, gdyż minoxidil sam się w skórze metabolizuje do tej formy. Jednak producent zrobił wersję premetabolizowaną, gdyby u jakiejś osoby ten metabolizm nie przebiegał w odpowiednim tempie (z uwagi np. na niedobór odpowiednich enzymów).

3. Nanominox zawiera dodatkowe środki - np. ketokonazol i parę inhibitorów 5-alfa-reduktazy (w tym niewielką dawkę finasterydu, zbyt małą by wywołać systemowe efekty uboczne).

 

Natomiast co do używania, to ma konsystencję budyniu, więc można stosować raczej na 10-30 minut przed myciem głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki a kwestia najważniejsza, czyli skutki uboczne też jak w przypadku zwyklego minoxa ?

tj. zmniejszone ciśnienie, podkowy pod oczami, kołatanie serca itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ok dzieki a kwestia najważniejsza, czyli skutki uboczne też jak w przypadku zwyklego minoxa ?

tj. zmniejszone ciśnienie, podkowy pod oczami, kołatanie serca itp ?

 

Sądzę, że pod tym względem nie będzie się to zasadniczo różnić. Może tylko o tyle, że metabolit minoxidilu będzie ciut szybciej zmetabolizowany dalej do jakiejś nieaktywnej formy, ale to są tylko moje przypuszczenia.

 

Generalnie w minoxa uboki są niejako wpisane i nikt nie wymyślił czegoś takiego jak bezpieczny minox. Co najwyżej można ograniczyć absorpcje systemową poprzez zastosowanie lepszego pojazdu i (przede wszystkim) mniejszej dawki.

Ja np. przerzuciłem się na 2% stężenie, bo tyle wystarczy mi dla podtrzymania efektów, a serce nie cierpi (tzn. nie czuję już takiego osłabienia i bólów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje ze ta nazwa to po prostu zwykły minoxidil z tym że jako pojazd użyto nanocząsteczek stąd nanominox

 

Wybaczcie, pomyliłem to z nowym produktem od DS laboratories Nanoxidil

 

Można to kupić, ale drogą mailową, pozostało mi nawet jakieś 40ml po ostatnim zakupie ale wyrzuciłem tydzień temu, jako że nikt nie odpisał na moją propozycję że mogę wysłać za darmo na próbę, ale to już było jakiś czas temu na starym forum...

 

stosowałem nanominox-ms ale bez większych rezultatów (być może zbyt mała dawka - bo ok 0,3ml)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym polecał Nanominox-FMS, jednak tylko jako alternatywę dla zwykłego minox'a, podobnie jak alternatywą jest np. Spectral DNC.

Samodzielnie, żaden z powyższych cudów nie zdziała i trzeba dołożyć minimum dobry bloker, bo te blokery w nich zawarte są co najmniej wątpliwe.

 

Wadą tych produktów jest natomiast wyższa cena od Loxon'u czy Kirkland'a, w tym także wyższa cena przesyłki (z zagranicy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...