free web hit counter Skocz do zawartości
wilku98

Zacząłem właśnie przygodę z łysieniem w wieku 20 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum, jakoś pól roku temu zwróciłem uwagę na ubytki na mojej głowie, w marcu kończę lat 20. Sytuacja jest dla mnie szokiem nigdy się nie spodziewałem takiego faktu jako że moje włosy zawsze były gęste, nadal są poza zakolami. Mam pytanie, co zrobić w tej sytuacji, czy istnieją skuteczne preparaty, bo na terapie mnie nie stać a chciałbym jak najszybciej zatrzymać ten proces. Załączam zdjęcie i liczę na wasze rady

lysina.jpg.c95ba3d0a86778f04a532322e54a29d1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wczas sie skaples, proponuje fina zeby zatrzymac ten stan obecny, a na odrosty Ht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
wczas sie skaples, proponuje fina zeby zatrzymac ten stan obecny, a na odrosty Ht

 

Generalnie zaczyna walkę stosunkowo wcześnie. Niektórzy zaczynają coś robić ja mają NW4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze w ogóle nie w temacie jestem, prosiłbym o jakieś konkretne rozwinięcie tych skrótów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejść to co każdy na forum, czyli poświecić trochę czasu na przeczytanie kilku wątków, są chyba nawet takie dla "początkujących". W skrócie, polecam poczytać o lekach, przejrzeć kilka kuracji użytkowników, zobaczyć jak wpływają na nich te leki i przede wszystkim ich połączenia ze sobą. Masz już ostro robiące się zakola, Wiec na pewno wizyta u dermatologa, albo lekarza rodzinnego, żeby przepisał Ci "nezyr" cxy jakiś inny finasteryd. Minoxidil tez Ci bedzie polecany, ale radze poczytać o nim, bo daje fajne efekty, ale odstawisz i może być lekka załamka. poczytaj tez o CB i RU, może to tez być droga dla Ciebie. Walcz póki jeszcxe masz o co.


Kuracja:

- Nezyr 1 mg ED

- Avodart 0,5 mg E2D

- Biotyna, MSM, wit. D3, wit. C

- Biotar Dziegciowy E2D

- Barwa Siarkowa E1W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...