free web hit counter Skocz do zawartości
pikpok78

Włosy w 3 tygodnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Sie ma

 

Za jakieś 3 tygodnie mam ślub i nie ukrywam, że chciałbym dobrze wyglądać na tle mojej znakomitej małżonki Krystyny. W ramach lookliftingu postanowiłem pójść na solarium ( minmum 3 sesje) i zapuścić włosy. To pierwsze jest raczej proste - wejście na okoliczną solarkę SUN RISING kosztuje niedrogo natomiast co do drugiego nie mam wiedzy. Aktualnie mam 35 lat i z tego co pamiętam włosy wypadły mi jeszcze w technikum stolarskim. Jakoś nigdy ich nie lubiłem więc nie stosowałem żadnych szamponów odżywczych żeby odrosły - no ale teraz chwila jest wyjątkowa. A więc jaki szampon kupić i co wcierać, żebym za 3 tygodnie wyglądał jak Szopen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żart ? Zapomnij o odroście w 3 tygodnie, wszystko zależy od tego jaki też masz stan na głowie, jeżeli nw6/7 to nie będziesz miał żadnych odrostów. Zostaję Ci system czyli peruczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"szmpony odżywcze żeby odrosły" - takie to tylko są w reklamach Wrzuć najlepiej foto stanu owłosienia, jeśli masz włosy tylko przerzedzone ale nadal na całej głowie to jakimś tam rozwiązaniem mogą być nanowłókna. Gdzie to kupić? A nawet powyżej masz banerek "Lion's hair" więc klik i kupujesz


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To żart ? Zapomnij o odroście w 3 tygodnie, wszystko zależy od tego jaki też masz stan na głowie, jeżeli nw6/7 to nie będziesz miał żadnych odrostów. Zostaję Ci system czyli peruczka.

 

Nie to nie żart. Tak mam 3 tygodnie,ale zapuszczam już od 2 tylko nic nie rośnie - a więc razem 5 tygodni. Nie wiem co to znaczy ten numer rejestracyjny nw6/7, a stan opisowo: nie mam włosów na górze a po bokach mam - Ty taka podkowa jakby. Peruki nie chce, bo będę czuł jak kukła, poza tym małżonka może z bliska rozpoznać,że to sztuczne i jeszcze powie Nie na ślubnym kobiercu - co to by było:)- bliżnięta w drodze.

 

 

Tego chyba nie da się wetrzeć w głowę, ale dziękuję żartownisiu. Mam nadzieję,że jak Ci się popsuje spłuczka w toalecie i wystawisz temat ratunkowy na forum hydraulicznym to też Ci tak pomogą.

 

"szmpony odżywcze żeby odrosły" - takie to tylko są w reklamach Wrzuć najlepiej foto stanu owłosienia, jeśli masz włosy tylko przerzedzone ale nadal na całej głowie to jakimś tam rozwiązaniem mogą być nanowłókna. Gdzie to kupić? A nawet powyżej masz banerek "Lion's hair" więc klik i kupujesz

 

Mam na myśli te drogie szampony co działają,a nie te tani scam co w reklamach jest. Sam wiem, że po Fruktis czy Hedenshowders nic nie wyrośnie - celuje w szampony 200 PLN plus - nie jestem naiwny. Te włókna nawet ok - nie masz włosów - sypiesz i masz włosy. Problem jest taki że idę do wesela w białym smokingu i nie wiem czy mi się to nie rozprzestrzeni niczem zaraza. Wolę nie ryzkowac.

 

 

 

Naprawde prosze o poważne propozycję - temat jest ważny dla mnie. 10 lutego ślub - kufa ale mam stresa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chyba nie ma szamponu po którym odrosną włosy nawet te po 200 zł sztuka nie działają w ten sposób. Gdyby był taki szampon to nie byłoby problemu. Co do mikrowłókien to odpada skoro piszesz, że masz tylko "podkowe". "małżonka mogłaby się zorientować" a co to ślub od pierwszego wejrzenia? Nie widziała Cię? Po co wogóle chcesz te włosy, skoro jak piszesz jesteś łysy a twój stan to NW-6/7 na to już nic nie poradzisz, peruka albo zaczeska przy czym w 3 tygodnie nie wychodujesz włosów by zrobić pożyczkę do mikrowłókien musiałbyś mieć jakieś włosy na górze żeby to się miało czego trzymać, na łyse całkiem jak posypiesz to będziesz miał biały smoking upierdolony nie mówiąc już o tym jak to będzie wyglądać. Jedyna sensowna opcja to wygolić się maszynką na glace, opalisz ją na solarium to nie będzie sie tak rzucać w oczy.

Nie kumam wogóle po co? Jesteś łysy, twoja rodzina wie, że jesteś łysy, żona przyszła wie, jej rodzina też po cholerę kombinować i narażać się na ośmieszenie w takim dniu?

 

Tutaj masz skale NW i wg. tego możesz ocenić jaki masz stopień łysienia:

norwood-scale.thumb.png.9cfdd3e79bfbc252470a1fcf903dc07f.png


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A próbowałeś DX2 ? Tylko ten w czarnej tubie - mocniejszy.

 

No i mamy jakiś konkret - dzięki przyjacielu - na pewno spróbuję.Kupie w poniedziałek i będę używał codziennie, powinno starczyć czasu - nie muszę mięć bardzo długich włosów - tak na 3-4 cm wystarczy.

 

Generalnie chyba nie ma szamponu po którym odrosną włosy nawet te po 200 zł sztuka nie działają w ten sposób. Gdyby był taki szampon to nie byłoby problemu. Co do mikrowłókien to odpada skoro piszesz, że masz tylko "podkowe". "małżonka mogłaby się zorientować" a co to ślub od pierwszego wejrzenia? Nie widziała Cię? Po co wogóle chcesz te włosy, skoro jak piszesz jesteś łysy a twój stan to NW-6/7 na to już nic nie poradzisz, peruka albo zaczeska przy czym w 3 tygodnie nie wychodujesz włosów by zrobić pożyczkę do mikrowłókien musiałbyś mieć jakieś włosy na górze żeby to się miało czego trzymać, na łyse całkiem jak posypiesz to będziesz miał biały smoking upierdolony nie mówiąc już o tym jak to będzie wyglądać. Jedyna sensowna opcja to wygolić się maszynką na glace, opalisz ją na solarium to nie będzie sie tak rzucać w oczy.

Nie kumam wogóle po co? Jesteś łysy, twoja rodzina wie, że jesteś łysy, żona przyszła wie, jej rodzina też po cholerę kombinować i narażać się na ośmieszenie w takim dniu?

 

 

Po prostu nie sądziłem, że jest to takie trudne jak to sugerujesz. Chciałem użyć szampon i pokazac się bardziej trendy. Zresztą widzę punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i kolega powyżej widzi to inaczej i od razu zaproponował mi gotowe rozwiązanie. Kupię to DX2 zamiast skorzystać z Twoich pesymistycznych zapowiedzi i rozważań filozoficznych - chcę, bo chcem - jestem prosty człowiek.

 

 

Aha i jestem blondynem. W robienie blondu woda utleniona nie chce mi sie bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zalecam przełożenie ślubu, jeśli to Twój

2. Jeśli nie Twój - zawsze możesz nie iść

3. Na przyszłość wiedząc o ślubach dużo wcześniej niż 3 tygodnie przed. Warto podjąć działania wcześniej


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestes kozak. W 3 tyg wlosy chcesz miec, ja po 11 latach ich nie mam takie jakbym chcial


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi kiedyś babcia mówiła, że od pokrzywy wyrastają włosy. Nie pamiętam tylko czy trzeba było ją pocierać, zjadać, czy po prostu dać się poparzyć. Możesz spróbować


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi kiedyś babcia mówiła, że od pokrzywy wyrastają włosy. Nie pamiętam tylko czy trzeba było ją pocierać, zjadać, czy po prostu dać się poparzyć. Możesz spróbować

 

Moja za to babka myła pół życia włosy proszkiem do prania i miała śnieżnobiałe jak sku....n, jak widać ani farby ani proszki do prania nie szkodzą na włosy tak jak Dihydrotoksyna.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi kiedyś babcia mówiła, że od pokrzywy wyrastają włosy. Nie pamiętam tylko czy trzeba było ją pocierać, zjadać, czy po prostu dać się poparzyć. Możesz spróbować

 

Moja za to babka myła pół życia włosy proszkiem do prania i miała śnieżnobiałe jak skurwysyn, jak widać ani farby ani proszki do prania nie szkodzą na włosy tak jak Dihydrotoksyna.

 

Na dihydrotoksyne nawet ślub nie pomoże ;D


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wonski, @jack_carver Co jest? Czemu usunęliście stąd posty?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo myslalem, ze to troll, ale zrozumialem, ze ten czlowiek naprawde chce miec szopena w 3 tygodnie. Jest mi po prostu glupio, ze w ogole moglem sobie o nim pomyslec w ten sposob


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ktos chce zostac milionerem w kilka tygodni/miesiecy a inny chce miec wlosy w 3 tygodnie. Kazdy ma prawo do marzen 1 na milion sie to spelni wiec jak widac marzyc warto


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze to zwykly trolling i to humor w stylu stacha xD


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie to nie żart. Tak mam 3 tygodnie,ale zapuszczam już od 2 tylko nic nie rośnie - a więc razem 5 tygodni.

 

Jeśli to nie żart, to słyszałem o pewnym nieskazitelnym człowieku z nieskazitelnej klinki, który byłby w stanie ci pomóc.

On jest zabezpieczony finansowo na kilka pokoleń na przód, więc nie robi tego dla pieniędzy.

Problemem jest to, że zdradzasz objawy niestabilności emocjonalnej, jakiegoś natręctwa na punkcie swoich włosów i chorobliwie wręcz niskiej samooceny.

Tak więc nie wiem czy zostaniesz przez niego zaakceptowany, młody człowieku.

 

A ja mysle, ze to zwykly trolling i to humor w stylu stacha xD

 

Nieufność to typowa cecha naszego narodu, co wynika z przebytej historii (zabory, okupacja, komunizm). Z tym trzeba walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Nie wiem o czym do mnie rozmawiacie, ale chyba nie jest to o moich włosach. Jest tu sporo o babciach, pokrzywach, skrzatach czy trolach, milionerach i zaborach , ale jak to sie ma do mojego ślubu z Krystyną?

 

Kochani pomóżcie mnie. Dotychczas padła jedna rzetelna propozycja - DX2. Sprawdziłem ulotkę i według producenta działa więc w poniedziałek udaję się do dermatologa po receptę. Będę go używał rzetelnie, mocno wcierał, stosował spore porcję i trzymał dłużej na głowie niż napisali na okładce - w takich okolicznościach musi na 100% napewno, raczej chyba zadziałać. Co jednak jesli nie? Co jeśli jestem typ na którego to cacko nie podziała? Muszę mieć jakieś wyjście awaryjne. Pomóżcie! Ksiądz, Krystyna , bliżnięta i orkiestra weselna - wszyscy chcą mnie zobaczyć we włosach.

 

PS

 

Dzisiaj byłem pierwszy raz na solarce. Chciałem iść na 2 godziny, ale Pani z recepcji powiedziała, ze to za długo i skróciła mi czas do 15 min. Tutaj jej odpuściłem i zgodziłem się, bo to niby niezdrowe. Byłem jednak stanowczo przy swoim kiedy kazała mi ściągnąć spodnie przed położeniem się do wehikułu. Powiedziałem,że zależy mi na opalaniu górnej połowy do ślubu i żadnych dżinsów nie ściagam - odpuściła recepcjonistka.Efekt narazie średni, lekko czerwony na pewno nie brązowy - no latinolower narazie nie jestem - czekamy.

 

Pamietajcie o propozycjach!! Zegar tyka -20 dni - wódka już w piwnicy się chłodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej skorzystaj z opalania natryskowego. Kobiety z tego korzystają dość często teraz. Nie szkodzi tak i od razu masz efekt taki jaki chcesz


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak przez 20 dni będziesz stosował ten DX2 tak jak piszesz to nie ma szans żeby włosy nie wyglądały jak w wieku 15 lat. Tutaj ludzie mają problem z łysieniem bo nikt jeszcze nie był na tyle cierpliwy żeby stosować coś przez 20 dni, każdy wymiękał po kilku dniach i zostawał tylko przeszczep. No cóż cierpliwość jest cnotą, którą nie każdy posiada. Co do solarium jeśli kobieta Ci nie pozwoliła zastosować tej minimalnej sesji czasowej czyli 1h, myślę, że powinieneś się udać do innego solarium bo 20 dni to napewno nie zawiele czasu więc 1h 3 x w tygodniu i napeawno będziesz wyglądał jak hiszpański Alvaro, oczywiście jak wszystkie strupy odpadną i cała ropa zejdzie. Powodzenia !


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję:

- opalenizna natryskowa

- i założyć system tego dnia

 

Problem rozwiązany i można się rozejść


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...