free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Do kogo na drobną korektę, do 1000 graftów ?

Rekomendowane odpowiedzi

Korekta czyli poprawienie lini bo od początku mnie drażniła w sensie zbyt małego pokrycia zakol. Chcę te zakola trochę wypełnić i lekko dogęścić obszar za nimi. Szacuje że to nie pochłonie więcej niż 1000gr. I teraz pytanie do Was czy na tak małą ilość jechać do zagranicznej kliniki czy może w Polsce (jeśli tak to gdzie). Tylko manualne FUE. Pierwszy zabieg miałem mechaniczny u Demirsoya 2500gr. Teraz mając na uwadze jak najlepsze potraktowanie donoru chciałbym tylko manualne. Jak coś poniżej są fotki gdzie zaznaczyłem to co chciałbym osiągnąć.

 

https://zapodaj.net/4c51519228874.jpg.html

https://zapodaj.net/5c3b5535ad908.jpg.html

https://zapodaj.net/02f4a07d30a92.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czyli nie byles zadowolony z gestosci u Demirsoya czy lysienie postapilo ?

 

w Pl manuala to obecnie robi tylko Przybylski a jeszcze nie pokazal swoich filmow z pelnym odrostem

 

bardzo przerzedzil donor ten Turek ze musisz koniecznie manuala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierach też robi manualne. Z jakim skutkiem widać na zdjęciach z jego ze strony

 

Jak Ci budżet pozwala to wybierz Feriduniego. 1000 grafów to fortuny nie wydasz a i ja bym nie pogardziła zobaczyć jak wygląda efekt dogęszczania u niego. Dogęszczanie po innym lekarzu to nie jest łatwa sprawa i ja bym wybrała najlepszego lekarza, choć osobiście uważam, że będziesz potrzebować minimalnie więcej niż 1000 grafów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałoby to być w Polsce to moim zdaniem Klonika Przybylski Kalisz. Jest to lekarz jaki jest, jest upierdliwy, ma jakąś obsesje narzucania każdemu M-szejpa bądź V-szejpa, w ogóle innych typów linii nie robi bo jest przekonany że to nieetyczne, albo że może że fiut jest przeciwwskazaniem do U-szejpa, w ogóle niektóre przypadki wymagają u niego konsultacji i zgody lekarza psychiatry aby zakwalifikować do HT, lekarz ten narzuca swoje widzimisię i swoje preferencje innym, itd, ale pobierał naukę u dobrych zagranicznych lekarzy i podchodzi do HT przynajmniej pół-profesjonalnie - czego akurat nawet nie można powiedzieć o innych polskich specjalistach od HT. Myślę że Twój przypadek zaakceptowałby i że nawet obyłoby się bez konieczności konsultacji psychiatrycznej.

Drugą polską kliniką taką która nie jest zupełną porażką i nie jest zupełnie najgorsza na samym dnie wydaje się być Medmix - są przypadki relacji HT z tej kliniki na forum. Choć tam nie robią chyba manualnie.

 

Jeśli zagranicą to w Twoim przypadku celowałbym raczej gdzieś blisko, a nie jeździł na drugi kraniec świata. BHR Bisanga wydaję się być wyjątkowo konserwatywnym w kwestii linii i donoru, także na zaznaczony obszar z pewnością nie zużyłby więcej niż te 1000 graftów albo i nawet nie więcej niż połowę z tego.

Choć nie wiem czy lekarz ten nie przeszedł już na mechaniczne.

Taką poniekąd podobną korektę linii Bisanga zrobił niedawno Nerdowi to możesz zobaczyć w jego wątku, ale jak się okazało majstrował też mechanicznie.

Jeśli hajs nie jest problemem to w zasadzie chyba możesz taką korektę zrobić w każdej znanej średnio-renomowanej ale sprawdzonej zagranicznej klinice.

Ale decyzje powinieneś i musisz podjąć sam odnośnie tego gdzie.

 

-- 04 mar 2018, 18:59 --

 

Jak Ci budżet pozwala to wybierz Feriduniego. 1000 grafów to fortuny nie wydasz a i ja bym nie pogardziła zobaczyć jak wygląda efekt dogęszczania u niego. Dogęszczanie po innym lekarzu to nie jest łatwa sprawa i ja bym wybrała najlepszego lekarza, choć osobiście uważam, że będziesz potrzebować minimalnie więcej niż 1000 grafów.

 

Też bym polecał Feriduniego jak finanse pozwalają i zgadzam się z tym co @[email protected] tu napisała.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po operacji u Demirsoya coś mi nie pasowało i była to linia pozostawiająca zbytnio na widoku zakola. Za linią lekko przerzedził mi się środek ale nieznacznie. Minęło jakieś 4-5 lat, fina nie biorę. Pierwszy raz widzę żeby ktoś przedstawił kogoś z Polski jako alternatywę, może coś się zmieniło, w końcu nie siedzę w tym już kilka dobrych lat. Miałem iść na poprawkę do HDC ale po tej aferze i postawie tego frajerskiego konsultanta, który odpisuje jak mu wiatr powieje, dałem sobie spokój. Ze świeżych postów widzę że Maral ma dobrą rękę ale pewnie dużo jest specjalistów z podobnymi referencjami, pozostaje tylko kwestia ceny.

 

Tu jest donor do oceny

https://zapodaj.net/021b016d6f263.jpg.html

https://zapodaj.net/017f6e53ac05c.jpg.html

 

Edit: widziałem galerię Przybylskiego i słabo to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

donor porobiony jak na 2500 gr a foto donoru z przezd zabiegu masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, zapodam później. Generalnie średnia to 70gr/cm2.

 

Edit: nie wiem czy ten polski chirurg robi manualnie ale ma całkiem fajne rezultaty jak na polskie standardy. Mowa o Saifi. Ale niestety nie ma zdjęć donoru. Piszą że tylko 2% jest u nich uszkodzonych graftów. Ciekawe czy prawda.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saifi daje po 2000 graftów na NW6...

Jak ma być Polska to nie szedłbym do nikogo poza Przybylskim. Poglądaj jego filmiki na yt.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Marala Ci się nie opłaca jechać na tak niewielki zabieg. Robi mechaniczne, za które i tak będziesz musiał zapłacić 2100e więc wolałbym np. wybrać się do Koraya robi manualne i kolo jest dobry. Na taki mały zabieg typu dogęszczanie czy obniżenie linii zostałbym raczej przy manualu tymbardziej, że biorą od graftu więc cena będzie podobna.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tez uwazam ze Koray bylby dobra opcja, nie ma sensu przeplacac u Belgow

 

Saifi jest dobry na zaczeski dla dziadkow nie robi wiecej niz 25 gr na cm2 wiec nie bylby w stanie dogescic i tak gestego obszaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już mi przybliżyliście mniej więcej gdzie się udać. Czy poza Korayem jest ktoś jeszcze warty polecenia i nie za drogi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Miałem iść na poprawkę do HDC ale po tej aferze i postawie tego frajerskiego konsultanta, który odpisuje jak mu wiatr powieje, dałem sobie spokój.

 

No niestety. Sama bym Ci poleciła tę klinikę (mimo, że nie jestem zadowolona) gdyby nie zachowanie Piotra.

HDC nie ma doświadczenia z kobietami, naturalnej (lub bardzo zbliżonej do naturalnej) gęstości osiągnąć nie umieją, ale to wciąż dobra technicznie klinika, poza mną nie było tu niezadowolonego pacjenta. Opiekę operacyjną mają na wysokim poziomie...ale cóż, jak ktoś bez powodu uprawia terror sądowo prawny to sam traci.

Aczkolwiek wydaje mi się, że zrozumieli swój błąd. Możesz zawsze skonsultować się z Piotrem i zapytać wprost czy w razie niezadowolenia z zabiegu i opisania tego publicznie będzie Cie straszyć sądem - zobaczymy co odpowie. Chyba bym jednak została przy Koray-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mozna isc w łaske do kogos kto tak traktuje ludzi i klienta. Manager wraz z przedstawicielem kliniki. To czy sa dobrzy czy nie malo ma tu do powiedzienia jak ktos traktuje Cie jak gowno to idziesz dalej a nie zaczynasz sie ponizac i jednak dac szanse bo dobrze robia...

Ah kazdy zrobi jak uwaza, ale osobiscie z takim podejsciem do klienta unikalbym jak ognia, jest tyle porzadnych klinik, ze problemu z wyborem nie bedzie na pewno. Decyzja nalezy do kazdego jak dla mnie kazdy moze tam robic, ja nigdy tam nie polece, patrzac na to jak potraktowali forum oraz jaka ma linie konsultant to odpycha mnie to strasznie.

Ferudini, Poswal, Koray, Keser, Lorenzo jezeli bym wybieral klinike to biorac pod uwage $$$ za porzadnie zrobiona robote to miedzy tymi bym sie zastanawial tylko.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...