free web hit counter Skocz do zawartości
dave.de

Prośba o pomoc w wyborze kliniki

Rekomendowane odpowiedzi

Według szacunków Feriduniego będę potrzebował pomiędzy 1800 — 2400 graftów, czyli około 10-13k euro. Chcę się wybrać na konsultacje na miejscu, ale z tego co piszą to lista oczekujących jest strasznie długa, więc nie wiem ile to potrwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na to kasę to luz, ale na ten obszar co chcesz pokryć to i tak wybrałbym Dr. Koraya Erdogana.

 

Przyjmując, że Dostaniesz u niego z 2500 graftów na ten obszar to zapłacisz ok. 25 tyś zł, natomiast u Feriduniego ok. 50 tyś zł.

Prawda jest taka, że różnicy cenowej na głowie nie zobaczysz żadnej pomiędzy tymi 2-ma chirurgami.

 

Tylko niech mi nikt nie zacznie pierdolić, że Feriduni będzie mu ustawiał za tą cenę każdy graft w odpowiednim kierunku wzrostu włosa. Cena jest taka nie inna, bo Feriduni działa w Belgii a Erdogan w Istanbule gdzie konkurencja jest masakrycznie większa.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu wyczytałem, to Koray nie szaleje z gęstością, dlatego myślałem bardziej o Feridunim. Do Koraya też wysłałem zapytanie na wszelki wypadek.

 

Śmiech śmiechem, ale w tych papierach od Feriduniego wspominał coś o kącie ustawienia włosów, może nie każdego indywidualnie, ale w podziale na obszary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kąty są ważne, ale to wiesz, to na to się kładzie nacisk przy robieniu Uszejpa babom, a facetowi to uj tam, można zrobić byle jak byle by była robota od*ebana.

 

A tak swoją drogą, to każdy lekarz będzie mówił co to nie on, i jak to on dobrze nie robi i co tylko....

 

Beha, ma też rację że jakiejś ogromnej różnicy w efekcie końcowym nie ma, między robotą średniej klasy specjalisty a tym drogim.

Jest też tak jak Lion wielokrotnie pisał, że wpadki zdarzają się też najlepszym.

 

Ale oczywiście jak fundusze pozwalają, i jak przywiązujesz wagę do innych detali, to wybierz teoretycznie lepszego lekarza.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierunek "posadzenia" wlosa jest jednym z najwazniejszych aspektow dobrego rezultatu. Pacjenci po przeszczepie w tanich klinikach, z kazdym wlosem w inna strone, wracaja do nas i prosza o usuniecie graftow, bo wyglada to koszmarnie Poprosze sekretariat o kilka fotek (oczywiscie za pozwoleniem pacjentow) i postaram sie Wam to zobrazowac. Prawda taka, ze marketing to jedno, a rzeczywistosc to drugie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Usuwanie graftow zawsze pozostawia slady
Tak ale przecież jeśli usuniesz grafty ze środka i wszczepisz nowe, to nikt nie zauważy. Bo nikt nie będzie ci się wpatrywał w środek głowy pomiędzy włosy, czy nie masz tam jakichś śladów po poprzednich graftach.

Trochę dystansu do tego wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam po co wogóle wyciągać? Przecież jak linia jest zjebana to można ją obniżyć o jeden rząd czy 2 graftów jednowłosowych. Jaki sens wytargiwać coś co jest na wagę złota? Poza linią to już ma mniejsze znaczenie jakie i w jakim kierunku grafty są posadzone.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby zobaczyć zdjecia to trzeba się zarejestrować, pojebało ich, ale tyle co na miniaturce nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet ze 20sekund zrobiłem to ale niedługo to wszedzie trzeba bedzie sie rejestrować żeby coś zobaczyć, a meil już zawalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mały update z mojej strony po wizycie u Feriduniego.

Z tego co wyliczył, to mam do wykorzystania pulę 7000 graftów. Górne boki mam podobno rzadsze, cieńsze i sterczące, zresztą widać na zdjęciu, więc mówił ze nie będzie nic stamtąd brał.

 

Zaproponował mi linię jak na zdjęciu i na to pójdzie 2500. Mówił, że reszta starczy na pokrycie góry, ale jak padnie korona, to ją trzeba będzie odpuścić - z tym że na razie nic tam się podobno nie dzieje i nie przewiduje żadnych zmian w najbliższych 10 latach. W rodzinie występują raczej głównie zakola, więc mam nadzieję, że na tym się skończy.

 

Wracając do Feriduniego, to bardzo sympatyczny doktorek. Zastanawia mnie tylko jednak jedna sprawa - dlaczego mistrz sam sobie nie zaserwował zabiegu, bo ubytki ma dość solidne?

 

Co myślicie o takiej linii?

 

Polecił mi, ze po dwóch tygodniach od zabiegu mogę stosować Coverblend od Exuviance żeby zakryć zaczerwienienia, bo muszę wrócić do biura, a kolegów mam dość złośliwych.

Czy ktoś to stosował? Polecacie?

 

Nie stosowałem nigdy żadnej chemii i Feriduni mówi, że przed/po zabiegu też nie trzeba.

 

Teoretycznie termin mam na październik, ale doktorek dał mi jeszcze kilka tygodni na zastanowienie. Trochę się cykam szczerze mówiąc

 

Mam jeszcze jedno pytanie do Was - czy te białe kropki w donorze po zabiegu, to miejsca gdzie brakuje włosów, czy też zostaje tam jakaś blizna (biała?) w miejscu gdzie dłubali?

 

-- 06 wrz 2018, 22:46 --

 

Oczywiście mówimy o tej górnej linii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówił, że reszta starczy na pokrycie góry, ale jak padnie korona, to ją trzeba będzie odpuścić - z tym że na razie nic tam się podobno nie dzieje i nie przewiduje żadnych zmian w najbliższych 10 latach

Czyli masz 7000 graftów i to jest za mało na korone?No to ładnie mnie pocieszyłeś ;p Powiedział dlaczego?

7000 graftów to sporo,nie wystarczy na potencjalne NW5 jego zdaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7000 graftów - ma cienkie włosy czyli przyjmijmy że 60gr/cm2 - wychodzi z tego jakieś niecałe 120 cm - zazwyczaj z koroną jest 180-220.

Te białe kropki jak dobrze zrobiony zabieg powinny być nie widoczne - ale jest to maleńka blizna, jeżeli dobrze zrobiony zabieg to przy 3500 nie powinno być to widoczne (ale to tylko moje obserwacje) nawet przy ścięciu na "0".

A jeśli chodzi o jego łysinę to szewc chodzi boso , podejrzewam że albo ma to w du..., albo byłby niezadowolony wiedząc że można to zrobić lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, w październiku miałem trochę niesprzyjające warunki w pracy, a akurat w klinice zwolnił się termin w styczniu, więc przebookowałem zabieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro spotaknie z Feridunim. Mam takiego cykora, że chyba zamiast iść do Feriduniego wrócę sobie do domu. Ciekawe czy zdarzyło mu się to wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giphy.gif

 

Raczej mu się to nie zdarzyło bo dorośli ludzie szanują czas innych.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro spotaknie z Feridunim. Mam takiego cykora, że chyba zamiast iść do Feriduniego wrócę sobie do domu. Ciekawe czy zdarzyło mu się to wcześniej

 

koniecznie relacjonuj wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...