free web hit counter Skocz do zawartości
kuba197

Follicum FOL-005 -stymulacja porostu włosów.

Rekomendowane odpowiedzi

Może 'Anty' byś się temu przyjrzał.

 

Może, jak będę miał czas i ochotę. Ale mnie tam w gruncie rzeczy to do szczęścia nie potrzebne, z resztą podzielam zdanie Liona w wielu kwestiach odnośnie ''nowinek'' jak i tego, że forum powinno być wtedy zlikwidowane po tej całej aferze i szantażu - nie tylko ze strony kliniki HDC i Piotra konsultanta ale i także ze strony innych userów, i żeby nie kiwnąć już palcem aby coś robić w czynie społecznym, czy żeby pomagać ludziom w jakikolwiek sposób za darmo - tutaj co do tego, to sam w życiu ciągle, nieustannie, i na każdym kroku się o tym przekonuję - że nie warto w żaden sposób pomagać ludziom.

Jak forum było wtedy nieczynne bo Lion się wku*wił, a miał swoje uzasadnione powody aby się wku*wić, i jak wyłączył forum, to sam wtedy pisałem do niego aby się jeszcze zastanowił i gruntownie przemyślał i że szkoda tych wszystkich ludzi którzy są spoko i nie są tu trollami. Dziś jednak po wielu przemyśleniach, na pewno byłbym za likwidacją forum, albo za przekształceniem go w małe zamknięte prywatne forum, albo i nawet w formie klubu, który by zrzeszał tylko hobbystów i przyjaciół, a nie trolli, spamerów oraz wszelkiej maści skurwieli.

Sorry przyjacielu, ale musiałem to z siebie wyrzucić, to nic osobistego do Cibie, czy względem Ciebie, tylko ten wątek akurat nadarzył się w którym akurat odpowiadam. W ogóle chyba przestanę się udzielać na forum w jakikolwiek sposób, bo po prostu zwyczajnie nie warto, nie warto w żaden sposób pomagać ludziom ani być dobrym człowiekiem - i to nie tylko jeśli chodzi o forum-konkretnie w kwestii forum, bo i co do tego, to też się wielokrotnie w życiu przekonałem już.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Anty akurat warto pomagać innym i robić coś "geście społecznym", więc nie poprzestawaj jeśli możesz coś komuś pomóc w tej czy innej sprawie. Natomiast nie należy się przejmować osobami, które hejtują itp itd w każdym kraju, w każdej nacji są tacy i tyle....Choćbyś był najbardziej przyjaznym człowiekiem zawsze znajdzie się ktoś komu się coś nie spodoba...życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...