free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Manualne fue Asmed ma wątpliwości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jest jakaś alternatywa dla Asmed jeśli chodzi o manualne Fue bo gdy zobaczyli moje fotki po mechanicznym fue stwierdzili że mój donor jest nadmiernie eksploatowany i jedyne co mogę zrobić to przyjście na konsultacje do nich by zobaczyć to na żywo. Ponieważ jest to ekonomicznie nieopłacalne to raczej tam nie pojadę.

 

Chyba że Bisanga ma jakieś konsultacje w Polsce. Jeśli coś wiecie to proszę o podanie terminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale BHR organizował cykliczne konsultacje w Warszawie.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klinice Alvi Armani raczej nie odmówią, gdyż tam robią przypadki którym odmówiono HT w innych klinikach, a robią manualnie. Także jakby w UE wszyscy ''lepsi'' odmówili, to i tak jest opcja na manuala.

 

A Asmed jest przereklamowany.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja qrwa nie rozumiem Dlaczego mają odmawiać... Mam kasę, jestem poinformowany o słabym donorze i możliwości przeorania go totalnie. Zgadzam się na takie rozwiązanie bo np. Interesują mnie włosy tylko na "górze " z boku i z tylu ścinam się na 0... najwyżej robię delikatną mikropigmentację donoru i już. Najważniejsze że mam włosy na obszarze który łysieje. Jaki macie na to pogląd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jestem takiego samego zdania, jeżeli chcę przeszczepić wszystkie włosy z boku na górę to powinni mi to umożliwić, podpisuje kwit że jestem tego świadomy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja qrwa nie rozumiem Dlaczego mają odmawiać... Mam kasę, jestem poinformowany o słabym donorze i możliwości przeorania go totalnie. Zgadzam się na takie rozwiązanie bo np. Interesują mnie włosy tylko na "górze " z boku i z tylu ścinam się na 0... najwyżej robię delikatną mikropigmentację donoru i już. Najważniejsze że mam włosy na obszarze który łysieje. Jaki macie na to pogląd?

 

Ja, jestem takiego samego zdania, jeżeli chcę przeszczepić wszystkie włosy z boku na górę to powinni mi to umożliwić, podpisuje kwit że jestem tego świadomy i tyle.

 

Bo ci wysoce renomowani i tzw. wielce ''etyczni'' lekarze od HT to zwykłe sku*wiele, którzy bardzo lubią narzucać klientowi swoje racje (znaczy ich racja jest zawsze jedyna i słuszna i nie może być inaczej), poza tym nie szanują ani nie przestrzegają praw człowieka (przykład: często nie chcą wykonać HT młodemu HT aby poprawić linię czy zakola, a każdy pełnoletni człowiek ma prawo do wykonania sobie przeszczepu włosów i decyzji o tym), prawa konstytucyjnego (przykład: dyskryminują mężczyzn pod względem typu linii włosów, w ogóle dyskryminują pod względem płci a nawet rasy), nie szanują w żaden sposób woli człowieka (przykład: wciskają efekt Gargamela na siłę, zamiast zrobić właśnie tak jak tu mówicie, czyli zamiast zrobić max możliwą gęstość na górze kosztem donoru gdy ktoś tak chce, to wielkie jakieś majaczenia o donorze robią, a na górze gdzie włosy najważniejsze w przypadku takich fryzur, robią i tak efekt gęstości zapałek wbitych w gówno, aby ku*wa ''Gargamel'' i tak był). Nie szanują ani nie przestrzegają praw wolności i kapitalizmu. To wszystko to paranoja, kant ch*ja i absurd, ale taka niestety rzeczywistość co do lekarzy od HT.

 

Każdy na forum może pitolić co tam chce w kwestii etyczności lekarzy od HT i ich etyki zawodowej, ale dla mnie ci najbardziej etyczni to właśnie ci najmniej etyczni, i odwrotnie!

 

 

Tym bardziej, że Nord jakiegoś wielce przeoranego donoru nie miał.

 

Mówię przecież, że Asmed jest przereklamowany.

 

 

Stary, jeżeli w Asmedzie Ci odmawiają, to Basinga raczej też, jedyna alternatywa to chyba Poswal.

 

Z Poswalem z kolei jest ten problem że jego klinika ostatnio nie odpisuje w ogóle klientom z Polski jak i pewnie też klientom ze wszystkich miejsc znacznie oddalonych terytorialnie od Indii. Choć Arvind Poswal to bardzo dobry lekarz, pionier BHT, a jego klinika nie stawia ograniczeń wiekowych - co istotne dla młodych ludzi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi prawami konstytucyjnymi to trochę przesadzasz (bo ja naszej konstytucji dobrze nie znam ), a co dopiero Tureckiej, Belgijskiej itd. po prostu tego bym tutaj nie mieszał. Jeśli chodzi o wiek to tutaj też różnie w stanach pełnoletność to 21.

 

Ja uważam, że każdy jest odpowiedzialny za siebie i tyle.

Chcesz tak, to ci zrobimy, ale jako lekarze powinni mnie przekonać ARGUMENTAMI dlaczego tek lepiej było by nie robić, jeżeli uznam że nie przemawiają do mnie to mają zrobić jak ja chcę bo to ja będę z tym bujał się na co dzień, ma być zgodnie z zachowaniem sztuki lekarskiej(jeśli chodzi o procedury) i tak żebym był zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Będę uderzał zarówno do Alvi jak i do Poswala bo obydwoje mają dobry fach w ręku, zobaczymy jak z ceną.

Ale fakt faktem już nigdy nie zrobię mechaniczne fue bo rzeczywiście marnuje donor.

Najgorsze to nie wiadomo do jakich granic można wykorzystać donor bo każdy zakłada że zostanie tylko mały pasek ala Gargamel a wcale nie musi tak być. Zawsze można największe ryzyko (donor który może wypaść) posadziś gdzieś na srodku głowy. A jak zabraknie donoru to przeszczepię włosy od mojego kota, też ma czarne ))

Swoją drogą dobrze że wspomnieliście o tej pigmentacji choć trzeba to pewnie odnawiać co 5 lat.

Jak coś to poniżej są fotki mego donoru i korekta jaką bym chciał zrobić czyli poprawa lini i dogęszczenie obszaru za linią.

 

Donor

m3pb8gfvxim1_t.jpg

ie18s03ix1hd_t.jpg

iw3fer0n2nny_t.jpg

2w69fgp4hwof_t.jpg

7r48hocanpck_t.jpg

 

 

Do zrobienia

z2p35zxji84c_t.jpg

ug5naydg7man_t.jpg

lehjp4033ww7_t.jpg

s5pee75sbugn_t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz jak wkleiłeś zdjęcia to powiem Ci, że nie wiem co chcesz tam robić bo wygląda całkiem spoko.

To oczywiście moje zdanie, ale wydaje mi się że nie chcą się podjąć bo ubytek jest zbyt mały tam wyjdzie Ci do 1000 graftów, a to już na granicy opłacalności, dla kliniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tymi prawami konstytucyjnymi to trochę przesadzasz (bo ja naszej konstytucji dobrze nie znam ), a co dopiero Tureckiej, Belgijskiej itd. po prostu tego bym tutaj nie mieszał. Jeśli chodzi o wiek to tutaj też różnie w stanach pełnoletność to 21.

 

Nic nie przesadzam. Co do wieku pełnoletności to wiem że różnie z tym jest, nie o to mi chodziło aby to precyzować. Fakt faktem że wielu lekarzy nie chce robić HT 22-u latkowi, czy nawet 24-o latkowi, a nieraz nawet i sporo starszym.

 

-- 28 kwie 2018, 18:24 --

 

@nord, linia musiała być zrobiona za pierwszym razem już krzywo i za wysoko (w stosunku do tego co narysowałeś teraz), bo przecież to by się tak nie posypało z przeszczepu, a między kreskami które narysowałeś, a faktyczną linią włosów, włosów nie ma.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, odrazu tak było i denerwowało mnie to od samego początku dlatego teraz chcę lekko skorygować.

 

Radek tragedii nie ma ale pewnie jak by to było zrobione manualnie z odpowiednim szerokim pobraniem a nie z jednego paska włosów to by było mniej widoczne. Mam nadzieje że kolejna ekstrakcja wyrówna to wrażenie "białego paska".

Mam też nadzieje że podczas 1szego mechanicznego fue nie zmarnowało się wiele graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, odrazu tak było i denerwowało mnie to od samego początku dlatego teraz chcę lekko skorygować.

 

I to są właśnie efekty tego że ludzie przystają na to co tam lekarzowi się usra w kwestii linii, a zaś są niezadowoleni, i latają 5 razy poprawiać i korygować. Innym przykładem na to że od początku można było zrobić linię lepiej (niżej, bardziej prosto i równo) jest też np. forumowicz @Nerd.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tu powiedział że ten donor jest super?? moim zdanie (a mam donor po wyjęciu ponad 5k graftów) donor kolegi ze zdjęć nie wygląda wcale dobrze. Gęstość góra 60/cm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówił że jest super. O tym właśnie pisałem wcześniej że konsekwencją tańszego mechanicznego fue jest właśnie gorzej wyeksploatowany donor. Drugi raz nie popełniłbym tego błędu. Mam tylko nadzieje że starcza mi donoru na resztę a jak nie to zrobię bht bo mam za dużo włosów na klatce i plecach.

 

Marcin jak masz krtóko ostrzyżony tył to zarzuć fotką to zobaczę jak to u cb wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać że Poswal też robi mechnicznie FUE. Było nawet niedawno o tym głośno na forum w jakimś wątku i co niektórzy bardzo się zdziwili że w on światowej klasy i sławy wysoce renomowany i polecany lekarz, robi mechaniczne FUE a nie manualne.

 

Także może ta informacja Ci się też przyda w podejmowaniu decyzji co do kliniki.

 

Lecz nawet jeśli robi mechanicznie i to od lat wielu, to jest na pewno światowym mistrzem w mechanicznym, i na pewno nie jest takim pyprokiem mechanicznego jak lekarze którzy dopiero co przesiedli się na mechaniczne, i dopiero testują mechaniczne urządzenie.

 

 

Tutaj natomiast masz przykład dobrej roboty (w sensie efekt końcowy HT na obszarze biorczym) Dr. Baubac'a Hayatdavoudi'iego (jest to chyba obecnie główny lekarz w tej klinice) z kliniki Alvi Armani, wykonywanej manualnie, a donor też wygląda na lekko przeorany, no chyba że akurat włosy są na obszarze donoru tak *ujowo przycięte.... sami z resztą wszyscy oceńcie: http://forum.alviarmani.com/Topic2477-12-1.aspx

 

-- 29 kwie 2018, 16:32 --

 

A nawiązując do samego tytułu wątku, to skoro Koray Erdogan ma wątpliwości co do manualnego FUE w tym przypadku, to teoretycznie lekarze wykonujący mechaniczne FUE, tym bardziej powinni mieć takie wątpliwości, bo jak wynika z wielu opinii wszelkich, że mechaniczne bardziej gnoi donor - choć opinie różnych ludzi czy nawet i samych ale różnych lekarzy nie muszą być też w cale w 100% słuszne i nieomylne.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w morde ale ma przeorane boki, jak na 3300gr to słabo to wygląda no chyba że nie tknąl tyłu ale raczej wątpliwe. Jeżeli to jest wynik manualnego fue to odrzucam tą klinikę. Zresztą Armani to marka ciucholandu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadki zdarzają się najlepszym lekarzom. Nawet Poswal'owi się zdarzały, nawet ktoś z tego forum jak pamiętam nie miał dobrego efektu od Poswal'a. Myślę że po jednym schlastanym przypadku nie należy od razu odrzucać i zupełnie przekreślać danego lekarza czy kliniki. No ale Twoja decyzja. Zresztą nie jedna klinika na świecie jest.

Feriduni to mistrz dbania o donor i za razem uznawany za bardzo dobrego lekarza, jednego z najlepszych w Europie, to może spróbuj też z nim się skonsultować.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie etyki lekarskiej....to nie do konca tak jak Wam sie wydaje. Lekarz wykonujac przeszczep podpisuje sie pod wykonana praca. Jezeli zaora kompletnie donor, lub zrobi dziwnie wygladajaca linie na zyczenie pacjenta, tworzy sobie tym samym antyreklame. Inni widzac taki rezultat zabiegu, stwierdza ze to szarlatan a nie lekarz skoro okaleczyl pacjenta. Nikt nie bedzie sie domyslac, ze to pomysl pacjenta - to lekarz jest odpowiedzialny za efekt koncowy.

Dlatego wlasnie Bisanga zgodza sie na idee pacjenta ale pod warunkiem podpisania orzeczenia. W ten sposob jest w stanie udowodnic, ze zabieg zostal wykonany na zyczenie pacjenta, sprzecznie z jego wizja oparta na wiedzy i doswiadczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Dlatego wlasnie Bisanga zgodza sie na idee pacjenta ale pod warunkiem podpisania orzeczenia. W ten sposob jest w stanie udowodnic, ze zabieg zostal wykonany na zyczenie pacjenta, sprzecznie z jego wizja oparta na wiedzy i doswiadczeniu

 

Mogę wiedzieć jak wygląda wzór takiego oświadczenia ?

Konkretnie to interesuje mnie czy takie oświadczenie zawiera też jakieś ''zakazy'' typu np. aby nie ujawniać nigdzie w sieci ani nie mówić nikomu co za lekarz wykonał robotę pod ideę pacjenta, na życzenie pacjenta i ze sprzeczną wizją lekarza.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę na forum zdjęcia donoru z zabiegu u Maral i jak się okazuje micro fue nie musi szpecić donoru. Pozwoliłem sobie zamieścić fotki naszych forumowiczów bo nie znalazłem galerii na stronie Marala

 

2000gr

88vronqwmmid_t.jpg

 

 

3200gr

l5bcinfz2d8o_t.jpg

 

 

4200gr

2rwfel07ko55_t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...