free web hit counter Skocz do zawartości
dreamliner

Dr Feriduni - 25 lat - porady

Rekomendowane odpowiedzi

Pozatym kolejna sprawa anty to kasa. Mówisz jakby HT to była taka tania impeza u Koraya. 18 latek raczej nie dysponuje taką kasą no chyba że ma bogatych starych. W tamtych czasach ceny były chyba jeszcze wyższe, wręcz nieosiągalne. Pozatym ja uważam że lepiej poczekać niż robić np. Ledwo widoczne zakola a potem uzupełniać. Tak zrobili mu cały przód i ma spokój.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie nie wiem skad 30 000 zl mialbym wytrzasnac bedac 18-19 latkiem. Fina tez branie w tym wieku to swietny pomysl lol. W wieku 28 lat zaczalem i sytacja mnie do tego zmusila a co dopiero brac go 10 lat wczesniej.

Niby troche tu koledze zasmiecamy ,ale z drugiej strony bedzie mial porownanie. Ht robi sie na cale zycie i nie ma juz odwrotu. Takze lepiej zastanow sie dobrze,zrobisz ht a za 2 lata okaze sie ze postapi proces dalej to bedziesz sie szykowal na kolejne. Tylko pamietaj,ze to malo nie kosztuje a donor tez ma swoj limit. Nie chce straszyc ale widzac tu ludzi w realu jak przechodze przez miasto z nw 6 i idealna linia to widac ,ze pospieszyli sie z ht a reszta sie nie przejmowali,ze moze wypasc i pojecia raczej o walce nie mieli,nie chcieli walczyc badz kuracja nie dzialala...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że nie ma odwrotu po ht, to już przesada. Przecież nawet jak nie będziesz miał kasy na dalsze ht, to golisz się i robisz np mikropigmentacje. Skończy się donor to w sytuacji krytycznej robisz depilacje lasererowa przeszepionych wlosow i nie wyglądasz jak kosmita. Ewentualnie robisz system. I czekasz na postęp w medycynie. Więc nie ma co straszyć bo wyjść jest duzo.. no chyba że strip, to faktycznie blizna i ktoś może się tego wstydzić. No chyba ze idziesz w nw5-7 patrząc po rodzinie, to już ht bez chemii jest faktycznie średnim pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym że nie ma odwrotu po ht, to już przesada. Przecież nawet jak nie będziesz miał kasy na dalsze ht, to golisz się i robisz np mikropigmentacje. Skończy się donor to w sytuacji krytycznej robisz depilacje lasererowa przeszepionych wlosow i nie wyglądasz jak kosmita. Ewentualnie robisz system. I czekasz na postęp w medycynie. Więc nie ma co straszyć bo wyjść jest duzo.. no chyba że strip, to faktycznie blizna i ktoś może się tego wstydzić.

 

Depilacja laserowa moze nie byc skuteczna poniewaz wlosy moga byc wszczepione na rozna glebokosc. Elektroliza jest skuteczna ale tez przy duzej sesji bardzo kosztowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dreamliner, ja się ustawiłem do Feriduniego na jesień więc możemy współpracować

 

Zdradzisz jaka cena za graft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dreamliner, ja się ustawiłem do Feriduniego na jesień więc możemy współpracować

 

Zdradzisz jaka cena za graft?

 

Sorry, przegapiłem Twoją wiadomość. Wyszło chyba 4.5 euro + VAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po tych wszystkich zmaganiach powoli zaczynam sobie zdawać sprawę, że w moim przypadku jedynym możliwym sposobem na zwalczenie kompleksu łysienia jest zabieg chirurgiczny (no chyba, że jest się takim szczęściarzem jak Fighter).

 

Myślę, że wcale nie jestem takim szczęściarzem Zdjęcia nie oddają wszystkiego. Wydaje mi się , że mam podobny stan do Twojego aktualnego (a na dodatek jedno zakole na pewno gorsze).

W dodatku u mnie w rodzinie wszyscy łysi jak kolano, a Twój ojciec po 50 ma sporo włosów. Także kto tu jest większym szczęściarzem?

 

Aczkolwiek rozumiem Cię, że chcesz zrobić sobie przeszczep. Sam nad tym myślę, ale największy opór dla mnie jest to jak to ukryć przed społeczeństwem, żeby nikt się nie zorientował, że miałem jakiś zabieg (bo przecież pierwsze kilka miesięcy to naprawdę ciężko ukryć).

 

Pozdro i życzę, żebyś pokonał swoje kompleksy. Może właśnie poprzez HT


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...