free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Dogęszczenie u Marala

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest na forum ktoś kto robił ponowny zabieg u Marala, tz zagęszczanie? Pytam się ponieważ Maral widząc moje zdjęcia napisał mi, że

"we can do 1 more session, anyway we will try to remove max as possible from your donor area"

Jak to się ma do już posadzonych we wcześniejszych zabiegach włosów? Czy jest niebezpieczeństwo uszkodzenia włosów?

Łącznie już mam przeszczepione 8438 graftów.

warto?

Przydałoby mi się położyć jeszcze z 2000 na koronę...


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że się jeszcze nie podasz. W Twoim przypadku można już chyba mówić że " ciągnie wilka do lasu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaleniec z Ciebie Ale pozytywny. Na realselfie widziałem gościa, który robił chyba 4k, a potem jeszcze 3k właśnie u Marala. Wyszło to zajebiście. Musiałbym poszukać, bo nie pamiętam jego nicku teraz.

Ja chyba też będę tak musiał podziałać w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby mi się położyć jeszcze z 2000 na koronę...

 

Raczej minimum 4 tys

 

Nie zgadzam się.

Sugerujesz ze w w przypadku nw5-6 potrzeba az 12500 graftów?? bo tyle by wyszło dokladając jeszcze 4000! Czegoś takiego żaden donor nie wytrzyma.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby mi się położyć jeszcze z 2000 na koronę...

 

Raczej minimum 4 tys

 

Nie zgadzam się.

Sugerujesz ze w w przypadku nw5-6 potrzeba az 12500 graftów?? bo tyle by wyszło dokladając jeszcze 4000! Czegoś takiego żaden donor nie wytrzyma.

 

Mam ponad 15tys graftów, a jadę na następne 3 tys, wiec raczej mam w miarę pojęcie ile co pokryje.

Nie kieruj sie cyferkami, spójrz w lustro.

tylko BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca masz racje, nie możesz porównywać BHT z natywnymi bo to inna bajka.

Natywnymi 10 tyś pokryjesz raz na zawsze całą głowę, a BHT są grube pojedyncze kręcą się, słabiej kryją i sztucznie wyglądają- każdy lekarz Ci to powie, np Maral nie pobiera BHT wogole, a HDC też tylko symbolicznie.

BHT niegdy nie zastąpią normalnych włosów natywnych, pewnie dlatego musisz tyle kłaść bo pokrycie tego włosa jest gorsze, pomijając cenę jaką wydajesz.

Sam mam polożone ok 1500 BHT.

U Marala ludzie załatwiają całą głowę na dwa razy za 4200 euro a Ty w Indiach pewnie za 200 tyś

Ja już wydałem na wlosy 75tyś i pora się też opamiętać

Dopuszczam jeszcze ostatnia wizytę u Marala za 2100 euro a ile przeszczepi czy 1000 czy 3000 zobaczymy


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, słuszne podejście. Myślę sobie jeszcze że ważny jet też kolor włosów. Akurat u Ciebie (podobnie zresztą jak u mnie) taki kolor nie bardzo z BHT współgra i nawet gdyby iść na maxa i wytargać wszystko z klaty i brody to może być lipa. Grafty z tych miejsc są zazwyczaj jedno góra dwuwłosowe. Tu jest niestety problem bo efekt otrzymuje się z graftów wielowłosowych. Nie da sie posadzić tak gęsto BHT żeby np. porównywalny był efekt do przeszczepu gdzie średnia na graft wychodzi np.2.7 włosa. Niestety tego się nie oszuka. A jak ktoś za chwilę wypali w linkiem gdzie na filmiku wkładają 100/cm to proszę dać od razu film jak ten ktoś wygląda za rok... nie znajdziecie bo taka gęstość nie ma prawa wyrosnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...