free web hit counter Skocz do zawartości
Whis

Ile wg was wyniesie zabieg?+ czy można wziąć kredyt na zabie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

 

Jestem nowy na forum.

Mam 26 lat a lysieje od 21 roku życia. Od 4 lat strzyge się na człowieka kciuka (czyt. lysa pala).

Chciałbym zapytać was doświadczonych o opinie, ile wg was w moim przypadku wyniósł by przeszczep dając realnie fajny efekt (nie jakieś tam rzadkie wlosy) - tylko efekt prawdziwy, jakbym ich nigdy nie stracił.

 

Domyślam się, że może być to ogromna kwota więc może powiedzcie mi, czy spotkaliscie się z przypadkami np. brania kredytu na taki zabieg?

 

Zabieg mogę wykonać najwcześniej za pół roku bo kończę kurację izotekiem, ale już dziś chciał bym dowiedzieć się o realne szanse zmiany swojego życia:) czyt. Cofnięcia się o kilka lat wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z takiego stanu będzie uzyskać efekt jakbyś nigdy nie łysiał. Nie ma tylu graftów w donorze żeby to osiągnąć. Przeszczep to zawsze kompromis. Co do kredytu to niektóre kliniki nawet je proponuja, napewno polskie ale tych raczej unikaj. Dosyć fajnie wyglądasz na łyso, dobry kształt głowy, nie odstające uszy, szczupła twarz. Lepiej się ocenia fotki z dłuższymi włosami, lekarz też będzie takie od ciebie chciał.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie tego typu odpowiedzi oczekuje. Bo jeśli efekt ma być średni to lepiej chyba się w to nie pakować i nie narażać na blizny?

Dodam, że mam bardzo duże owłosienie na ciele (ale to częste:D) u może ewentualnie stamtąd można pobrać- tylko takie włosy chyba wyglądały by dziwnie?

Jak zapuszcze trochę dłuższe na glowie to śmiało można mi dodać z 20 lat i postawic obok Macieja Nowaka

I dzięki za miłe słowo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj już nawet nie chodzi o pieniądze, tylko o ograniczone możliwości HT, ty oczekiwałbyś rezultatu jakbyś nigdy nie stracił tych włosów, na takim obszarze jest to praktycznie niemożliwe, bo jest ograniczona liczba włosów do pobrania na donorze.

Nie wiem jak wygląda twój donor bo jesteś zgolony na 0, teoretycznie możesz wyglądać jak Maciej Nowak, ale jeżeli włosy na donorze byłyby mega gęste i czarne jak np. u Włochów czy Hiszpanów to można by było na pewno uzyskać może nie fenomenalny efekt, ale bardzo dobry efekt, zakładając, że poszło by 2xpo 4500 graftów jeżeli donor by na to pozwolił.

 

Włosy z innych części ciała mocno odstają od tych z głowy, więc nie ma co liczyć na fajerwerki korzystając z nich, najbardziej zbliżone są te z brody, ale po tym też zostaną widoczne dziurki po pobraniu jak nie masz gęstego zarostu bądź też golisz często do 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gęstych czarnych nie mam ;( czyli póki co najlepiej jest pewnie zostawić tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, peruki odpadają.

Pogodzilem się jakby z łysieniem i mogę tak chodzić, w końcu chodzę tak od 4 lat ale patrząc na niektóre metamorfozy myślałem, że jeśli jest szansa odzyskania jednak włosów w dość rozsądnym stopniu to myślałem, żeby spróbować

Ale jeśli efekt ma być słaby lub mam nosić peruki to szkoda mi chyba kasy i czasu.

 

Może za kilka lat będą jakieś inne metody

 

Widziałem kiedyś ewentualnie takie włosy co się nakleja na głowę na 6 miesiecy. Można w nich pływać, myć się i nie zdejmuje się ich pol roku po czym się wymienia.

To wygląda jak spoko opcja ale koszt to jakieś chyba 1500 funtów co pół roku więc niezbyt tani biznes

 

[Edit]

A na tym filmiku to chyba jest właśnie to tylko jakos inaczej nakładane:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy tak krotkich wlosach ciezko ocenic, mysle ze jest ok i Maral nie odmowi, poprostu przeslij mu foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licz się z tym, że jak teraz lubisz ścinać wszystko na krótko to po zabiegu będziesz miał jakieś ślady w donorze (zwłaszcza po mechanicznym).


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. I to pewnie zostaną blizny na zawsze. Więc jakbym miał robic to konkretnie tak, żeby się już na krótko nie musieć scinac.

 

-- 18 cze 2018, 17:42 --

 

2100 euro to brzmi tanio. Widziałem naprawdę wyższe ceny tu na forum a piszecie, że beznadziejny przypadek to spodziewałem się 10 000 ojro xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu zrobił bym wysoko linię na rzecz gęstości. Bo jak będziesz bardzo obniżal linię to raczej na takiej powierzchni nie osiagniesz oczekiwanej jakości zabiegu. Przy czarnych włosach zawsze można dołożyć po zabiegu mikropigmentacje choć nie mamy tu chyba na forum kogoś kto połączył te dwa zabiegi. Oczywiście po zagojeniu się przeszczepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapuść kolego troche futro bo ciężko cokolwiek powiedzieć.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapuszcze do piątku i pokaże xd bo potem mam wesele i nie chce iść z dłuższymi. Jak będą za krótkie to w przyszłym tygodniu pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądzę iż jest szansa lecz musisz zacząc też stosować jakiś bloker aby tę resztkę uratować, ale musisz liczyć, że dwa zabiegi to minimum pierwszy u Marala robisz maxa ile się da drugi combined FUE + BHT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzacie trochę?Nie jest to do końca jasne jaka jest skala łysienia ale orientacyjnie wygląda na 5a więc w takiej skali robi się udane przeszczepy.Pewnie będziesz potrzebował 7000 graftów.Sam przeglądam ostatnio mocno przeszczepy i wygląda że tyle mniej więcej jest potrzebne tak średnio żeby pokryć taki obszar.

Tak btw myślę że bardziej do twarzy byłoby Ci z włosami na 2mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam idę w kierunku 5a i patrzę na takie przypadki i wydaję mi się że tyle ludzie robią.Ktoś tam pisał o 2x4500 graftów ale bardzo rzadko kto ma donor 9000.Tyle że jest jeszcze kwestia kasy.Mechaniczne FUE to wydatek całkiem mały ale manualne na taką powierzchnie to już gruba kasa.

 

Ale sam czekam co powiedzą bardziej doświadczeni bo też nie wiem czy jest sens się pchać w przeszczep jeśli idzie się w kierunku NW5a bo kasa spora a nie wiem czy efekt będzie satysfakcjonujący.O fryzurze sprzed łysienia to nie ma nawet co myśleć ale o przyzwoitych włosach które da się ułożyć tak żeby wyglądały naturalnie..no marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bym odpuścił. Dzisiejszymi metodami nie odzyskasz włosów a jedynie stracisz $$ i czas. Po kilku miesiącach efektem przeszczepu będzie ledwo widoczna poprawa na czubku głowy i przerzedzony tył oraz boki. Według mnie żeby coś było widać to potrzebujesz 10-15 tyś graftów - no, ale tyle to nie masz, patrząc na Twój donor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walnij mikropignentacje i bedzie spoko dobry masz kształt głowy i pewnie przyzwyczaiłeś się do tego stanu..


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...