free web hit counter Skocz do zawartości
matheoyzf

minox15 gdzie kupic? i czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka nuie chcialem zbytnio zasmiecac ,lecz nie mam wyjscia bo nadal nie moge znalezc odpowiedzi na moje nurtujace pytania,otoz gdzie kupic minoxa 15%? zamowilem 2 butelki na polskiej stronie ,lecz przebitka ogromna w porownaniu na minoxa 5,kolejne pytanie lecialem na 5 z flu teraz lece na minoxie 15 z flu,w brakujace miejsca dobijam 5% bo bym nie wydolil na caly skalpel ,pytanie ile trzeba czekac na efekt jezeli lecialem na 5 procent ?wogole warto sie bawic z minoxem 15? sorrka za chaos , mam nocke w szpitalu , w De ii nie moge zbyt poprwnie pisac na niemieckiej klawiaturze ...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sam planuje sobie właśnie kupić w proszku z ebaya i samemu rozrabiać.

 

 

Rodimson wcześniej pisałeś ze chcesz rezygnować całkowicie z minoxa a uzywylałeś tylko 2%. Skąd ta zmiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Minox 15 jest skuteczniejszy od 5, ale wzrost ten nie jest proporcjonalny i moim zdaniem nie jest wart zwiększonego obciążenia serca.

 

Ja z minoxa w ogóle zrezygnowałem właśnie z powodów sercowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sam planuje sobie właśnie kupić w proszku z ebaya i samemu rozrabiać.

 

 

Rodimson wcześniej pisałeś ze chcesz rezygnować całkowicie z minoxa a uzywylałeś tylko 2%. Skąd ta zmiana?

 

Trochę się boję zrezygnować a na rozrabianie 2 czy 3% roztworu kilkadziesiąt gramów starczy mi na pół życia. Na pewno nie wrócę do 5% czy wyższych stężeń, jeśli sytuacja się nie pogorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
roztworu kilkadziesiąt gramów starczy mi na pół życia

 

szkoda polowy zycia na uzeranie sie z minoxem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wcześniej napisałem, że chciałem rzucić, ale jednak trochę się cykam obecnie i tak stosuje 2% raz dziennie przez pół roku już, albo może nawet trochę więcej, jakoś nie widać żeby wypadały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...