free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat gdyż zastanawia mnie taka hipotetyczna sytuacja (może gdzieś to było a przeoczyłem za co przepraszam):

używamy minoxa po którym mamy świetny odrost - wszystko ładnie pięknie tylko po jego odstawieniu wiadomo że to co wyrosło poleci, na ale tek jak pisałem jest to wersja hipotetyczna i teraz włączamy do kuracji RU i stosujemy jakiś okres czasu żeby organizm się przyzwyczaił np. 3 miesiące i teraz (z przyczyn nie wiem zdrowotnych czy coś, albo po prostu zbliżamy się do granicy kiedy to minox przestaje działać - chyba dwa lata) odstawiamy i zostajemy tylko przy samym RU

Czy to co wyrosło zostanie czy poleci ?

Mamy bloker, ale nie mamy "pobudzacza" który wywołał odrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
używamy minoxa po którym mamy świetny odrost

 

 

po minoxie mozna miec co najwyzej meszek na coraz to wiekszysz zakolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
używamy minoxa po którym mamy świetny odrost

 

 

po minoxie mozna miec co najwyzej meszek na coraz to wiekszysz zakolach

odrost jest na minoxie normalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dandinho - Popieram to zdanie, dlatego minoxa używałem tylko przez tydzień w swojej karierze.

Janek przyjmijmy, że jest, wątpię, żeby włosy wyhodowane na minoxie utrzymały się na CB, a praktycznie w ogóle w to nie wierze.

 

Niestety najbardziej rozsądną taktyką na stan 2018 roku jest po prostu uzupełnienie ubytków Transplantacją włosów, a pozostałe włosy dbanie środkami oczywiście fin/dut wew. lub CB/RU zew.

 

Nawet jeżeli dopierdolisz mega kuracje jak antek, i odrosną Ci mega gęste włosy jak u Lwa, to trzeba brać pod uwagę to, że rok, dwa, pięć i organizm powie "PIERDOL SIĘ DEBILU CO MNIE TAK KATUJESZ" i odmówi posłuszeństwa a wtedy zmuszonym być do odstawienia mocnej kuracji można sobie tylko wyobrazić jak włosy się posypią jak z wyliniałego wilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odrost jest na minoxie normalny

 

znikomy procent ludzi go ma, a jaki uciazliwy w codziennym stosowaniu razy dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xDDDD nie no na zachodnich forach duzo ludzi ma na nim odrosty i to jest jego zadanie aby stymulować odrost razem z dermroller to juz wgl plus antyandrogen w ru albo finie, ale okej wiesz lepiej wydaje mi się ze trollujesz potem przez takie pieprzenie ludzie sie boją uzywać minoxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale okej wiesz lepiej wydaje mi się ze trollujesz potem przez takie pieprzenie ludzie sie boją uzywać minoxa

 

 

uzywalem go kope lat nie pamietam bo nie prowadzilem dokumentacji, jedyne co po nim uzyskalem to meszek taki jaki ma mysza kolo picki, a wlosy po nim wygladaly jak tluste nazelowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...