free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

RU58841 z POLSKIEGO laboratorium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio bardzo duzo czasu poswiecilem na odalezienie jakiegos laboratorium w Polsce ktore byloby w stanie syntezowac specyfiki ktore uzywamy, znalazlem jedno ktore daloby ade spelnic nasze oczekiwania tzn. Czystosc powyzej 99% i kwota nizsza anizeli zza granicy. Problem polega na tym ze musielibysmy zamowic jednorazowo 1kg RU58841 zeby cena za 10gram byla satysfakcjonujaca. Udalo mi sie zejsc z cena do ok 70-80zl zaleznie od ceny dolara, bo jest to firma dzialajaca glownie na rynku amerykanskim. Ale sa bardzo zainteresowani wspolpaca na rynku Polskim dlatego pytam cz jestesmy w stanie zebrac ok 50/100 osob ktorzy kupia jednorazowo 10-20g. Jest to ilosc na akurat 1/2lata.

 

Oczywiscie laboratorium zapewnia cala dokumentacje srodka w celu potwierdzenia wiarygodnosci.

 

Ja osobiscie jeste bardzo podeksyctowany, zwlaszcza ze jesli wspopraca wypali sa w stanie rowniez syntezowac nam roznego rodzaju peptydy, w tym takze NEOSH po cenach dostepnych dla polskiej kieszeni. A kuracji RU+PSI to jest 99% wygrana z lysieniem i powrot do mlodziezowej linii wlosow.

 

Cena:

10g - 700/800zl

 

A wiec robimy liste i zobaczymy czy osiagniemy upragniony 1kg:

ziom1990 - 30g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom kiedy będziesz to zamawiał? bo mia lada chwila przyjdzie zamówienie z Kane, stąd pytanie jest możliwość 5g zamówić?

Jeśli tak to bejker 5g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale 5g to zbyt mala ilosc, nawet 10g w przypadku poszukiwania ludzi na tak duze zamowienie powinno byc zbyt mala, zwlaszcza ze cena jest swietna. Chociaz po dluzszym zastanowieniu dochodze powoli do wiosku ze robienie takich zamowien jest ryzykowne, zwlaszcza ze dostajemy dobre ceny od ludzi z USA. Ale kto wie moze akurat znajdziey ludzi na 1kg i miesieczna kuracja RU bedzie kosztowac w granicach 70/ zl lub nawet mniej gd ktos zuzywa mniej niz 1g miesiecznie. Zobaczymy, dalem odpowiedz laboratorium ze za kilka tygodni bede wiedzial czy potrzebuje az taka ilosc. Pytalem takze o mniejsze tzn 100g, ale wtedy cena za calosc wynosi ok 20tys zl, czyli 200zl/g a to jest kompletnie nieoplacalne.

 

Poczekamy zobaczymy, bede prowadzil dyskuje na temat NEOSH i zobaczymy co z tego wyjdzie, jesli cena bedzie podobna lub nawet nizsza przy jak w usa czyli ok 1500USD/g dla czystosci ok. 95% oraz ok 2500-3000USD/g dla czystosci >98% to duzo bardziej oplaca sie to wykonac u nas, bo odebralbym to osobiscie i zniknal by problem odprawy celnej oraz pakowania w suchym lodzie (z tego co rozmawialem to kazde kolejne zamowieni u nich bedzie tansze, bo beda dokladnie znali metodologie wykonania po zrobieniu pierwszy raz srodka, oraz przy zamowieiu wiekszym np 10g cena bedzie duzo nizsza, moze uda sie zmiescic nawet +-200zl za miesiac kuracji). Wtedy bym jedynie musial wyslac to do was ekspresowym kurierem (dostawa tego samego dnia). Bo jesli by to otworzyli i zostawili na kilka dni to bedzie bezuzyteczne, bo czystosc spada wtedy gwaltownie i nasze pieniadze poszlyby w bloto. Zaloze nowy watek wieczorem na forum i zobaczymy ile osob bedzie chetnych na zamowienie bo szczerze mowiac watpie abysmy doszli do 1kg RU58841 bo jednak sa to ogromne ilosci i srodka i pieniedzy. Ale zobaczymy jaka ilosc uda sie nam osiagnac do konca wakacji, jesli nie bedzie 1kg to bedziemy sie trzymac sprawdzonego laboratorium w USA, bo cena nie bedzie sie razaco roznic, mysle ze wiece niz 25USD/g nie dostaniemy jako ze ostatnie zamowienia przebiegly dosc sprawnie i i my jak i oni byli zadowoleni

 

pozdrawiam z komina 100metrow nad ziemia

ziom1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A kuracji RU+PSI to jest 99% wygrana z lysieniem i powrot do mlodziezowej linii wlosow" Skąd takie wnioski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy, bede prowadzil dyskuje na temat NEOSH i zobaczymy co z tego wyjdzie, jesli cena bedzie podobna lub nawet nizsza przy jak w usa czyli ok 1500USD/g dla czystosci ok. 95% oraz ok 2500-3000USD/g dla czystosci >98% to duzo bardziej oplaca sie to wykonac u nas, bo odebralbym to osobiscie i zniknal by problem odprawy celnej oraz pakowania w suchym lodzie (z tego co rozmawialem to kazde kolejne zamowieni u nich bedzie tansze, bo beda dokladnie znali metodologie wykonania po zrobieniu pierwszy raz srodka, oraz przy zamowieiu wiekszym np 10g cena bedzie duzo nizsza, moze uda sie zmiescic nawet +-200zl za miesiac kuracji). Wtedy bym jedynie musial wyslac to do was ekspresowym kurierem (dostawa tego samego dnia). Bo jesli by to otworzyli i zostawili na kilka dni to bedzie bezuzyteczne, bo czystosc spada wtedy gwaltownie i nasze pieniadze poszlyby w bloto. Zaloze nowy watek wieczorem na forum i zobaczymy ile osob bedzie chetnych na zamowienie bo szczerze mowiac watpie abysmy doszli do 1kg RU58841 bo jednak sa to ogromne ilosci i srodka i pieniedzy. Ale zobaczymy jaka ilosc uda sie nam osiagnac do konca wakacji, jesli nie bedzie 1kg to bedziemy sie trzymac sprawdzonego laboratorium w USA, bo cena nie bedzie sie razaco roznic, mysle ze wiece niz 25USD/g nie dostaniemy jako ze ostatnie zamowienia przebiegly dosc sprawnie i i my jak i oni byli zadowoleni

 

pozdrawiam z komina 100metrow nad ziemia

ziom1990

 

Ziom NEOSH ile zużywa się około miesięcznie? 1g, czy mniej?

W sumie na NEOSH ja bym się pisał, o ile kuracja miesięcznie wyjdzie w ramach rozsądku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Ale teraz większość ma, lub czeka na świeżo zamówione Ru. Myślę, że na najbliższą przyszłość Polskie laboratorium może być bardzo dobrym rozwiązaniem, pod warunkiem dobrej organizacji, bo zebrać 1 kg łatwo nie będzie. Pamiętajmy że na tym forum jest dopiero ponad 300 osób zarejestrowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eryk:

tez uwazam ze jednak to jest zbyt szybko aby uzbierac taka ilosc. ale mozemy podyskutowac, bo jednak wiadomo laboratorium na miejscu ulatwia wiele spraw i w miare wspolpracy moze dac korzystne cene jak i syntezowac srodki ktore chcemy wyprobowac.

 

co do neosh: to wystraczy poczytac badania kliniczne zeby zobaczyc jaki ma potencjal, ten srodek dziala na kazdej plaszczyznie, dodajac do tego tak dobry antyadrogen miejscowy jak RU pezyniesie febomenalne efekty. jedynym probleme w jego przypadku jest cena oraz niska stabilnosc. Ale wpspolpracujac z laboratoroium w polsce i podpisujac umowe o gwarancje czystosci mozemy za jednym zamachem wyeliminowac oba problemy. oczywiscie musielibysmy uzbierac jakies 10g zeby sie na prawde oplacalo i zejsc z kuracja do 200zl miesiecznie.

 

stosuje sie w cyklach a wiec przez 3tyg stosujesz i nastepne 6tyg przerwa. 100mg wystaczy na jeden cykl czli ok 2miesiace. takze 300mg wystarczy spokojnie na 6miesiecy.

bede caly czas pisal z laboratorium aby dojsc do jak najlepszych warunkow. jestem pozytywnie nastawiony co do tego, ale tak jak mowilem zaloze odddzielny watek jak tylko bede mial czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eryk:

jedynym probleme w jego przypadku jest cena oraz niska stabilnosc. Ale wpspolpracujac z laboratoroium w polsce i podpisujac umowe o gwarancje czystosci mozemy za jednym zamachem wyeliminowac oba problemy. oczywiscie musielibysmy uzbierac jakies 10g zeby sie na prawde oplacalo i zejsc z kuracja do 200zl miesiecznie.

 

 

to ja na neosh jestem chętny

Fajna sprawa z tym Polskim labem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też czekam na paczkę z ru z kane, a tu taka niespodzianka - szkoda, że teraz, może jednak uda się dołączyć (najwyżej ru przeczeka w zamrażarce). jeśli będzie neosh to tym bardziej super. a nie wiesz jak z innymi "wynalazkami" - rum, cb, tb4 (które ktoś na hairlosshelp testuje - chyba, że to jakiś czarny humor - na szczurze), czy bimatoporost. jest trochę tego... choć chciałbym żeby wystarczyło neosh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pytalem o inne, ale widac ze znaja sie na rzeczy, bo wszystkie sugestie jakie dawali byly zgodne z orginalnymi zalozeniami jakich docyztalem sie na roznych forach chemicznych. Chociazby ich sugestia zeby NEOSH pakowac do malych fiolek w ilosci do 100mg. Wiadomo ze wted koszty wzrastaja nieznacznie, ale zapobiegamy utracie czystosci przy kolejnym otwieraniu.

 

Mysle ze nie byloby problemu syntezy innych srodkow, z tym ze tak jak wspomnialem wszysko zalezy od ilosci. RU oplaca sie od 1kg, neosh preawdopodobnie od 10g bedzie bardzo korzystna cena, nie wiem jak z innymi srodkami, sugerowalbym najpierw zrobic jakies listy z osobami chetnymi oraz jaka maksymalna ilosc, wted moge dopiero zglosic sie do nich zeby negocjowac ceny. Jakby co to czekam na sugestie, bo moze sie okazac ze bedziemy mieli swietnego dostawce. Ale na chwile obecna skupie sie na NEOSH i sprobuje wynegocjowac dobre ceny dla nas, z tym ze tak jak wspominalem pierwsze zamowienie wyjdzie drozej jako ze nie maja metodologi wykonania, beda musili sami do tego dojsc, a to kosztuje, gdy beda juz to mieli to z marszu moga nam wykonac ten srodek, ale to tez zajmuje troche czasu bo synteza trwa ok 2tyg, a pozniejp proces puryfikacji ok 6tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w kręgu zainteresowania są trzy środki:

  • AHK
    CB
    NEOSH

Jeśli to możliwe to proszę o przybliżone ceny.

Musze wiedzieć ile mam zbierać forsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje robić listy ja nie mam teraz tyle czasu. Jak ktoś chce niech założy wątek, oraz uzbiera jakaś grupę osób, gdy będzie już mniej więcej wiadomo ile środka, wtedy mogę dopiero do laboratorium wysyłać zapytania. Nie mogę wyglądać nieprofesjonalnie bo nas oleją...

 

Co do PSI to mniej więcej wiem ile będzie kosztować pierwsza synteza 1g. Ale jest to kwota bardzo duża, bo jak wspominałem nie znają metodologi. 8000zł/g

Kolejne będą dużo niższe, a przy zamówieniu 10g, myślę że da rade zejść z ceną poniżej 5000zł/g Cały czas z nimi dyskutuję, ale nie jest to szybkie, bo piszę po jednym mailu dziennie. Musicie mi dać więcej czasu, żebym mógł się dowiedzieć czy są w stanie zagwarantować nam odpowiednią czystość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w teorii 300 mg (około 6 miesięcy kuracji) to 1500 pln.

Czyli sporo i sporo osób trzeba by było.

 

Raczej chyba większa szansa na 1g, bo to 3 osoby, choć cena będzie około 2000 pln.

 

Wydaje mi się że max 3/4 osoby na to pójdą...

 

Zresztą jestem za tym że Ci co zamawiają pierwszy raz i mają drożej potem mieli taniej, żeby było sprawiedliwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak wiadomo, Ci którzy inwestują w badania (1g na próbę), na 100% mieliby to jakoś wyrównane gdy dojdzie do zamówienia 10g.

 

Ale ciągle czekam na odpowiedz laboratorium czy są w stanie osiągnąć 98% czystości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym chętny na 10 gram.Z tą czystością jest tak że miałem od kane i to za oceanu i żadnej różnicy nie widziałem które lepsze w działaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idea nie wypaliła, o jednak synteza jest dużo droższa aniżeli sprowadzanie środków zza granicy od firm które produkują jednorazowo duże ilości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszą że posiadają chromatografię (HPLC, GC-MS) - robią też analizy próbek chemicznych, dostałem info że mają RU >99%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten "Polski sklep" o którym wspominał ziom?? Bo jak nie to robi się ciekawie


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laboratoria w Polsce proponowały mi ceny w granicach 50 000 - 70 000zł / 1kg, gdyż sam zakup materiałów wraz z repurifikacją trwający ponad 4 tygodnie wychodził im droższy aniżeli 30 000zł. Drugą sprawą jest też sam proces syntezy, środek o dość trudnej strukturze, a jest to kluczową kwestią (podobna sprawa była z nieefektywnym PSI, w którym w celu ograniczenia kosztów zastosowano proces "wstępnego nasycenia" i substancja mimo tego że miała poprawną strukturę była kompletnie nieefektywna...). Nie wiem jakim cudem są w stanie zsyntezować to w cenie podobnej lub nawet niższej niż w Chinach (gdyż muszą mieć jakiś zysk z 1kg) ale wygląda podejrzanie, drugą kwestią jest otwarta sprzedaż CB który jest sterydem i sprzedawanie go jest przestępstwem. Dziwne to wygląda, dobrze by było dostać więcej informacji.

 

Rafsolt Twoje jedyne posty są reklamą sklepu, czy jako przedstawiciel jesteś w stanie udostępnić HPLC-MS oraz HNMR? bez tego nawet nie możemy określić czystości i struktury, kolejną rzeczą jest informacja o sposobie syntezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...