free web hit counter Skocz do zawartości
marcin 325

BHR BISANGA ZABIEG WRZESIEN 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Zdecydowałem się na zabieg w tej klinice na początku września 2500 graftów

 

mam pytanie głównie do osób które skorzystały z tej kliniki

 

Co powinienem ze sobą zabrać ?

 

Na co zwrócić uwagę w klinice?

 

Czy powinienem wiedzieć coś więcej co mogło nie zostać mi przekazane przez konsultanta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabukuj hotel catalonia (jest 100m od kliniki, a po operacji szkoda szwendac się po mieście w drodze do hotelu).

Mogę doradzić kupno czapki bejsbolowej na czas powrotu do domu. Przyda się też, jak wrócisz do pracy, bo grafty nie mogą być wystawiane na światło.

No i hajs:) Sporo hajsu, bo Bruksela to drogie miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z kliniki nie dostanę żadnego nakrycia głowy?

 

Czy zaczerwienienia znikają mniej więcej po miesiącu czy są widoczne przez dłuższy czas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz chustke na głowę. Plus zestaw kosmetyków do pielęgnacji obszaru biorczego i dawczego z rozpiska jak stosować.

 

Bejsbolowka to dodatkowa ochrona.

Zaczerwienienia to sprawa indywidualna. U mnie np. po miesiącu dalej widać lekkie zaczerwienienia. U ciebie nie musi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bejsbolówka to trochę nie bardzo zwłaszcza jak linię będziesz robił. Ja polecam sama bandana i najwyżej kaptur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem tez informacje o zaprzestaniu wysiłku fizycznego do miesiąca po zabiegu, czy w późniejszym okresie po chodziliście na silownie i czy to miało jakies negatywne skutki ?

 

przez jaki czas glowa nie powinna być wystawiana na promienie słoneczne?

 

czy mieliście jakieś negatywne skutki po zabiegu w BHR o których wam przed nie mówiono ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bejsbolówka to trochę nie bardzo zwłaszcza jak linię będziesz robił. Ja polecam sama bandana i najwyżej kaptur

 

Fakt, dlatego uscislam - chodziło mi o bejsbolowke z podwyższona Góra i sztywnym przodem. Zresztą, to drobiazg.

 

-- 18 lip 2018, 19:54 --

 

dostałem tez informacje o zaprzestaniu wysiłku fizycznego do miesiąca po zabiegu, czy w późniejszym okresie po chodziliście na silownie i czy to miało jakies negatywne skutki ?

 

przez jaki czas glowa nie powinna być wystawiana na promienie słoneczne?

 

czy mieliście jakieś negatywne skutki po zabiegu w BHR o których wam przed nie mówiono ?

 

Co do siłki to nie wiem. Włosy nie mogą być wystawiane na światło słoneczne przez ok. pół roku. Po zakończeniu operacji dostaniesz komplet dokumentów, w tym co robić a czego nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...