free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się dzieje ale zaobserwowałem pewną zależność. Na 3 tyg zaprzestałem brania fina (Propecia). Po tej przerwie zacząłem brać Nezyr (zamiennik). Biorę go już 12 dni. Zaobserwowałem, że włosy pogorszyły się i stały wiotkie. Niektóre wystają poza inne tak jakby miały niedługo wypaść. Nie wiem czy się martwić. Może będę miał tzw. linienie związane z przerwą i ponownym zastosowaniu fina?

 

-- 03 sie 2018, 12:05 --

 

Prostuję, że Nezyr biorę już 4 tydzień. Zastanawiam się czy czekać dalej czy wracać do Propeci. Tragedi na głowie jeszcze nie mam ale włosy zaczynają być wiotkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propecia i nezyr to to samo, tak samo jak inne zamienniki maja te sama substancje czynna wiec nie rozumien czemu chcesz wydawac majatek na propecie ? przerwales cykl i teraz musisz poczekac az sie unormuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niekórych wątkach na forum, była mowa o słabszej wchłanialności Nezyru, stąd moje pytanie. Nie chciałbym popsuć sobie kuracji. Może są na forum osoby biorące Nezyr z dobrymi efektami kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam napisałeś na trzy tygodnie odstawiłeś fina. To nie jest aspiryna że działa jak tylko się wchłonie. Wplywasz na skomplikowany mechanizm gospodarki hormonalnej. Daj mu min trzy miesiące i dopiero wysnuwaj wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Poczekam te 3 miesiące. Ale naprawdę się przestraszyłem. Tym bardziej, że na forum znalazłem wątek, że ktoś brał Propecie a po przejściu na Nezyr zaczęłu mu sypać się włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej, że na forum znalazłem wątek, że ktoś brał Propecie a po przejściu na Nezyr zaczęłu mu sypać się włosy.

 

 

to byl troll lub ktos z firmy merck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej, że na forum znalazłem wątek, że ktoś brał Propecie a po przejściu na Nezyr zaczęłu mu sypać się włosy.

 

 

to byl troll lub ktos z firmy merck

 

 

Tutaj podaję link do wątku dot. Propeci vs. Nezyr, o którym pisałem viewtopic.php?f=22&t=2034

Mam nadzieję, że jest tak jak piszesz i że to była ustawka Merck'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej, że na forum znalazłem wątek, że ktoś brał Propecie a po przejściu na Nezyr zaczęłu mu sypać się włosy.

 

 

to byl troll lub ktos z firmy merck

 

 

Tutaj podaję link do wątku dot. Propeci vs. Nezyr, o którym pisałem viewtopic.php?f=22&t=2034

Mam nadzieję, że jest tak jak piszesz i że to była ustawka Merck'a

 

 

dandinho, a teraz także używasz Nezyru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Nezyr nie działał. Brałem 14 miesiecy bo ciagle miałem nadzieje - nie wiem jak bedzie w twoim przypadku, na twoim miejscu wróciłbym do propeci jeśli działała, ale to już Twoja decyzja. Powodzenai


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na twoim miejscu wróciłbym do propeci jeśli działał

 

 

skoro nezyr nie dziala to propecia nie ma prawa zadzialac bo to ta sama substancja, niekiedy trzeba czekac nawet 2 lata na dzialanie fina, nie rozumiem dlaczego ludzie nie potrafia zrozumiec ze w tych tabletkach dziala substancja czynna a nie pomocnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skąd te wahania cen? w zamiennikach? przecież ta sama substancja. Czemu na innych działa propercia, przechodzą na nezyr i ch.. strzela? Autor postu nie jest jedynym przykładem. Brałem nezyr prawie półtora roku = zero jakiegokolwiek efektu.


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To skąd te wahania cen? w zamiennikach? przecież ta sama substancja. Czemu na innych działa propercia, przechodzą na nezyr i ch.. strzela? Autor postu nie jest jedynym przykładem. Brałem nezyr prawie półtora roku = zero jakiegokolwiek efektu.

 

Z tym że u mnie było tak, że przed przejściem z Propeci na Nezyr miałem ok. 2-3 tygodniową przerwę w braniu finasterydu. Może to też miało wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To skąd te wahania cen?

 

merck mial monopol na finasteryd stad ta zdziercza cena, monopol sie skonczyl wiec kazda firma farmaceltyczna moze sobie wprowadzic na rynek piguly z finem

 

 

Czemu na innych działa propercia, przechodzą na nezyr i ch.. strzela?

 

nocebo, na mnie dzialal kazdy fin nawet z dzielonych tabsow dzialal tak samo bo nie wkrecalem sobie glupot marketingowych

 

poza tym fin nie jest cudownym lekiem na lysienie, przy zaawansowanym stopniu lub agresywnym napewno sam sobie nie poradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie Nezyr nie działał. Brałem 14 miesiecy bo ciagle miałem nadzieje - nie wiem jak bedzie w twoim przypadku, na twoim miejscu wróciłbym do propeci jeśli działała, ale to już Twoja decyzja. Powodzenai

 

Mark21, Czy oprócz Nezyru brałes Propecie wcześniej albo potem? Pytam bo czasami jest tak że organizm nie reaguje na fina a to znaczy że każdy fin czy Propecia czy tez Nezyr nie działa, dlatego wtedy stosuje się duta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...