free web hit counter Skocz do zawartości
mallard2

28l mocne zakola i piewsza kuracja

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zacząć pierwszą poważną kurację aby zahamować wypadanie włosów.

Włosy wypadały mi od kilku lat, ponad pół roku temu miałem transplantację na zakoli ale od kilku miesięcy dodatkowo zauważyłem że mocno zaczęły wypadać włosy zewsząd .

Za każdym razem jak myje głowę to w sitku zostaję pokaźny kłębek. Aż boje się myć ! Stąd decyzja o poważnej kuracji.

 

Od ponad roku łykam suple jak cynk, biotynę i vit E ale chyba niewiele dają.

Pod mikroskopem , włosy są zdrowe , niewiele ich podlega miniaturyzacji. Natomiast część mieszków ma ciemne plamy oznaczające stan mały zapalny. Testosteron i DHA w morfologi podwyższony ale w normie. Nie widać jakiś rażących zmian związanych z jakąś chorobą , zatem najbardziej prawdopodobny jest dołek łysienia androgenowego albo fazy telegonewego, albo nałożenie tego i tego.

 

Dermatolog zalecił:

Minox + Alpicort E + bimi free

Ja się trochę boje uboków w postaci mocnego linienia i dodatkowego szoku i wypadania przy ewentualnym odstawieniu.

 

Dlatego myślę raczej nad :

SABA hydro - jako specyfik na porost , i hydrokoryzon na zaleczenie stanów zapalnych w mieszkach

RU - jako bloker

bimi free - bo czemu nie.

+ szampon mocno nawilżający + szampon delikatnie złuszczający

 

Zatem co polecacie ? Którą kurację wybrać ?

Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Planuje zacząć pierwszą poważną kurację aby zahamować wypadanie włosów.

Włosy wypadały mi od kilku lat, ponad pół roku temu miałem transplantację na zakoli ale od kilku miesięcy dodatkowo zauważyłem że mocno zaczęły wypadać włosy zewsząd .

Za każdym razem jak myje głowę to w sitku zostaję pokaźny kłębek. Aż boje się myć ! Stąd decyzja o poważnej kuracji.

 

Od ponad roku łykam suple jak cynk, biotynę i vit E ale chyba niewiele dają.

Pod mikroskopem , włosy są zdrowe , niewiele ich podlega miniaturyzacji. Natomiast część mieszków ma ciemne plamy oznaczające stan mały zapalny. Testosteron i DHA w morfologi podwyższony ale w normie. Nie widać jakiś rażących zmian związanych z jakąś chorobą , zatem najbardziej prawdopodobny jest dołek łysienia androgenowego albo fazy telegonewego, albo nałożenie tego i tego.

 

Dermatolog zalecił:

Minox + Alpicort E + bimi free

Ja się trochę boje uboków w postaci mocnego linienia i dodatkowego szoku i wypadania przy ewentualnym odstawieniu.

 

Dlatego myślę raczej nad :

SABA hydro - jako specyfik na porost , i hydrokoryzon na zaleczenie stanów zapalnych w mieszkach

RU - jako bloker

bimi free - bo czemu nie.

+ szampon mocno nawilżający + szampon delikatnie złuszczający

 

Zatem co polecacie ? Którą kurację wybrać ?

Proszę o poradę.

 

Też sie boje uboków a mało tego zastanawiam sie czy mi starczy włosów na uzupelnienia. Chciałbym zrobic przeszczep ale nie wiem jak szybko mi wypadną o ile wypadną ( w takim stopniu jak wczesniej ). Na szczescie nie leca mi juz włosy jak kiedyś. Nie wiem czy mam wlosy po ojcu czy po dziadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...