free web hit counter Skocz do zawartości
zarodm

Dr Maral HT 1.09.2018

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, wrzucę fotki, kończy się piąty miesiąc właśnie, więc to będzie dobra okazja. Jeśli chodzi o słowo pisane, to jestem umiarkowanie zadowolony - nie ma szału, ale oczywiście różnica już na dziś jest bardzo duża - i mniej więcej tego się spodziewałem. Korona jest w kiepskim stanie, ale tego się mogłem spodziewać.

Cały czas natomiast występuje różnica we wzroście włosów - natywne rosną w jakimś szalonym tempie, a przeszczepione dużo wolniej. Skutkiem tego jest wyraźna optyczna różnica w gęstości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6,5 miesiąca po. Jestem zadowolony na tyle, że w zasadzie przestałem odwiedzać forum. Nie jest to szczyt marzeń, ale stosunek jakosci do ceny jest zadowalający, zwłaszcza, że wciąż wyrastają nowe włosy.

Jedna skroń jest wyraźnie w lepszym stanie niż druga, włosy zostały posadzone gęsciej i uważniej.

Myslę, że następny update za pół roku.

Oprócz tego odstawiłem finasteryd, więc zobaczymy na ile i do którego momentu przeszczepione włosy będą w stanie pokryć kolejne łysiejące obszary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej powiedz mi ile te dziary kosztowały w przeliczeniu na 1cm2 powierzchni skóry, bo chciałem sobie wydziarać całe ciało.

 

Pytam, bo sporo mnie to pewnie wyjdzie, bacząc na fakt że chcę pokryć całe ciało, więc chciałbym jak najtaniej, a po wyborze klinki HT mniemam, że studio tatuaży też wybrałeś jakieś tańsze.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest sens robic HT jezeli nie jedzie sie na finie ? przeciez wszyscy wiemy ze to tak nie dziala mimo propagandy zdeesperowanych ludzi ktorzy wierza ze HT zrobia i koniec problemow z lysieniem i jakos to bedzie.......w wiekszosci przypadkow ,,jakos to nie bedzie '' szczegolnie w tak mlodym wieku .... za dwa lata gora ci jeszcze bardzeij wylysieje i zostaniesz z ,,grzywka'' po HT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuel jaki jest sens brania fina skoro można zrobić sobie po jakimś czasie drugie ht? W moim przypadku na przykład fin w ogóle nie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samuel jaki jest sens brania fina skoro można zrobić sobie po jakimś czasie drugie ht? W moim przypadku na przykład fin w ogóle nie działał.

 

Oczywiscie mozesz sobie zrobic drugie ht ,ale wez pod uwage ze jak ktos lysieje w wieku 20 lat to czesto jest to agresywne lysienie i trudno zgadywac do jakiego stopnia sei wylysieje , sa przypadki ze mimo ze np ojciec i ludzie z rodziny maja max nw5 to np syn poszedl w nw6 - tylko przyklad brata ojca z mojej rodziny i mysle ze to nie jest nic niezwyklego . Jak kogos bawi latanie do np turcji co dwa/ trzy lata i robienie sobie kolejnego ht , czekanie na odrost i chodzenie z lysa czerwona pala kolejne kilka miesiecy to ok. Tylko czesto wez pod uwage ze taki gosc ktory sobie zrobil kolejne ht i ma 30 lat to w wieku 40 lat jesgo stan tez moze sie pogorszyc i zostanie z ta slawna wysepka przeszczepionych wlosow na gorze a lysienie bedzie szlo dalej i wtedy co ? 6000 graftow poszlo i skad brac kolejne ? Chodzi mi o to ze robiac HT trzeba miec plan i miec realistyczne podejscie do tego a nie na zasadzie...... oh zrobie sobie HT i jakos to bedzie choc z tylu glowy taki gosc wie ze jeszcze bardziej bedzie lysial i ze donoru wkoncu nie starczy , dodatkowo trzeba miec na uwadze ze jakosci donoru wiekszosc osob w pl nie ma na poziomie typowego hiszpana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to ze robiac HT trzeba miec plan i miec realistyczne podejscie do tego

 

Zgadza się, grunt to dobry plan. Strategia najważniejsza. Też jestem tego zdania, i realnie podchodzę do wszystkiego, a nawet mam plany awaryjne.

 

 

Samuel jaki jest sens brania fina skoro można zrobić sobie po jakimś czasie drugie ht?

 

A to też prawda. Nie powinno się zabraniać ludziom nie brać żadnych leków i robić nawet 5 razy HT co jakiś czas, jeśli akurat to jest dla kogoś planem i strategią.

 

 

-- 21 mar 2019, 16:40 --

 

Moim zdaniem takie debaty są bez sensu, bo wiadomo, że jeden woli iść bardziej w leki (albo nawet tylko w same leki niektórzy) niż w HT, a drugi z kolei bardziej w HT czy aby tylko w HT bez żadnej chemii.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za troskę i opinie. Nie mam potrzeby się szczególnie uzewnętrzniać, ale podpowiem, że finasteryd odstawiłem (przynajmniej chwilowo) z uwagi na chęć spłodzenia nieuposledzonego fizycznie potomstwa, czego niektórzy (i trzymam za to kciuki) nie będą mogli doswiadczyć.

Odstawiłem go w styczniu i dla ciekawych dodam, że bez zmian w diecie i treningu, po samym odstawieniu fina, straciłem ok. 5% tkanki tłuszczowej, a biorąc pod uwagę poprzednie dane, to mniej więcej tyle, ile wczesniej przybrałem biorąc go.

Jak już wczesniej wspomniałem - nie przeraża mnie wizja golenia kiedys głowy. Racjonalnie podchodzę do tematu przeszczepu i doskonale zdaję sobie sprawę z konsekwencji. Póki co cieszę się tym życiem, którym żyję teraz.

Mój jedyny i jakikolwiek plan to: "ZOBACZYMY". Może zrobię drugie HT, może nie, może wrócę do fina, może nie. Zobaczymy. Zero cisnienia.

Dodałem zdjęcia wyłącznie dlatego, że sam takich kiedys szukałem, a forum odwiedzam już bardzo sporadycznie i myslę, że to jedyne zdrowe (choć instrumentalne) podejscie, zakładając, że ma się przyjaciół w realnym życiu, poza komputerem. No, chyba, że własnie jest się takim smutnym, żałosnym pimpkiem bez życia.

 

Tej powiedz mi ile te dziary kosztowały w przeliczeniu na 1cm2 powierzchni skóry, bo chciałem sobie wydziarać całe ciało.

 

Pytam, bo sporo mnie to pewnie wyjdzie, bacząc na fakt że chcę pokryć całe ciało, więc chciałbym jak najtaniej, a po wyborze klinki HT mniemam, że studio tatuaży też wybrałeś jakieś tańsze.

 

Ah, ano własnie... Znowu ten atencjusz. Mam nadzieję, że fakt, że wklejam tutaj ten cytat z Twojego posta, pobudził Ci krążenie, tam gdzie powoli ono umiera. Ale musisz też wiedzieć, że poza tymi 10 sekundami, kiedy to piszę, mam Twoje całe życie hen, daleko, w dupie afrykańskiego słonia na sawannie. Baaaaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ah, ano własnie... Znowu ten atencjusz. Mam nadzieję, że fakt, że wklejam tutaj ten cytat z Twojego posta, pobudził Ci krążenie, tam gdzie powoli ono umiera. Ale musisz też wiedzieć, że poza tymi 10 sekundami, kiedy to piszę, mam Twoje całe życie hen, daleko, w dupie afrykańskiego słonia na sawannie. Baaaaj!

 

Już odpływa złość, macha rączką do nas, pozdrawiając nas... łou łou łoł ti ..... Jakie to kulturowe w kulturze naszej

 

 

To chociaż powiedz czy masz to na stałe czy to później ci się zmaże?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ostatnich postów tutaj, tyle jestem Wam winny.

Ogólnie po tym roku jestem usatysfakcjonowany, jedno zakole nie jest do końca takie, jakie powinno być, ale za te pieniądze nie narzekam, widzę to w zasadzie tylko ja i ludzie, którzy sami mieli przeszczep. Może kiedyś to uzupełnię razem z koroną, a może nie.

Polecam i pozdro, bąbelki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to, że jedno zakole zostało zrobione niechlujnie, to nie podlega dyskusji i widać na pierwszy rzut oka. Wspomniałem i tym głównie w kontekście tego, że ktoś z forum robił przeszczep u Koraya za większe pieniądze i efekt niechlujstwa był ten sam.

Dobry serwis zaproponowałby poprawkę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie fajnie że "podziękowałeś" forum w postaci dokończonej relacji bo naprawdę wkurwia mnie to że ludzie tutaj oczekują dużej wiedzy i doświadczenia za darmo które może pomóc a nie dają nic w zamian

 

-- 17 paź 2019, 10:57 --

 

Jakbyś mógł jeszcze pokazać jak wyglądasz z profilu to znaczy Chodzi mi o donor w okolicy Ucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...