free web hit counter Skocz do zawartości
energy917

Saifi vs Maral

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata problem zauwazylem od roku stosowalem blokery dht ale jednak libido spadlo i nigdy wiecej juz tego nie wezme tylko suplementy wzmacniajace.uzywam pol roku grzebienia hairmax i szczerze nie wiem czy pomaga czy nie ale napewno przyspiesza gojenie ran wiec dla samego gojenia warto go miec i teraz pytanie moj angielski jest dosc slaby wiec nie wiem jak bym sie w turcji w klinicie dogadał.. Slyszalem dobre opinie o dr. Saifim nawet na wizycie trychologicznej jak powedzialem ze planuje taki zabieg to Pani polecila mi dr. Saifi przesle wam zdjecia i zobaczcie co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Saifiego zaplacisz fortune za kilka graftow, efekt bedzie co najwyzej sredni, Maral jest sprawdzony na forum i bierze grosze za zabieg, jak nie znasz angielskiego to lec z jakims tlumaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zrobiłem u Dr Saifi i jestem zadowolony. Natomiast sugerowałbym Ci wybór Turcji. Za 10000 zł nie zrobisz tyle u Saifiego co u Maral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Ciebie sie dopiero zaczyna zrobisz fajna linie i za 2 lata znowu bedziesz musial jechac, bo za linia bedzie łyso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla ktory robil u Saifiego - wyszlo srednio, zaplacil duzo. Tez uzywa tego grzebienia.

Sam robilem u Marala i narazie minal 6 miesiac i tez jest srednio, ale jest tu wiele super zabiegow od nie go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u Ciebie sie dopiero zaczyna zrobisz fajna linie i za 2 lata znowu bedziesz musial jechac, bo za linia bedzie łyso

 

Kurwa co za jebani wróżbici na tym forum, za 2 lata dokładnie mu napisał może kurwa durniu podaj mu jeszcze dzień i godzinę, ile wam razy bencwały trzeba gadać, że łysienie u każdego przebiega różnie ja już miałem wyłysieć 7 lat temu a jestem od 10 lat na zakolach, słuchając zasrańców jak wy najlepiej czekać do 50 ki na HT, a jebał was pies durnie, szkoda tłumaczyć cielakom, gadaj do polaczka a on i tak swoje.

A autorowi tematu zalecam słuchania własnych potrzeb a nie kurwa polaczków durni jak ten wyżej wymieniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się komentować ale poprzednik ujął wszystko w punkt. Jak już Ci kolega "wróżbita przewidział", że za dwa lata będziesz musiał zrobić znowu ht, to sobie zrobisz. Od siebie mogę napisać, że nie ma sensu nadmiernie z tym zwlekać. Twój wizerunek na pewno nie będzie już lepszy jeżeli nic z tym nie zrobisz. Nie jestem zwolennikiem chemi. Wg. mnie, możesz tym ewentualnie powstrzymac łysienie ale nie naprawi twojego stanu. Masz 23 lata i najlepszy okres przed sobą. Gdybym mógł się cofnąć w czasie to nie czekałbym do 36 roku i zrobił ht dużo wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u Ciebie sie dopiero zaczyna zrobisz fajna linie i za 2 lata znowu bedziesz musial jechac, bo za linia bedzie łyso

 

Kurwa co za jebani wróżbici na tym forum, za 2 lata dokładnie mu napisał może kurwa durniu podaj mu jeszcze dzień i godzinę, ile wam razy bencwały trzeba gadać, że łysienie u każdego przebiega różnie ja już miałem wyłysieć 7 lat temu a jestem od 10 lat na zakolach, słuchając zasrańców jak wy najlepiej czekać do 50 ki na HT, a jebał was pies durnie, szkoda tłumaczyć cielakom, gadaj do polaczka a on i tak swoje.

A autorowi tematu zalecam słuchania własnych potrzeb a nie kurwa polaczków durni jak ten wyżej wymieniony.

 

Matole dla mnie to może sobie robić i linie na poziomie brwi. Kolega dopiero jest na poziomie jakimś 0,5NW bez kuracji w wieku 23 lat linia będzie się cofać. Co innego mieć całe w chuj zakola w tym wieku walnąc 3 tys graftow, bo te zakola juz nie maja sie prawa ruszyc. Niech robi ht jak ma hajs tylko musi sie liczyc z tym, ze linia sie caly czas cofa bez chemii i być może tylko przód ma narazony. Paziu troche szacunku, bo cie kupie i bede trzymal w klatce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie intryguje, czy takie osoby jak Ty są po jakimkolwiek zabiegu i próbie walki z łysieniem, czy tak dla zasady wiedzą, co będzie najlepsze dla innych co mają kompleksy, problemy z włosami? A wycieczka, że kogoś kupisz słaba w chuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie pytałem czy wyłysieje dalej po prostu chce wiedziec Jakie są lepsze opinie Maral vs Saifi u Saifiego zamknął bym sie w 14 tys a maral 2100+ przelot ale teraz pytanie jak to jakosciowo wygląda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teorieco tym,ze w pozniejszym wieku juz nic nie ruszy albo nieznacznie a włosy są stabilne jest błędne. Jest wielu ludzi, w tym mój ojciec. Do późnej 30-tki nie miał nawet zakoli a w wieku 42 lat był już znacznie łysiejący. Teraz niewiele mu zostało w wieku 62 lat. Znam też osoby, które mieli nisko linie, włosy np. Do 40-tki a potem w rok praktycznie glaca. Niektórzy cale życie zapierdalają z zakolami po plecy i gęstwiną na reszcie głowy bądź przerzedzoną. Proces łysienia jest nieprzewidywalny.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teorieco tym,ze w pozniejszym wieku juz nic nie ruszy albo nieznacznie a włosy są stabilne jest błędne. Jest wielu ludzi, w tym mój ojciec. Do późnej 30-tki nie miał nawet zakoli a w wieku 42 lat był już znacznie łysiejący. Teraz niewiele mu zostało w wieku 62 lat. Znam też osoby, które mieli nisko linie, włosy np. Do 40-tki a potem w rok praktycznie glaca. Niektórzy cale życie zapierdalają z zakolami po plecy i gęstwiną na reszcie głowy bądź przerzedzoną. Proces łysienia jest nieprzewidywalny.

Tu się zgadzam w 100%, ale powiem szczerze, że wolałbym martwić się łysieniem mając 42 lata, niż kiedy mam 24 - w tym wieku powinien człowiek iść na impreze i nie myśleć o tym że gdy się spoci będzie widać ostre przerzedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się wypowiadają znawcy pół roku na forum, a za kolejne pół go już nie będzie. Przez 5 lat, które tu jestem wielu się już takich przewinęło. Zacznijmy od tego, że nie mam nic do chłopaka, że chce robić teraz ht, a wręcz sam uważam że zawsze jest warto robic. Życie leci zbyt szybko, żeby odkładać wszelkie działania. Stwierdzam jedynie, że mając dwoch 23 latkow jeden ma nw 0,5 jak kolega, a drugi caly front do roboty i oboje mają ht. Za 2 lata ten drugi ma nadal ładny front, a pierwszy za gestym paskiem, ktore robil ma łysy placek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba byc znawca tematu,zeby wiedziec 2 rzeczy,ktore powtarzam tu 100x

1. Lecisz bez kuracji robiac ht za ht a jak donoru braknie to broda,klatka,plecy,pachy,pupa

2. Lecisz na kuracji kilka lat i sprawdzasz pod siebie jaka dziala z najmniejszym naciskiem na uboki. Jezeli taka odnalazles i stan sie zatrzymuje od min roku warto isc w uzupelnienie ubytkow i takie podejscie moim skromnyn zdanien w tej nierownej walce jest najrowniejsze.

3. Inne . Maszynka,systemy,mikropigmentacja-jednak ten punkt to juz takie poddanie sie troche i nie da takiej satysfakcji. Dla tych co kuracje nie daja rady a i na nw6 ht tez wiekszego sensu nie maja. Chociaz wciaz pobranie wiekszosci z donoru i zastapienie pobranych graftow kropkowym tatuazem zastanawia mnie jakby sie sprawdzilo a nie widzialem nigdy i nigdzie takiego efektu.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...