free web hit counter Skocz do zawartości
Jaren34

Prośba o opinie zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ale mam dość cienkie włosy, ciemny blond jak widać a z tego co zaobserwowałem to mając czarne grube włosy jest najlepszy efekt, nie wiem jak w moim przypadku by to wyglądało, znacie może podobne przypadki?

Jak oceniacie donor?

 

Znalazłem podobny przypadek do mojego nawet trochę gorszy, efekt końcowy imponujący, tylko jak patrzę na forum to nie wszystkie pszeszczepy robione u Marala kończą sie sukcesem, czy to zalezy od techników czu genetyki nie wiadomo, loteria.

 

https://www.realself.com/review/istanbu ... ral-klinik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład tego gościa wielokrotnie był tu przytaczany. Fakt efekt WOW, jeden na jakieś 2 tysiące... każda klinika ma takiego kolesia na "rozkladowke" nie licz jednak na taki efekt... życzę Ci tego ale raczej trzeba być realistą. U Ciebie myślę że nie ma się co zastanawiać. Robić i trzymać kciuki za sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyłeś, czyli jeden na 2 tysiace pszeszczepów Maralowi wychodzi.. A co z resztą?

To od czego zależy powodzenie zabiegu, technicy, genetyka szczęście? Jeżeli to jest taka loteria uda sie albo nie uda to nie ma sensu rozważać ht.

 

To chyba wolałbym się oddać w ręce Przybylskiego manualne fue, może tu jest chaczyk ze nie doświadczeni technicy w pospiechu uszkadzają grafty i dlatego wychodzi kibel potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już epopeje napisano na ten temat który poruszasz. Dlaczego temu odrosło, tamtemu nie odrosło a innemu to tak średnio... Nikt do końca tego nie wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a co lepiej ryzykować i robić u Marala mechaniczne fue czy Przybylski manualne 8 zł za graft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybylski Ci zrobi linię z dupy, jak pas startowy dla lotniskowców, a w dodatku weźmie hajs za konsultacje, i będzie się wymądrzał.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz linia ma byc w miare naturalna czyli lekkie zakola mogą być aby tam były wkosy a nie k... KRESKA bo takiej to nawet jak miałem 15 lat to nie miałem więc dla mnie to żaden argument na minus dla tego Pana, dobrze a jakie plusy dla Marala poza ceną?ktos się wypowie Są w ogóle jakieś?

 

Nie jestem fachowcem ale wydaje mi sie i patrząc po filmach jego prac to robiąc np 2500 fue tobi to na dwa etapy wiadomo że wolniej się pobiera dlatego czas jest wydłużony ale jest to na plus, a nie k... Mechanicznie walą po 4-5k na jednej sesji stąd moze być tyle baboli, typu urwane wątki na forum you know what I mind..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedź do niego.

 

Będziesz miał lotniskowca w układzie V.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jedź do niego.

 

Będziesz miał lotniskowca w układzie V.

 

Popatrz na jego prace na YouTube gdzie tam lotniskowce? Pokaż proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie w każdym przypadku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie każdy chce wyglądać jak pośmiewisko z włosami na czole jak jakiś hobbit

 

 

Lepsze to niż piehdolony norłód. I nie ma żadnego większego pośmiewiska niż norłód. Lekarze nawet wyśmiewają się z norłódów - i powiedz że tak nie jest zaprzecz temu że nie pizgają i to nawet prosto w gębę pacjentom swoim, czy to dermatolodzy czy lekarze od HT.

 

-- 12 wrz 2018, 11:18 --

 

@Jaren34, ja rozumiem że chcesz manualne FUE, ale nie tylko Przybylski je robi, jest masa innych klinik i lekarzy, i Przybylski nie ma monopolu i nigdy miał nie będzie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest masa innych fachowców ale nie chcę milionów na wlosy wydawać, Przybylski w kategorii cena /jakość nr 1 jak narazie na Polskim rynku. Druga sprawa to k... nie potrzebuje mieć zrobionej kreski od linijki na czole i nawet za darmo bym nie chciał bo kwadratowa głowa.. ma to wyglądać poprostu estetycznie w miare gęsto i tyle bez wodotrysków co nie którzy widze ze tu maja k... Wymagania z kosmosu a potem k... HISTERIA ze to nie tak miało wyglądać, ale ch... tam nie wnikam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie,łysienie to niestety postępujący process,grafty trzeba szanować.Nie wiem czy masz 34 lata(tak patrząc na nick) ale jeśli tak to na taki wiek masz stan dobry,na pewno jest szansa na udany przeszczep.A twój donor może jest niezły,nie wiesz dopóki Ci nie sprawdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez wodotrysków co nie którzy widze ze tu maja k... Wymagania z kosmosu a potem k... HISTERIA ze to nie tak miało wyglądać, ale ch... tam nie wnikam.

 

Być może masz rację co do niektórych przypadków, lecz ja zapewniam że na pewno nigdy nie będę pluł że to był błąd wszczepiać na obszar juszejpa 2500 czy 3 kgr - przysięgam to wszystkim forumowiczom. I jeżeli kiedykolwiek złamię tę przysięgę, to niech mi wykręci flaki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie te zdjecia zrobiles. Podnies grzywke, zrob foto głowy z dystansu. Włosy masz chyba geste. Ja bym stawiał koło 3 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teepeno śledziłem twój wątek coś nie pykło u Ciebie, tylko pytanie co? Również rozważam Marala i takie historie jak twoja tylko człowieka zdołują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mnie pocieszyłeś, czyli jeden na 2 tysiace pszeszczepów Maralowi wychodzi.. A co z resztą?

To od czego zależy powodzenie zabiegu, technicy, genetyka szczęście? Jeżeli to jest taka loteria uda sie albo nie uda to nie ma sensu rozważać ht.

 

To chyba wolałbym się oddać w ręce Przybylskiego manualne fue, może tu jest chaczyk ze nie doświadczeni technicy w pospiechu uszkadzają grafty i dlatego wychodzi kibel potem.

 

Nie napisał że wychodzi tylko że ma takie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Jaren34, miałem tydzień temu ht u Dr. Przybylskiego i jestem bardzo zadowolony.

Był to mały zabieg, obniżał mi linie po pierwszym HT.

 

Nie słuchaj antydhtora, bo on chciałby mieć linie na wysokości brwi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem tydzień temu ht u Dr. Przybylskiego i jestem bardzo zadowolony.

 

 

to moze foto relacje zrobisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...