free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Przykłady U-kształntych linii uzyskanych procedurą HT

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek ten poświęcony jest przykładom U-kształtnych linii (kształt odwróconej litery U) uzyskanych procedurą przeszczepu włosów.

 

40005053_331746957395290_322025450600977644_n.jpg

 

Moim zdaniem bardzo fajna linia dobrze wykonana, mam nadzieję że kiedyś też będę miał zrobiony porządny i gęsty juszejp - marzę o tym codziennie od lat. Póki co brakuje mi ok. 60 kzł zakładając że na samo HT i że nie będę robił redukcji czoła, ale ze spokojem... dam jakoś radę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiało to by być mega gęste żeby wyglądać naturalnie. Naturalnie człowiek ma z przodu zminiaturyzowame krótsze cieńsze bardzo gęste (nieosiagalne dla przeszczepów wartości gestosci). Duzo lepiej wyglądają cienkie gęste niż grube nawet 70 graftow per cm2--> Lepiej równa się oczywiście naturalniej A tylko naturalne będą wyglądać normalnie czyli w kanonie urody. nikt nie przeszczepi też cienkich słabszych włosów np z szyji bo mogą nie przeżyć w np połowie I co będą dziury. Takie mam zdanie przeszczep to tylko iluzja czasem lepsza czasem gorsza Ale zadnen nie zbliża się nawet do naturalnych linii niskich. oczywicie na czarnych mocno włosach może to wyglądać super na filmie Ale weź taka osobę na żywo I jak by ci dała pogrzebać to byś widział o tu minimalnie zbliznowacilo sie wokół przeszczepu o tu dwugraft z przodu o tu mniejsza gęstość itp A diabeł tkwi w szczegółach. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe. Tylko U-shape i to max niski i gęsty jest mnie w stanie zadowolić -''łopatologicznie'' linia taka jak większość panów ma w tym wątku: viewtopic.php?f=5&t=3483

 

-- 23 wrz 2018, 0:15 --

 

Szwagier ma 18 lat. Kuffaaa dla mnie bajka.

 

https://zapodaj.net/68f169fa2d820.jpg.html

 

To sobie taką rób, o ile oczywiście terrorystyczny polski lekarz Przybylski, albo Maral Ci taką zrobi, bo z tym będzie mega problem - szczególnie u tego pierwszego lekarza.

 

I tak trochę na marginesie poza tematem, jak i poza nurtem tego wątku - tak tylko dla ciekawostki, ten człowiek (mężczyzna z resztą), w momencie zrobienia tego zdjęcia miał prawdopodobnie ok. 122 lata i linię bez żadnej widocznej recesji, i baz absolutnie żadnych nawet najmniejszych oznak łysienia, która pozostała bez zmian aż do jego naturalnej śmierci ze starości.

 

31629b191ba8843b3c50419437c9753e--beyond-beauty-prevent-wrinkles.jpg

 

Dla mnie bajka, choć wolał bym nieco niżej i bardziej zaokrągloną jeszcze niżej schodzącą po bokach tę linię.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto przykład juszejpa uzyskanego u pacjenta z zaawansowanym łysieniem. W pewnej klinie w NJ w USA, zrobili starszemu facetowi juszejpa, nawet mimo tego że miał on wysoce zaawansowane łysienie rzędu NW 6, co prawda linia ta jest poprowadzona bardzo wysoko, ale jednak w juszejpie, i oczywiście trzeba dodać że efekt bardzo przyzwoity biorąc pod uwagę stan wyjściowy tego pacjenta.

 

hair-replacement-before-after-nj.jpg

 

Czyli jak się chce to można, tylko lekarz musi być normalny, a nie bezczelny wieprz terrorystyczny.

AVE USA! LONG LIFE! A *ebać lekarzy terrorystów którzy nie chcą zrobić klientowi linii jaką klient chce!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest uszejp tylko linia w polowie glowy z zakolami, widac ze jezyk jest wysuniety do przodu, zaczes do tylu moze mylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza taka linia na połowie głowy, niż V-szejp na połowie głowy, a w klinikach terrorystycznych z pewnością nic więcej by nie zrobili niż Vszejpa i to jeszcze wyżej niż ma to. Ale ty masz oczywiście zawsze racje...

 

Poza tym nie wiem jakim prawem zaczes do tyłu powoduje iluzję juszejpa, jak masz łyse zakola to nawet najdoskonalszy zaczes do tyłu nie jest w stanie wykreować juszejpa, włosy po prostu muszą wyrastać z tego obszaru i tego nie oszukasz żadnym zaczesem do tyłu, bo jakby tak dało radę zaczesem w tył uzyskać mega gęstego juszejpa, to osobiście pie*doliłbym żeby robić HT.

 

Jedynie można wykreować juszejpa czesząc część włosów po bokach linii (i o ile oczywiście stan na to też pozwala) lekko na boki, oraz nawet trochę z tego kierując w dół, ale to wtedy widać że jest zaczesane w ten sposób.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musiało to by być mega gęste żeby wyglądać naturalnie. Naturalnie człowiek ma z przodu zminiaturyzowame krótsze cieńsze bardzo gęste (nieosiagalne dla przeszczepów wartości gestosci). Duzo lepiej wyglądają cienkie gęste niż grube nawet 70 graftow per cm2--> Lepiej równa się oczywiście naturalniej A tylko naturalne będą wyglądać normalnie czyli w kanonie urody. nikt nie przeszczepi też cienkich słabszych włosów np z szyji bo mogą nie przeżyć w np połowie I co będą dziury. Takie mam zdanie przeszczep to tylko iluzja czasem lepsza czasem gorsza.... oczywicie na czarnych mocno włosach może to wyglądać super na filmie Ale weź taka osobę na żywo I jak by ci dała pogrzebać to byś widział o tu minimalnie zbliznowacilo sie wokół przeszczepu o tu dwugraft z przodu o tu mniejsza gęstość itp A diabeł tkwi w szczegółach. Pozdrawiam

 

Ja to wszystko wiem. Jasne że tak to właśnie wygląda i że HT nigdy nie odda w 100% natury ale to nie powód żeby nie robić HT.

 

Ale zadnen nie zbliża się nawet do naturalnych linii niskich.

 

Ten też nie?

5b32dfcf32b1b_24hourpostopgraftplacement.jpg.ee4afe4b41fe59d23deecf27b3e52d88.jpg

 

A tak to wygląda po odroście...

post1c.JPG

 

I taki komentarz ktoś napisał: ''that's some amazing density and a lot of hairline lowering cases do not even come close to that level

looks like you transplanted at close to her original density I believe''

 

W tym przypadku, obszar biorczy jest bardzo mały, naturalnie wąskie czoło, nie było tu nawet żadnego uzupełniania wżerów/kątów (nie było takiej potrzeby), ani żadnego dogęszczania w głąb, a poszło tutaj 2161 graftów.

 

nikt nie przeszczepi też cienkich słabszych włosów np z szyji bo mogą nie przeżyć w np połowie I co będą dziury.

 

Tak, takie właśnie dziury jakimś dziwnym trafem pojawiają się po zabiegu robionym np. u Dr. Koray'a na zrobionych niby gęsto zakolach u osobników męskich... tylko tyle że ów dziury są od sadzenia normalnych graftów grubych włosów które właściwie nie mają prawa ''nie przeżyć''.....

 

-- 10 lis 2018, 22:15 --

 

W ramach przykładu różnicy samej gęstości i ogólnie jakości wykonywania zabiegów pomiędzy przypadkami kobiet (j.w.) i mężczyzn (j.n.), zamieszczam dla porównania fotkę HT mężczyzny;

 

20171128_115516.jpg.f62e2f22f0e3242b2ee9eb01740e798f.jpg

 

Widać wyraźnie że male patients są robieni w *uja pod każdym względem przez lekarzy od HT, ale o tym to już założę niebawem inny wątek. I tam będziemy dyskutować sobie. Postaram się też o więcej przykładów na potwierdzenie tego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt nie przeszczepi też cienkich słabszych włosów np z szyji bo mogą nie przeżyć w np połowie I co będą dziury.

 

Odnosząc się jeszcze tutaj do tego, dam przykład gdzie celem było tylko i wyłącznie utworzenie ''widow's peak'' właśnie z takich cieńszych słabszych włosów.

 

Doctor-Bauman-Medical-hair-transplant-results-FEMALE-2-hair-line.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że fotka z pierwszego przykładu już nie działa, ale jest inny przykład.

 

Dr_U_Strip_Scar_Repair_Using_600_Advanced_FUE_UGrafts_From_Beard_7-1024x576.png

 

AVE USA !!! LONG LIFE !!! NO FUCKIN STUPID DOCTORS !!! NO FUCKIN DISCRIMINATION OF MALE PATIENTS !!!

 

3160803084_c78746600e.jpg

 

FREEDOM FOREVER !!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych ht ;czlowieku to sa tylko zdjecia. zaawsze bedzie widac czy to wlosy po ht rosna w inna stronę czy to sa grubsze od reszty czy inaczej sie beda ukladac. pewnie mozna wsadzac prawie 100 graftow na cm^2 i co z tego jak tyl dalej bedzie lysial? w twoim przypadku moze nie jak sie "kastrujesz" ale rozne sa sytuacje w zyciu, moze bedziesz musial odstawic i co? ze 100 zrobi sie 70 z tylu lyso i wyglad gorszy niz lysy bo lysych pelno. o to chodzi lekarza od ht. u kobiety moga szalec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do tych ht ;czlowieku to sa tylko zdjecia. zaawsze bedzie widac czy to wlosy po ht rosna w inna stronę czy to sa grubsze od reszty czy inaczej sie beda ukladac. pewnie mozna wsadzac prawie 100 graftow na cm^2 i co z tego jak tyl dalej bedzie lysial? w twoim przypadku moze nie jak sie "kastrujesz" ale rozne sa sytuacje w zyciu, moze bedziesz musial odstawic i co? ze 100 zrobi sie 70 z tylu lyso i wyglad gorszy niz lysy bo lysych pelno. o to chodzi lekarza od ht. u kobiety moga szalec.

 

I co...? mam sobie nie robić bo ty tak chcesz ? Dobrze wiem, że nigdy nie da rady wiernie odtworzyć naturalnych efektów przeszczepem (sam to mówiłem ostatnio forumowiczowi @surv - tak temu od ''meszku'', jednak nienaturalny efekt i tak zawsze jest lepszy niż łyse czoło - a może może powinienem powiedzieć niż łysina korony albo ogólnie łysina specjalnie dla ciebie... I gówno mnie obchodzi że twoja opinia, mówi że to gorsze od łysiny, a skoro tak na prawdę uważasz, że to jest gorsze od łysiny, albo że nienaturalny ale w miarę przyzwoity efekt lub nawet zapałek wbitych w gówno jest gorszy niż glaca, to nie rób sobie żadnego HT i wypier****aj z takich for! Na *uj się udzielasz, i na *uj sobie HT zrobiłeś skoro to i tak jest i zawsze będzie nienaturalne, bo włosy rosną w różne strony, są grubsze niż natywne, są chamsko powszczepiane pod złymi kątami itd? A co jak będę łysiał dalej? - gówno! - Mówiłem już miliard razy system klejony (i max gęsty) za tak nisko i gęsto zrobioną linią - dokładnie jak się robi w przypadku łysiejących kobiet - nisko i max gęsto 100gr/cm2 linia w juszejpie - pół albo cały donor na to, i za tym dalej system i też max gęsty najgęściejszy jaki można wyprodukować i kupić!! Nie muszę się też spowiadać tobie. To już nie moja wina że do takich tępych pał preferujących gęstość zapałek wbitych w gówno i donor zaoszczędzony na 50 lat, nie może dotrzeć że ktoś preferuje i bierze pod uwagę zupełnie inne rozwiązania inne techniki oraz łączenie tych technik! A i wykastrować też się mogę za pieniądze - o tyle!

Ból dupy ku*wa masz i tyle!

I wytłumacz mi CZŁOWIEKU! czym ja się różnie od kobiety oprócz jaj, fiuta, i zarostu na ryju ? Czym ku*wa? Z gorszej gliny ku*wa jestem od jakiejś baby (i mniej już nawet istotne czy łysiejącej czy nie łysiejącej, a tylko obniżającej swoją dotychczasową naturalną linię w M-szejpie), żeby mnie lekarze od HT gorzej traktowali ? Weź mi nie pierdol bo jak u mnie lekarze zaszaleją to wszyscy na tych forach będą mieć ból dupy taki sam (albo nawet gorszy) jak mieli w przypadku mojego wątku odnośnie leczenia farmakologicznego. Wścieku ch*ja ku*wa dostaną i padaczki na raz Ale wiesz co..., ja zrobię swoje tak jak chcę, będę zadowolony i będę sobie w najlepsze szczęśliwie żył z wielką dumą i zadowoleniem spoglądając w lustro, i nie będę nawet robił żadnej relacji ani zamieszczał nigdzie swoich fotek po HT na żadnych takich forach - pie*dole i mam kompletnie wy*ebane na te wszystkie wasze fora i na takich jak ty, oraz na wszystkich od efektu ''zapałek wbitych w gówno i życia z tym przez całe życie''. Przestanę się w ogóle logować, a może nawet zapłacę też Adminowi albo modowi, za usunięcie wszystkich moich postów - i dopiero wówczas ci co twierdzą, oskarżając mnie przy tym bezpodstawnie, że mam jakieś układy z Adminami czy tam z BHR, będą i może mieli trochę racji aby mi to zarzucić.

 

W klinice Armani (jednej z najlepszych w USA) lekarz powiedział że u mnie kąty wzrostu i struktura oraz gęstość jest idealna do takiego zabiegu i jestem wręcz idealnym kandydatem.

Nawet tak konserwatywny (uznawany za bardzo konserwatywnego) lekarz jak Dr. Bisanga z BHR, zrobi mi to co chcę, oraz zna on i rozumie połączenia technik HT i systemu klejonego za nisko i max gęsto oraz w juszejpie zrobioną linią. Bo ''konserwatywny'' nie znaczy ''terrorystyczny'' ani ''po*ebany'' !!! A co dopiero lekarze ze Stanów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3160803084_c78746600e.jpg

FREEDOM FOREVER !!!

 

 

"God bless Dick Cheney's America!!!"

 

i'm a european but god damn you have to love america. fucking best movie scene I've ever seen. So much power. Great pictures, great comedy and great fucking song. My mind was blown later again, when I realized, listening to Fortunate Son, that their track was in one of my favorite scenes in The Big Lebowski (lookin out my back door).

moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto przykład juszejpa uzyskanego u pacjenta z zaawansowanym łysieniem. W pewnej klinie w NJ w USA, zrobili starszemu facetowi juszejpa, nawet mimo tego że miał on wysoce zaawansowane łysienie rzędu NW 6, co prawda linia ta jest poprowadzona bardzo wysoko, ale jednak w juszejpie, i oczywiście trzeba dodać że efekt bardzo przyzwoity biorąc pod uwagę stan wyjściowy tego pacjenta.

 

hair-replacement-before-after-nj.jpg

 

Czyli jak się chce to można, tylko lekarz musi być normalny, a nie bezczelny wieprz terrorystyczny.

AVE USA! LONG LIFE! A *ebać lekarzy terrorystów którzy nie chcą zrobić klientowi linii jaką klient chce!

Umówmy się, facet z łysego stał się... nadal łysy. Linia włosów zaczynająca się za połową głowy, jaka by nie była, to jest łysina. Na pewno nie "full head od hair". To jednak trochę przygnębiające, że czasem jak człowiek się dorobi i będzie go stać na transplantację, to poziom zaawansowania procesu łysienia będzie już taki, że wiele się nie ugra i łysinę się jedynie zmniejszy, a nie zlikwiduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, stał się przez to tylko ''mniej łysy'', ale w jego przypadku kiedy już ma linię i gęstość w miarę, można by zrobić redukcję czoła, a tym samym znacznie zmniejszyć czy nawet zlikwidować łysinę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, jaka będzie gęstość włosów po rozciągnięciu skalpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przy tym stanie który osiągnął HT rozciągniecie skóry o te 2 cm nie miałoby na to jakiegoś fatalnego wpływu, ale co innego gdyby miał właśnie lipę z gęstością.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mu zrobili widać dość sporą gęstość (sam nie wiem jaką) to chyba miał wystarczająco donoru.... bo przecież nie wyskubali mu z tyłu wszystkiego.....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee........... cinko, stan oczywiście mega, ale to nie to samo co np. Ian D'Sa, czy wielu innych. W ogóle to nawet nie jest typowy juszejp, tylko po prostu gość nie ma cofniętych skroni, a sama linia biegnie lekko pod górę od środka im bliżej do boków, i powiedział bym, że to nawet mszejp jest, a opadające włosy po bokach linii powodują tylko lekką iluzje juszejpa.

 

Miał robione HT ?

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, że HT tylko że widząc go wczoraj w TV zauważyłem NW0.

A ten?

z18694357V,Pawel-Pudlowski.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest temat o juszejpach uzyskanych HT.

 

Ten drugi na pewno nie ma łysienia, obaj z resztą nie mają łysienia. I to nawet widać już po stanie ich włosów i patrząc na ich wiek.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eee........... cinko, stan oczywiście mega, ale to nie to samo co np. Ian D'Sa, czy wielu innych. W ogóle to nawet nie jest typowy juszejp, tylko po prostu gość nie ma cofniętych skroni, a sama linia biegnie lekko pod górę od środka im bliżej do boków, i powiedział bym, że to nawet mszejp jest, a opadające włosy po bokach linii powodują tylko lekką iluzje juszejpa.

 

Miał robione HT ?

 

 

Ten facet ma piękne włosy i bardzo niską, ładną linię. Natomiast Ian D'Sa z całym szacunkiem do niego oczywiście ma absurdalnie, anormalnie niską linię , bo powiedzieć, że ma skrajnie niską to w jego przypadku duże niedomówienie . Oczywiście komuś się może podobać i OK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...