free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Przykłady U-kształntych linii uzyskanych procedurą HT

Rekomendowane odpowiedzi

I co mam sobie nie robić takiej linii bo Tobie i innym na forum się nie podoba, albo jakiemuś tam lekajrzykowi od HT ?

 

Ale to jest przecież jego normalna i naturalna linia, on nie robił nigdy żadnego HT.

 

A ja mam też juszejpa z natury (tyle że wyżej i szerzej niż Ian D'Sa), bo pięknie mi odrasta ten obszar na kuracji farmakologicznej.

 

A anormalne, to jest łysienie i łysina!

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi kolo dla mbie ksztalt linii wysokosc idealna- marzenie


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób Wróbel sobie taką, spełniaj marzenia! Ten koleś, ma podobną linię do Zehen'a Malik'a.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie starczyloby mi graftow zeby obnizyc o tyle Anty


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co mam sobie nie robić takiej linii bo Tobie i innym na forum się nie podoba, albo jakiemuś tam lekajrzykowi od HT ?

 

 

A anormalne, to jest łysienie i łysina!

 

Nie, oczywiście możesz sobie zrobić jak chcesz, wolny wybór. Nikt nie może Ci niczego zabronić . Można jedynie w normalny, kulturalny (nieagresywny ani ironiczno-cyniczny) sposób spytać się czy taka linia jaką masz Ci nie wystarczy ? A ja akurat pamiętam Twoje fotki i wiem, że masz bardzo dobrą linie i piękne włosy.

 

 

Co do drugiego punktu to tak, łysienie nie jest normalne w tym sensie, że jest to proces chorobowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Można jedynie w normalny, kulturalny (nieagresywny ani ironiczno-cyniczny) sposób spytać się czy taka linia jaką masz Ci nie wystarczy ? A ja akurat pamiętam Twoje fotki i wiem, że masz bardzo dobrą linie i piękne włosy.

 

Ta linia, którą mam w zupełności mi wystarczy (i dlatego też najprawdopodobniej nie będę robił redukcji czoła, tylko samo HT na ok. 3000 graftow - może nieco ponad niż 3 kgr), problem w tym, że na linii i na niższym obszarze juszejpa mam tylko wypierdki, a nie pełnowartościowe włosy, zatem HT i tak jest konieczne, a nie chcę się faszerować mocną chemią cały czas aby jak najwięcej z tych wypierdków stało się normalnymi pełnowartościowymi włosami. Innymi słowy: ja nie chcę nawet jakoś na maxa obniżać tej gęstej linii, tylko o ok 1 cm w peak'u - właśnie do poziomu gdzie wyrastają mi te wypierdki, oraz chcę wykreować gęstego juszejpa - i też tylko w tym miejscu na tym poziomie, gdzie wyrastają mi wypierdki włosowe. Chcę aby na juszejpie nie było żadnych prześwitów nawet na mokrych włosach, oraz żeby na tym obszarze były to włosy, które mają normalną fazę wzrostu jak cała reszta na głowie. A karykatury z siebie nie będę robił, nie bój nic, nie będę schodził w peak'u z linią na 1 cm nad brwiami aby wyeliminować czoło - jak to niektórzy pier*olą na tym forum, że tak chcę zrobić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie, zdecydowanie lepiej zrobić HT na juszejpie niż faszerować się chemią. Tylko trzeba wybrać jakiegoś bardzo dobrej klasy speca od HT żeby to było zrobione tak jak ma być, czyli RAZ a dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, trzeba wybrać dobrej klasy speca od HT. A znasz jeszcze jakiegoś takiego speca ?

I trzeba jeszcze powiedzieć, że musi to być taki spec który nie dyskryminuje mężczyzn w kwestii linii, czyli musi być nie tylko wybitnie dobry, ale i normalny.

 

Tutaj w tym wątku viewtopic.php?f=23&t=3914&p=51922#p51922 pytałem o to forumowiczów.

 

-- 31 mar 2019, 12:28 --

 

nie chcę nawet jakoś na maxa obniżać tej gęstej linii, tylko o ok 1 cm w peak'u

 

nie będę schodził w peak'u z linią na 1 cm nad brwiami

 

Dodam tylko, że używając słowa ''peak'', mam na myśli tzw. widow's peak, a nie (jak kto może tu myśli) ''temple peaks'', bo temple peaks to jak najbardziej mogą być nawet 5 mm nad brwiami. I nawet w chwili obecnej mam je w odległości 1 cm nad brwiami, a licząc wypierdki (które trzeba dogęścić) to mam właśnie 5 mm odległości między temple peak'ami a brwiami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz muszę się odnieść do tego, bo znalazłem coś ciekawego

 

...nikt nie przeszczepi też cienkich słabszych włosów

 

A zatem, look at this!

 

3-Figure4-1.png

 

https://www.semanticscholar.org/paper/C ... a913790014


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Antek jeżeli chodzi o najwyższą możliwą jakość to Hasson and Wong, ale tam cena jest jak zapewne wiesz bardzo wysoka.

 

-- 03 kwie 2019, 12:53 --

 

A ta klinika ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto następny przykład wykonania juszejpa u męskiego pacjenta. Całe szczęście, że są jeszcze na tym globie jacyś normalni lekarze od HT (nie to co Koray Erdogan, Maras, czy Przybylski), którzy nie nie terroryzują pacjentów/klientów w kwestii linii. A może ten koksik po prostu powiedział lekarzowi ''albo robisz juszejpa, albo ci tak przypie*dole w ten głupi łeb, że ci mózg wyjdzie dupą'', - chociaż pewnie nie musiał tego mówić, bo pewnie HT robił w USA. Swoją drogą ciekawe co by było, jakby taki koksik do zrobienia takiej linii wybrał klinikę Asmed i Koray'a Erdogan'a, albo HDC i Maras'a...

 

artworks-000563133651-pfqbvq-t500x500.jpg

 

A poza tym, że robił HT, to przyznał, że bierze fina, że stosuje minoxa, oraz szampon nizoral, i jeszcze terapię laserową - pewnie ten hełm na łeb zakładany albo grzebień laserowy.

 

 

 

A może on zrobił sobie taką linię, bo zazdrościł temu...

 

jPBSOL8k-TvJa9CZOsDLgfW2jCBr3mSfIBiT36X5uHU.jpg?auto=webp&s=00ba6259f32440abbc9babb0dbfa7ebf82445238


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antek to jednak wie co mówi


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak robić i bawić się w to to tylko porządna linia lub U-szejp, tylko kto się tego podejmie?

Wpadła mi na instgramie taka klinika z Istambułu

 

Same proste linie i wszystko zarysowane nadwyraz ładnie, o co chodzi? Dokonałem odkrycia czy to tylko marketing i poezja internetu?

 

https://hairofistanbul.com/3d-view-of-hair-of-istanbul/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz o swoje, tak jak ja. Pokaż lekarzom bezwzględność. Muszą wiedzieć, że jesteś bezwzględny, albo szukaj normalnych lekarzy nie terrorystów.

 

A ta klinika, to chyba jedna z lepszych z tych tanich. Jednak jeśli chodzi o juszejpa, to radzę wybierać kliniki w których wykonują często takie linie, bo po pierwsze mają wprawę w tym (a takie niskie linie robi się nieco inaczej, tzn. inne kąty wzrostu włosów muszą być i na skraju wszczepia się najcieńsze włosy), a po drugie jeśli przerabiają, to nie będą mogli się zasłaniać tym, że nie potrafią i że nie robili, a jeśli odmówią, to wtedy jasne że to dyskryminacja i terror.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, choć U-szejp mam wrażenie by się nie komponował z moją twarzą i wystarczyła by mi w miarę sensowna linia jak np. u vivka. Napisałem do Ferudiniego i napisał mi, że 1000-1600 graftów proponuje, trochę się zdziwiłem bo to trochę dziwnie mało. Mam trochę zakola, nie duże, nie małe, średnie. Oglądam też forum kliniki AlviArmaniego, tam robi teraz doktor Baubac i jego pracę są kurde piękne. Może warto pojechać do USA i rozwalić bank?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koksik, którego wrzuciles wcale nie miał przeszczepu. To Said Shavershian trochę mu zakola poszły od sterydow a ta fota z juszejpem to stare zdjęcie na początku jego przygody z bodybuildingiem. Fota z bratem Zyzzem tez jest dosyć stara bo Zyzz zmarł w 2011r. Ktoś wrzucił jakieś fejkowe porównanie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja, choć U-szejp mam wrażenie by się nie komponował z moją twarzą

 

Możliwe, ale też całkiem, możliwe, że masz tylko takie wrażenie, ponieważ człowiek się przyzwyczaja do stanu który ma, a jak ma zakola to będzie mu się tak wydawać, zwłaszcza czytając fora o łysieniu. Linia na prawdę nie zależy od kształtu czaszki i od kości, owłosienie to zupełnie co innego, ażeby się o tym przekonać to można spojrzeć chociażby na twarz Garcia albo wielu innych,którzy mają juszejpa z natury. Znacznie ważniejsza od kształtu moim zdaniem jest wysokość linii aby mniej więcej utrzymać trójpodział twarzy lub przynajmniej za bardzo nie zachwiać tych proporcji. Oraz dobór odpowiednich włosów i odpowiedni kąt wszczepiania na linii. Załóż temat wstaw fotki, to Ci powiem.

 

wystarczyła by mi w miarę sensowna linia jak np. u vivka.

 

Takiej linii też nie chcą robić męskim pacjentom, a Vivek własnie się o tym przekonał w BHR.

 

Napisałem do Ferudiniego i napisał mi, że 1000-1600 graftów proponuje, trochę się zdziwiłem bo to trochę dziwnie mało.

 

I to jest własnie to, że się jest mężczyzną i już na starcie się jest gorzej traktowanym i ocenianym przez lekarzy od HT, bo po pierwsze płeć - czyli ten oklepany dziób i zmuszanie do dzioba, po drugie łysienie czy możliwość łysienia - czyli oszczędność graftów i gówno-gęstość i zmuszanie do pozostania gargamelem pomimo HT.

 

Nawet u Feriduniego (u każdego lekarza) jak prostą czy/i niższą linię, oraz gęstość - musisz na to naciskać od samego początku konsultacji, a po drugie narysować linię, bo jak masz zakola i jesteś mężczyzną, to lekarz z góry zakłada dzioba albo jajo wygięte po bokach max pod górę i wżery łyse po bokach.

 

Mam trochę zakola, nie duże, nie małe, średnie. Oglądam też forum kliniki AlviArmaniego, tam robi teraz doktor Baubac i jego pracę są kurde piękne. Może warto pojechać do USA i rozwalić bank?

 

zgadza się tam teraz robi Dr. Baubac, bo Alvi Armani nie żyje. Baubac to bardzo dobry lekarz, jednak mam wrażenie, że Armani był jeszcze lepszy i najlepszy. Ja już w sumie byłem raczej zdecydowany na tę klinikę, jednak wybrałem STRIP'a.

A czy warto to nie będę mówił, bo każdy sam musi ocenić czy ile warto mu wydawać na HT. Na pewno klinika, podejście do klienta i traktowanie jest tam pierwsza klasa.

 

-- 12 paź 2019, 18:44 --

 

Ten koksik, którego wrzuciles wcale nie miał przeszczepu. To Said Shavershian trochę mu zakola poszły od sterydow a ta fota z juszejpem to stare zdjęcie na początku jego przygody z bodybuildingiem. Fota z bratem Zyzzem tez jest dosyć stara bo Zyzz zmarł w 2011r. Ktoś wrzucił jakieś fejkowe porównanie.

 

 

Ale on sam chyba gdzieś o tym mówił że leczy łysienie. Ale możliwe, że i tak, ja wziąłem fotkę z google gdzie był opis że robił HT. Tak czy tak juszejpa miał, tylko, że jeśli miał z natury, to w innym wątku powinienem zamieścić.

 

A tamten od czego zmarł?

 

-- 12 paź 2019, 18:55 --

 

I no właśnie, widzisz @Danny7, skoro ten koksik (a w sumie jeden i drugi) miał juszejpa z natury, to to tylko potwierdza, co napisałem wcześniej, że linia nie zależy od kształtu czaszki i kości twarzy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyzz zmarł na zawał serca w wieku 23 lat. No ale nie można bez konsekwencji ze szczura 59kg zrobić z siebie 100 kilowego docietego chlopa.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zyzz zmarł na zawał serca w wieku 23 lat. No ale nie można bez konsekwencji ze szczura 59kg zrobić z siebie 100 kilowego docietego chlopa.

 

Chyba miał ukrytą wadę serca, a i ponoć ćpał o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tych koksów zmarło bardzo młodo i często właśnie na niewydolność serca - jest gdzieś w necie nawet lista tych którzy życie oddali za kawałek mięcha, który i tak w ziemi zgnił, albo/i za chwilę bycia w czołówce.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miał ukrytą wadę serca, a i ponoć ćpał o ile dobrze pamiętam.

 

Oni wszyscy mają po śmierci wady serca wrodzone/niewykryte. Fakt jest taki ze jakby nie napierdalal bomby i nie cpal to by go ta wada nie zabiła więc jakby nie patrzeć zmarł od sterydow. To samo Dallas Mccarver przyczyna zgonu zadlawienie sie tak podawali a potem jednak zawał. Zadlawienie sie było w trakcie zawału. Jeśli chłop duży naturalnie bierze bombe to nie odbije sie to taj na jego zdrowiu niz na takim szczurze jakim był Zyzz.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty, co do linii, to ja mam takie proporcje głowy i czaszki, że jako nastolatek z prostą linią NW1 przy dość wysokim czole wyglądałem po prostu źle i nijako. Mając NW2 z mocną linią wyglądałem dobrze, bardziej męsko i jakby bardziej naturalnie dla siebie. Miałem zakola trochę podobne jak Mirosław Zbrojewicz lub Tomasz Adamek. Teraz to chyba idzie to w stronę NW3 lub NW2A i czuję, że to nie jest naturalne dla mnie. Więc myślę, że nie jest tak że człowiek się przyzwyczai do każdych zakoli lub np. wysokiego czoła NW4A i będzie to uważał za naturalne dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to jak wyglądałeś i jak wyglądasz, - chcesz o tym pisać to załóż swój osobisty wątek (już Ci mówiłem to), a nie zaśmiecaj mi tego wątku. Nie interesuje mnie to co jest dla Ciebie naturalne, chcesz to dorób sobie dzioba HT i będziesz miał to co chciał zamiast tej wysokiej łysawej zaokrąglonej linii. Na pewno lekarze z dorobieniem dzioba nie będą robić problemów.

 

I oczywiście, że nie jest tak że człowiek przyzwyczaja się absolutnie do wszystkiego, bo ja nie toleruję łysiny, przerzedzeń ani zakoli, i w ogóle żadnej recesji. Ani blondu oraz każdego innego koloru niż max czarny. Ani żadnych wypierdkowych fryzur, minimalna długość włosów u mnie abym się czuł najlepiej to jest przynajmniej 70-80 cm. A nawet nie przyzwyczaiłem się do mojej bladej skóry choć mam ją od urodzenia...

 

I mogę wyglądać nawet najbardziej pizdowato na świecie - gówno mnie ku*wa obchodzi zdanie białych i to łysiejących białych, i tak zamierzam resztę życia spędzić w miejscu gdzie nie ma za dużo ani łysych ani łysawych ani białych i żadnych Polaków, a jeśli już to jeden na milion.

Chętnie dołączę też do AIM.

 

Nie jestem ani żadnym rasistą ani faszystą ani nazistą, jednak uważam, że segregacja lepsza jest w przypadku kiedy integracja nie jest za *uja możliwa. Chcę się po prostu dobrze czuć i tyle.

 

A integracja nie jest możliwa, kiedy rasistowscy nienawistni polscy lekarze od HT i konsultanci wmawiają mi że mam z gorem, bo ku*wa chcę wypierdki na mojej naturalnej linii zastąpić pełnowartościowymi włosami. Oraz kiedy jadem do mnie plują zwykli forumowicze na takim forum jak to. I przez to źle się czuję, bardzo źle, bo mną pomiatają bez powodu. I nienawiść do mnie też jest bez żadnego powodu, zawsze tu byłem starałem się być miły dla każdego i każdemu na miarę możliwości pomóc czy coś wytłumaczyć. Nikomu też nic złego nie zrobiłem, i nie wiem dlaczego jest tak jak jest.

 

I jeszcze jedno, linia NW 1 to to nie jest idealnie linia prosta, a przynajmniej żadna bez wżerów. I jeśli miałeś NW 1 to nie miałeś prostej, tylko też lekkiego dzioba, albo/i prawie prostą (ale nie prostą) z wżerami lub/i małymi zakolami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...