free web hit counter Skocz do zawartości
cisowian

Włosy po przeszczepie; inna struktura wyrozniaja się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem osobą o blond włosach miałem dwa zabiegi w sumie 3500 graftów. Od ostatniego mineło 10 miesiecy. Mam problem, ze wlosy przeszczepione są o wiele wiele grubsze od natywnych, maja tez inna strukture nie sa tak gladkie. Niektore są tez lekko pofalowane. Nie chca się układać tak jak naturalne. Do tego są bardzo ciemne. Górę mam jasny blond a skronie i przod ciemne... Widac to szegolnie na laczeniu kiedy robie fryzurę z przedziałkiem. Czytałem ze to moze byc bład w sztuce poprzez przeciecie tego co natłuszcza włos( nie pamiętam nazwy) bądz tez ze możne to zająć kilka pokoleń włosowych żeby wróciły do normalności. Czy ktoś miał podobnie? Czy u kogoś się to poprawiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem 11 msc po i wiele wlosow wyglada jak ofpisujesz.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezminiaturyzowane, donorowe włosy mogą być grubsze, ciemniejsze niż te na łysiejącej okolicy. Nic dziwnego.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym słyszałem, że dopiero po jakimś czasie wracają do siebie. Widziałem też fotki gdzieś w sieci gościa który to dokumentował i z tego co pamiętam włosy miał brązowe a te przeszczepione czarne jak smoła i do tego jakby takie błyszczące wyglądało to komicznie właśnie przy fryzurze z przedziałkiem, dopiero po jakimś czasie barwa wróciła do normy podobnie z grubością i falowaniem, ale po jakim nie pamiętam linkiem też nie rzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem też fotki gdzieś w sieci gościa który to dokumentował i z tego co pamiętam włosy miał brązowe a te przeszczepione czarne jak smoła i do tego jakby takie błyszczące

 

Tego właśnie bym sobie życzył, i żeby to tak zostało na zawsze - to by mi bardzo pasowało i odpowiadało, nawet jakby reszta nie zmieniła koloru (choć wiem że u mnie się tak nie stanie niestety )


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty u mnie skronie przeszczepione wyrozniaja sie mega. Czarne jak smola reszta ciemny braz badz siwa


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego trzeba zacząć, że Ty nie masz skroni przeszczepionych, są przecież nadal łyse - tzw. wżery. Masz tylko przeszczepione tzw. temple peak'i.

 

U wielu tak jest z kolorem po HT, ale u mnie tak nie będzie bo jestem pie*dolonym blondynem przeklętym zyebanym genetycznie - i nie pomoże nic, nawet naćpanie się MTII.

 

Z resztą pokaż fotki, to ja ocenię czy to jest rzeczywiście czarny kolor, i tak głęboki jak świeżo przegotowana smoła postawiona w lesie w wyjątkowo ciemną noc. Znam się na tym i potrafię rozróżniać odcienie czarnego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...