free web hit counter Skocz do zawartości
rafal28

4000 graftów- którą klinikę wybrać???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

Od dłuższego czasu szukałem w necie polskiego forum o HT, ale nie mogłem znaleźć, udało mi się na szczęśćie jak wróciłem z konsultacji w polskich klinikach

Decyzję o HT podjąłem jakieś 3 lata temu. Problem z łysieniem zauważyłem chyba w 2012 roku, pamietęm ze miałem bardzo wżarte jedno zakole Jak mówiłem decyzja została już podjęta dość dawno, ale muszę zdecydować w której klinice to zrobić. Zdanie zmieniałem już kilkukrotnie. Myślałem o Turcji, Niemczech i Polsce.

 

Ostatnio (zanim nie trafiłem na to forum)byłem już zdecydowany na Polską klinikę. Byłem na konsultacji w drTurowski i Medical Hair. U Turowskiego (artas) ocenili ze potrzebuję 2700 graftów, pytałem o Świerczewskiego (były piłkarz) bo wiedziałem, że robił u nich to powiedzieli ze robił też drugie HT bo o ile dobrze pamietam chciał jeszcze dogęścić ( teraz już wiem w czym problem w polskich klinikach). Kilka dni później byłem w Medical Hair. Tam oceniono na 2800 graftów. Wspomniałem o Bisandze to konsultant powiedział, że Bisanga dobry ale napakowałby mi 4000 graftów i zapłaciłbym dużo więcej a tyle nie potrzeba. Na swoje szczęście w konću trafiłem do Was na forum i wiem, że akurat własnie tyle potrzeba a moze i ciut więcej.

 

Ja co do zasady nie robię niczego na hura i staram się dokładnie wszystko analizować, szczególnie ze włosy i HT to nie jest zderzak w samochodzie ze oddajemy auto do lakiernika i jak źle pomaluje to można pomalować jeszcze raz i później jeszcze raz i jeszcze raz. Dlatego proszę Was o pomoc przy wyborze odpowiedniej drogi do przywrócenia moich włosów

do odpowiedniego stanu.

Najlepiej jest posiadać wiedzę co do ilości graftów potrzebnych w obszarze biorczym i możliwych do wyciągnięcia z donoru. W ten sposób jesteśmy w stanie wybrać najlepszą drogę do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Jeżeli nie zrobimy zadnego planu i wybierzemy klinikę a na miejscu się okaże, że nasz donor nie ma tyle ile byśmy chcieli to co???

Siedzimy w Turcji na fotelu i co mowimy do gościa? hmmm wie Pan myślałem co innego.....muszę się zastanowić??? wiadomo że nie. Kilka tys km przebytych, decyzja podjęta, pieniądze zapłacone- ROBIMY!!! A tu np. donor mamy na 5000 graftów, potrzeba np. 4000 i istnieje ryzyko posunięcia się łysiny dalej a my siedzimy w fotelu u Marala a mając wiedzę o której

wspominałem wcześniej pewnie zdecydowalibyśmy się na manualne FUE żeby nie zniszczyć resztek donoru. A w tej samej sytuacji z tym, że wiemy, że nasz donor ma 8000 graftów???? Decyzja byłaby racjonalna-1x 4000 graftów u Marala za 2400 euro. A jak będzie potrzeba jeszcze 2-3 tys graftów w przyszłości to co??? Spoko, jeszcze raz Maral za 2400 eur. W teorii za 5000 euro mamy wszystko porobione gdzie np. u Bisangi to samo to koszt np. 20 tyś euro. Różnica znacząca.

 

Wiadomo, że nie zawsze damy rade przewidzieć wszystko, ale jeżeli dobrze zaplanujemy

to szansa, że HT zapewni nam oczekiwany efekt na dłużej niż na kilka lat jest dużo większa.

 

MOJA SYTUACJA:

Wiek: 31

Początki pojawienia się zakoli- 2012 r.

Ojciec- 62 lata i jego stan jest podobny, trochę większą ma koronę- ale schemat ten sam.

Brat młodszy o 1,5 roku- jego stan gorszy od mojego ale już stabilny- jedyny który ma włosy blond.

Brat młodszy o 3 lata- nie zaglądam mu we włosy ale nie widzę żadnych oznak łysienia.

Kuracja- nigdy nic nie brałem i nie chcę, jedyne co może mnie do tego skłonić to to, że mam marny donor i już po pierwszym HT będzie pusty.

 

Zrobiłem sobie zdjęcia głowy zmierzone centymetrem krawiwckim, także wiem jaką powierzchnię ma obszar biorczy. Pow. do pokrycia to około 90cm2- więc myślę ze 4000 graftów wystarczy. Jest to 45 gr/cm2. Widziałem gdzieś zdjęcia gościa który ma bardzo podobny obszar i miał 4000 graftów. Patrząc na ojca to wydaje mi się ze dalej łysienie posunąć się nie powinno, poza tym jak byłem w medical hair na konsultacji to gość mowił ( nie mam gwarancj, że mowił szczerze) że granica obszaru zminiaturyzowanego jest wyraźna i dalej się nie posunie. Wypadnie kiedyś tylko to co jest już rzadkie. Chciałbym w to wierzyć ale na wszelki wypadek trzeba brać pod uwagę, że pojdzie dalej.

 

Przyjmując ok 4000 graftów- Na jedno HT sporo ale nie do zrobienia. Inaczej mówiąc- do zrobienia na raz bez problemu tylko zależy u kogo

(Chciałbym wszystko na raz)

Pytanie jak z donorem? Jak go ocenić? Można gdzieś na miejscu zrobić jakieś badanie i sprawdzić ile graftów/cm2 i jak grube?

Bo od donoru wszystko zależy.

Tak jak 3 lata czekałem na odpowiedni moment na HT to już dość czekania i chcę do końca roku to ogarnąć, szczególnie ze wiele wskazuje

na to, że mój stan się w miarę ustabilizował.

 

Wrzucam zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tak duzym obszarze do pokrycia Turcja jest dosc dobrym wyborem. Malo kto leci do Turcji zrobic przykladowo same zakola- bo samo ich wypelnienie problemem nie jest.

Ja mialem zabieg robiony w PL- ale to wlasnie same zakola. Efekt jest spoko i na drugie HT raczej sie nie zapowiadam. Wlosy w donorze masz dosc fajne- grube i twarde. Nie wiem tylko jak jest z badaniami krwi w tureckich klinikach. Duzo na realselfie widzialem przypadkow podobnych do Twojego gdzie ludzie korzystali z klinik Maral/Cinik.

 

 

Liczba graftow to jedno- ale drugim kryterium (chyba wazniejszym) jest to ile masz wlosow w pojedynczych sztukach graftow. Zatem biorac to pod uwage rozbieznosc moze byc ok -+500

Ja mialem hair ratio 2.7 to mi na zakola wystarczylo 1700 graftow. No ale jak ktos ma hair ratio 1.8 bedzie graftow potrzebowal zdecydowanie wiecej.

 

Miej na uwadze tez ze jeden zabieg moze Ci nie wystarczyc. Miejsca ktore masz kompletnie wylysiale rzadko kiedy sa pokryte za pierwszym razem ze 100% zadowoleniem. Jak ktos ma pierdolca na punkcie swoich wlosow to moze czuc jakis niedosyt na ktory powie "w sumie ch*j tam- bylo gorzej"

 

 

Zabieg wykonuj jak tylko szybko mozesz… sporo ludzi tutaj pisze ze jedyne czego zaluja to tego ze wczesniej HT sobie nie zrobili

Good luck!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 4 k graftow zdecydowanie sie przyda, gdybys skorzystal z opcji polskich klinik 2700-2800 gr na taki obrasz mailbys efekt zapalek wbitych w gowno, ten konsultant z medical hair jest smieszny w huj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten języczek co ci został między zakolami na 99% jestem pewny że też ci ruszą.

Kolejną rzeczą jaka mnie zastanawia to obszar łysienia piszesz o 90cm2 ja bym powiedział, że masz jakieś 120 cm2, przeglądałem masę zdjęć od koraya (duży plus bo widzisz jak mniej więcej jest wielki obszar) spójrz np. do tematu Angela, czy Mariusza (bardzo podobny obszar łysienia do ciebie) pierwszy na obszar 70cm2 miał wpakowane 3000, drugi na obszar 120cm2 5000, więc nie wiem czy ta czwórka może wystarczać, angel miał też wysokie ratio a na obszar zakoli praktycznie 3000.

No ale całą ocenę robię na podstawie zdjęć więc mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laik ze mnie ale mam potencjał na dużo łysienie i mogę powiedzieć tak że ja raczej wybiorę się do Bisangi.Wydaje mi się że dla kogoś kto znacznie łysieje( a ty jak na 31 lat to sporo straciłeś) to ma znaczenie jakość wykonania.Chyba rzadko się zdarza żeby łysienie się zatrzymało i trzeba kogoś kto uczciwie oceni nasz stan(nie da za dużo włosów,albo za niskiej linii żeby uzyskać tymczasowo fajny efekt nie myśląć o przyszłości) i zadba o donor tak żeby jeszcze zabieg czy dwa dało się wykonać.Oczywiście jest w tym wszystkim element loterii ale ja bym ryzykował Marala jeśli całkiem nie miałbym kasy albo miał 35 lat i zakola do zrobienia.Przy dużych ubytkach to chyba trzeba stawiać na ekspertów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądasz jak ja 3 lata temu NW4 idące w NW5. Zobacz na mój wątek - miałem przeszczepiane 4k graftów. Co prawda miałem wyjściowo mniej włosów niż Ty, ale licz się z tym, że to co masz wypadnie prędzej czy później, bo są zminiaturyzowane.

3k na przód - nawet na język, bo widać, że jest już słaby, reszta na tył. Zobaczysz co wyrośnie, prawdopodobnie będziesz potrzebował kolejne 2-2,5k na poprawkę.

Ewentualnie te 4k plus włókna - też dają radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten języczek co ci został między zakolami na 99% jestem pewny że też ci ruszą.

Kolejną rzeczą jaka mnie zastanawia to obszar łysienia piszesz o 90cm2 ja bym powiedział, że masz jakieś 120 cm2,

 

To już nie jest język to już jest kępka Ja nie spojrzałem w niebo i nie wymyśliłem ze mam 90cm2, wszystko sobie zmierzyłem. Korona ma np. 7cm średnicy. przyjmując że ma kształt koła to jej pole liczymy wg wzoru πr2= 3,14x3,5x3,5= 38cm2, poniżej aż do tej kępki to jest prostokąt i później zakola czyli 2 trójkąty. Mogłem się trochę pomylić ale więcej niż 100cm2 to tam nie ma. Jeżeli chodzi o kępkę z przodu jej linia się nie cofnęła ani o mm, co do gęstości to też raczej nie, wydaje mi się ze ona może jeszcze od góry się zmniejszyć, ojciec też taką ma.

 

Wyglądasz jak ja 3 lata temu NW4 idące w NW5. Zobacz na mój wątek - miałem przeszczepiane 4k graftów. Co prawda miałem wyjściowo mniej włosów niż Ty, ale licz się z tym, że to co masz wypadnie prędzej czy później, bo są zminiaturyzowane.

3k na przód - nawet na język, bo widać, że jest już słaby, reszta na tył. Zobaczysz co, oj wyrośnie, prawdopodobnie będziesz potrzebował kolejne 2-2,5k na poprawkę.

Ewentualnie te 4k plus włókna - też dają radę

 

Kubas- przejrzałem Twoje zdjęcia z przed HT to wyglądasz podobnie, w zasadzie prawie jak mój ojciec. Wiem, że te z środka wypadną, nie wiadomo kiedy ale wypadną. Pytanie brzmi czy tam gdzie są gęste i grube w tej chwili czy kiedyś się zminiaturyzują i wypadną, czyli czy łysienie sie posunie dalej. Żadnych włókien nie chcę, chyba że przejściowo, bo jak mam stosować włókna to i teraz też mogę i po co HT.

 

Laik ze mnie ale mam potencjał na dużo łysienie i mogę powiedzieć tak że ja raczej wybiorę się do Bisangi.Wydaje mi się że dla kogoś kto znacznie łysieje( a ty jak na 31 lat to sporo straciłeś) to ma znaczenie jakość wykonania.Chyba rzadko się zdarza żeby łysienie się zatrzymało i trzeba kogoś kto uczciwie oceni nasz stan(nie da za dużo włosów,albo za niskiej linii żeby uzyskać tymczasowo fajny efekt nie myśląć o przyszłości) i zadba o donor tak żeby jeszcze zabieg czy dwa dało się wykonać.Oczywiście jest w tym wszystkim element loterii ale ja bym ryzykował Marala jeśli całkiem nie miałbym kasy albo miał 35 lat i zakola do zrobienia.Przy dużych ubytkach to chyba trzeba stawiać na ekspertów.

 

Ogólnie to gdyby łysienie się nie zatrzymywało to HT nie miałoby sensu, nie ma ludzi całkiem bez włosów powiedzmy takie NW10 u mnie z linią problemu nie ma bo kępką jest nie ruszona zębem czasu. Nie muszę nic obniżać. Jeżeli chodzi o przód to muszę zrobić zakola. Chcę gęsto, żeby do tych miejsc nie wracać bo inaczej nie ma sensu. Najwyżej za 3-5 lat zrobię jeszcze raz jak coś się posunie dalej.

 

Przy tak duzym obszarze do pokrycia Turcja jest dosc dobrym wyborem.

 

No tak, czyli powiedzmy do tych 4k to Koray i Maral, jeżeli około 5k to wtedy Koray. Chciałbym machnąć to na raz i nie wracać do tematu już za 8 miesięcy. Chyba że donor mam marny i trzeba go szanować to wtedy jestem w stanie się przemęczyć i zrobić to na 2 razy ale chyba donor jest mocny.

 

Przyjmując, że jest tego 100cm2 do pokrycia to przy 4500-5000 będzie dobra gęstość zeby już nie grzebać w tym samym miejscu za rok????

 

-- 03 paź 2018, 23:27 --

 

Tutaj znalazłem przypadek łudząco podobny do mojego i poszło 4000 graftów:

 

https://www.hairtransplantnetwork.com/S ... 7&DrID=670

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj temat Mariusza, on gdzieś tam podaje obwód głowy, wiec też jakiś dobry punkt odniesienia no i Mariusz nie stosował żadnej chemii

viewtopic.php?f=23&t=1525

 

Jak patrzysz na fotki to zwracaj uwagę czy brał chemię, jeżeli zaczął równo z operacją brać to jest duże prawdopodobieństwo, że dzięki niej też coś odzyskał, widziałem kiedyś robioną typową podkowę z przerzedzeniem na języku, a po super stan wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzę jeszcze realself.

 

Tu u nas przejrzałem już chyba wszystkie w miarę świeże tematy.

Po przejrzeniu naszego forum biorę pod uwagę Koraya i Marala. Wyślę do nich zdjęcia, ale wyślę też jeszcze gdzieś do jednej kliniki w Turcji.

 

Maral zrobi mi max te 4000-4250 bo więcej chyba jeszcze nikomu nie zrobił. Ta ilość może okazać się dla mnie za mała, bo chcę mieć taką gęstość żeby nie bawić się w nanogen i nie dogęszczać już tego w przyszłości. Wniosek jest taki, że cena jest super ale istnieje ryzyko, że to będzie za mało na fajną gęstość.

 

Koray na ten przykład mógłby zrobić nawet 5000 i myślę, że przy tej ilości efekt w teorii będzie bardzo dobry. Jak to jest bo on dzieli takie duże HT na 2 sesje, dzień po dniu, tak??

Jak to wygląda? Dzieli donor na pół ( lewa połowa i prawa) i pobiera z połówki donoru i pakuje w linie i zakola a później pobiera z drugiej i robi resztę?? Czy pobiera z całości donoru równomiernie i sadzi na górę a następnego dnia pobiera znowu z całości donoru ale gęściej?? U niego cena ok 12 500 euro wiec dużo, jak będzie trzeba to wyskubie lecz nie ma co ukrywać ze 2,5 tys a 12,5 tys to jest różnica spora i czy warto

 

Wysyłam zdjęcia i zobaczymy na ile graftów oni to ocenią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pobiera z całości, a później pobiera gęściej, zazwyczaj jednego dnia masz ok 2500 gr. pobieranych w następnym podobnie.

Podobnie robi Feruduni i Paswel, i chyba nawet Basinga tak zaczął robić (u Paswela chyba 2000 dziennie max pobierają), chodzi o mniejsze przeoranie/szok dla donoru i nie powstawanie jakiś bliznowaceń.

 

A i jeszcze z tym łysieniem jak po ojcu - ja mam trochę inne, bardziej jak dziadek, a najlepszym chyba dla mnie polskim przykładem że nie zawsze to idzie w parze to Sturowie, jednemu zaczęło się od przodu drugiemu od tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem fotki do BHR, dostałem odpowiedź od Jana. Dr Bisanga szacuje ubytek na 3500-4000 graftów. Myślę, że te 3500 to raczej mało. Myślałem jeszcze o Korayu ale gdzieś przeczytałem, że u niego zawsze jest 5000, czy tylko zakola czy cała głowa to zawsze konsekwentnie 5000 graftów A wiadomo, że jest to trudno policzalne i raczej nie do sprawdzenia. Wsadzi 4 tys a powie ze 5 i jak to sprawdzić ??

Mam pytanie do kolegów co byli w BHR, odnośnie lotów, lotniska itd. Wybiorę się na konsultację do Brukseli, ale najchętniej to rano wylot a wieczorem powrót. Nie chcę bez sensu zakładać nowego tematu, powiedzcie kto był u Bisangi, żebym mogł zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślę jeszcze w takim razie zdjęcia do Poswala. To nie jest głupi pomysł. Daleko trochę ale pojechałbym tydzień wcześniej i zrobił sobie przy okazji urlop. On robi manualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak robi, ale dba o donor i jest pionierem fue, bht, więc bez obaw.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mechanicznie, ale jego mechanicznie bije na głowę większość europejskich klinik, więc to nie powinno być twoim wyznacznikiem w jego przypadku. Plus głowa nie puchnie u niego po zabiegu bo podobno bo bardzo delikatnie obchodzą się z obszarem biorczym, ale tego musisz pytać tych co tam mieli, (a moim zdaniem po prostu ładują dużo antybiotyków i dlatego nie puchnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto robił u niego z tych którzy są jeszcze na forum? Na pewno Przemox i to dość świeży temat, nawet bardzo. Ktoś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Poswala na pewno oplaca die leciec na te min 2500-4000 graftow. Jest to zdecydowanie porzadny wybir wzgledem efekt/cena. Na forum kazdy kto u niego byl to wydawal same pozytywne opinie a troche osob tam juz latalo miedzy innymi Przemox,Grzegorz,Majette.

Nie wiem jaka cena obecnie ale byl moment,ze cos 1 czy 1.5 dolca bral tylko nie pamietam fut czy fue.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal ubytek jest dosc agresywny. Mimo mocnego donoru, nie ryzykuj ze Ci go zjada doszczetnie. Potrzebujesz spora ilosc graftow, na poprawke moze nie wystarczyc Wybierz dobra klinike, albo nie marnuj w ogole pieniedzy. Jak juz powiesz A, to bedziesz musial powiedziec B, a w tych sprawach czasem mozna dotrzec i do Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zdecydowałem, ale dlatego że ubytek jest agresywny i może mnie czekać poprawka za jakiś czas to nie wybieram się do Marala, tylko biorę pod uwagę BHR lub Poswala.

Radek moim zdaniem ma rację, że Poswal to bardzo dobra opcja.

Dlaczego w moim przypadku Poswal miałby mi zniszczyć mocny donor, skoro do tej pory mu się to nie zdażało??

Poswal to dobra klinika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisalem wczesniej Poswal to topowa klinika a wzgledem cena/ jakosc to z tych co znamy najlepsza.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem jeszcze zdjęcia do dr Przybylskiego i do HDC, właściwie to do Piotra z HDC. Nie wiem czy skoro HDC jest na cenzurowanym to czy można w ogóle o nich pisać. W każdym bądź razie, jestem zdecydowany na jedną z tych dwóch opcji. Dr Przybylski napisał ze do zadowalającego pokrycia potrzeba szacunkowo 5-6 tys. HDC, że 5tys. Oczywiście wszystko rozbite na 2 zabiegi, a każdy z nich na 2 dni. W BHR ocenili mnie na 3500-4000 graftów- chciałbym sam w to uwierzyć ale to jest zbyt mało na zadowalającą gęstość.

 

Szczerze powiem, że jestem już zdezorientowany w wyborze kliniki. Ostatnio byłem zdecydowany na BHR lub Poswala. Długo się zastanawiam, ale myślę, że dzięki temu dokonam słusznego wyboru. Szczególnie, że mój ubytek jest duży to ma to duże znaczenie. Mając na uwadze donor na przyszłość uważam, że muszę zrobić manualne FUE. Chcę gęsto, więc nie mogę wybrać hurtowni bo może mi zabraknąć donoru na przyszłość.

Wiemy, że HDC to dobra klinika. Dobrze wykonuje swoją robotę i mają b. dobry stosunek cena/jakość. Nie lubię tylko jak ktoś próbuje mi wmówić, że są najlepszą kliniką na świecie czy coś w tym stylu, że wszyscy sa źli tylko HDC super. Wszyscy wiedzą, że są dobrą kliniką ale nie można o nich powiedzieć, że to top topów.

Dr Przybylski bardzo skromnie odpisał, odpowiedział na moje pytania bez żadnych przechwałek.

 

Dr Przybylski nie ma tylko na naszym forum żadnego pacjenta który jest po zabiegu u niego i ma już odrost. Mamy 2 kolegów którzy są świeżo po zabiegach u niego. Mówią, że wszystko fajnie ale wiemy że liczy się efekt końcowy.

Cena.

HDC- 11,8zł

K P - 8zł

Połowę drożej, zakładając, że zrobię 5000 graftów to mamy kwotę 40tys zł do prawie 60tys zł.

 

Utarło się już, że w Polsce nie ma dobrych klinik, że robią rozpie*dol na głowie a do tego gęstość marna. EVERESC miał 55FU/cm2 wychodzi na to, że gęściej niż Koray, Maras i Bisanga, więc chodzi tylko o odrost. EVERESC mówił, że dr zwraca 50% jeżeli zabieg się nie uda, czyli nie będzie odpowiedniego odrostu. Jest to zapisane w umowie, więc chyba wie co podpisuje.

 

Ja za 3 miesiące będe miał 32 lata, już wystarczająco długo zwlekałem z HT więc jak już jestem zdecydowany to chcę dobrze wybrać, żeby jak najszybciej się cieszyć z fryzury a nie znowu myśleć gdzie poprawki robić Pierwsze 3 tys graftów robię zaraz, kolejne 2-3 tys robię za ok 9 miesięcy i za trochę ponad rok ciesze się życiem, ku*wa

 

Co Wy byście wybrali na moim miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbym jeszcze tylko kilka miesięcy na efekty od tych dwóch kolegów i w tedy zadecydował.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...