free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na nowym forum,

 

z góry gratuluję przedsięwzięcia oraz bardzo dobrej roboty Liona, którego w paru wątkach na starym forum prosiłem o porady jak odżywić cebulki włosów,

 

po przeczytaniu części wątku w dziale "artykuły" nie będę musiał go ponownie męczyć:)

 

na tym forum pozwolę sobie kontynuować moją przygodę z transplantacją, link do wszelkich informacji na temat moich zabiegów znajdziecie pod tym adresem:

 

viewtopic.php?f=23&t=182

 

10 września mam umówiony kolejny, mam nadzieję finalny zabieg w BHR dla zagęszczenia obszaru korony czyli 1000 graftów FUE plus 500 BHT z brody

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzymamy kciuki, nie miałbyś nic przeciwko żeby wkleić część zdjęć z tamtego wątku tutaj? Najlepiej "przed/po"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do prośby, na tamtym forum trzeba przechodzić rejestrację inaczej nie da się oglądać tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też już tu jestem i na temat mojego zabiegu, który będzie miał miejsce w połowie Maja będę pisał już tylko tutaj.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan moich włosów, a raczej tego co było przed zabiegiem był opłakany, każdego dnia miałem dosyć, naprawdę włosy masakrycznie zmieniają mój wygląd,

 

dlatego zdecydowałem się na zrobienie zabiegów w BHR, miałem cichą nadzieję, że ze swojego NW5 da sie cokolwiek zrobić, na chwilę obecną potrzebuję do szczęścia dwóch rzeczy jeśli chodzi o włosy:

 

ostatniego, finalnego zabiegu dla zagęszczenia korony i jej najbliższych okolic, wydaje mi się, że 1500 graftów załatwi sprawę na najbliższe lata oraz odżywianie cebulek i poprawienie kondycji przeszczepionych włosów,

 

częściowo udało mi się to zrealizować, na starym forum jest straszny bałagan, tutaj przez parę dni uzyskałem parę bezcennych porad jak dalej działać.

 

Poniżej w telegraficznym skrócie wklejam dwie fotki, pierwsza oczywiście ze stanu przed zabiegami, druga po wszczepieniu łącznie prawie 8 tyś graftów, o zabiegu u partacza kolasińskiego nie chce pisać, wolę puścić to w niepamięć.

 

dsc03187k.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

po dwóch zabiegach, zdjęcie z mocnym fleszem tak aby jak najbardziej uwidocznić wszystko, oczywiście w świetle dziennym wygląda to o wiele lepiej:)

 

dsc01997ct.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieg Kolasińskiego wliczasz w te blisko 8000 graftów? Mógłbyś też rozbić grafty/metody (tj. ile strip, ile fue)?

 

Generalnie Twój przypadek b.przypomina mi Jotronica (H&W, też blisko 8k.), nie tylko ze względu na ilość graftów, ale także fakt, że i w jego wypadku był to tzw. 'repair case', wydaje się też że macie b.podobną charakterystykę włosów (link http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... -wong.html ).


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wliczałem przeszczepu Kolasińskiego, to była totalna porażka, jakoś w 2003 roku próbował zagęścić mi koronę 1000 graftów, wyrosło max 400 i to jeszcze pod złym katem, o bliźnie nie wspomnę,

 

to był istny dramat dla mnie, nie dość, ze włosy zaczęły mi w późniejszym okresie lecieć już z całego obszaru to te wszczepione przez niego kępki odstawały i musiałem codziennie

 

po każdym myciu włosów stosować piankę (nie pamiętam jej nazwy i już nie chce pamiętać) , aby bardziej przylegały do głowy.

 

W 2008 roku znalazłem na forum relacje Astronauty z wyprawy do BHR, nie ukrywam, że zainteresowałem się dosyć mocno tematem i jak widać konsekwentnie go realizuję.

 

W październiku tego samego roku bylem już w BHR:

 

zabieg typu STRIP aby zrekonstruować linię i zagęścić przód głowy:

 

Ilość graftów : 4151

1 włosowych: 656

2 włosowych: 1712

3 włosowych: 843

4 włosowych: 940

 

rok później następny zabieg, elastyczność skóry na szczęście pozwoliła na zrobienie jeszcze jednego zabiegu typu combo czyli STRIP +FUE:

 

Łączna ilość graftów tym razem to 3733 (strip= 2568, FUE= 1195)

 

STRIP

1 włosowych: 122

2 włosowych: 835

3 włosowych: 1187

4 włosowych: 424

 

FUE

1 włosowych: 200

2 włosowych: 460

3 włosowych: 340

4 włosowych: 495

 

do pokrycia przy drugim zabiegu było aż 100 cm2

 

10 września tego roku mam kolejny zabieg 1000 FUE + 500 BHT z brody dla pokrycia korony.

 

Jutro planuje przelać zaliczkę.

 

Oczywiście wszystko będę relacjonował na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie przeszczepów za bardzo nie chcę się wypowiadać, bo nie interesuje się za bardzo i wiedzy nie mam, ale muszę podkreślić, że widać ile przeszedłeś i się nie poddałeś i gratuluje Ci tej wytrwałości i dążenia do celu! Naprawdę świetna robota i widać kolosalną różnicę na tych fotkach pod tym względem kiedy jesteśmy łysi a mamy fajne włosy i jak bardzo to wpływa na wygląd jak i pewność siebie i zadowolenie dla samego siebie:)

Przeszedłeś wiele, i życzę Ci, żeby kolejny - oby finalny przeszczep był udany i spełnił Twoje wymagania i pozwolił na zapomnienie o tym dziadostwie jakim jest łysienie:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysta ciekawość o ile to nie tajemnica żadna, ile do tej pory juz wydałeś na to pieniędzy? Tak czy siak takie zabiegi raczej dla zamożnych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900xkurs euro zdaje się po zniżce dla polaków ok 3,5 lub do 4pln za Euro, nie pamiętam

to sporo. Przeszczep włosów to nie zabawa dla każdego zdaje sobie sprawę, dlatego rozważnie trzeba podejmować decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7900xkurs euro zdaje się po zniżce dla polaków ok 3,4pln

to sporo. Przeszczep włosów to nie zabawa dla każdego zdaje sobie sprawę, dlatego rozważnie trzeba podejmować decyzje.

 

Standardowa cena za graft w BHR Clinic w metodzie strip to nie 1 euro, a 3 euro do 2000 i 2 euro za każdy graft powyżej 2000. Dla Polaków zazwyczaj dają zniżkę i oscyluje ona w granicach 20%.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w metodzie Fue, także obowiązują zniżki tak samo jak w Strip-ie?

 

Niestety nie znam dokładnie ich warunków, tylko oficjalne ze strony plus informacje od Polaków, którzy zabieg przechodzili.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na nowym forum,

 

z góry gratuluję przedsięwzięcia oraz bardzo dobrej roboty Liona, którego w paru wątkach na starym forum prosiłem o porady jak odżywić cebulki włosów,

 

po przeczytaniu części wątku w dziale "artykuły" nie będę musiał go ponownie męczyć:)

 

na tym forum pozwolę sobie kontynuować moją przygodę z transplantacją, link do wszelkich informacji na temat moich zabiegów znajdziecie pod tym adresem:

 

viewtopic.php?f=23&t=182

 

10 września mam umówiony kolejny, mam nadzieję finalny zabieg w BHR dla zagęszczenia obszaru korony czyli 1000 graftów FUE plus 500 BHT z brody

 

Pozdrawiam.

 

Georgis czy będziesz wczepiał BHT w blizne po stripie? To twój finalny zabieg więc myślałeś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie odpisywałem na pytania zadawane w tym wątku, brak czasu, praca itp nie dawały mi wolnej chwili abym na spokojnie mógł coś napisać:)

 

 

@Angel dziękuję, wiem, że opłacało się zrobić zabiegi, z kolejnych będę zdawał relacje.

 

@Emigrant za dwa zabiegi wyszło ok 18.600 euro plus dojazdy autem, hotele itp.

 

Na szybko zrobiłem zdjęcie jak to wygląda przy dziennym świetle, zawsze robiłem i wklejałem fotki robione z mocnym flaszem czyli warunki najmniej korzystne, dla porównania też postarałem się poszukać zdjęcia w podobnym świetle

 

przed zabiegami,

 

tzn. po jednym już byłem u Kolasińskiego, gdzie niby na koronie miało być wszczepione 1000 graftów.

 

dsc03195ix.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

po dwóch zabiegach w BHR

 

dsc02128r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Reasumując jestem bardzo zadowolony, tak jak napisałem wcześniej, we wrześniu będę chciał zrobić porządek z koroną, mam nadzieje, że 1000 fue i 500 bht z brody w zupełności wystarczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze liczę to w Twoim wypadku z samego Stripa wyciągnięto ponad 7500 graftów (włącznie z tym Stripem Kolasińskiego, z którego graty niekompletnie wyrosły) co jest nieprawdopodobnym rekordem.... Jak po czymś takim ma się elastyczność skóry z tyłu?... nie odczuwasz jakiegoś dyskomfortu na codzień? Zastanawia mnie czy ten wynik to efekt wyłącznie donora, czy też masz jakąś ponad normatywnie elastyczną skórę. Dla mnie to brzmi niewiarygodnie, skoro u mnie po 4500 graftach skóra Stripa już dobija do granicy.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem na to uwagi, że aż tyle udało się wyciągnąć z samego stripa, może dlatego, że nie brałem pod uwagę zmarnowane grafty przez zajebistego "fachowca" ze Swarzędza.

 

Jeśli chodzi o elastyczność to bez problemu palcami mogę złapać skórę, fakt na następnego stripa już bym się nie pisał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie,

 

wielkimi krokami zbliża się kolejny zabieg, po przyjeździe zdam relacje, trzymajcie kciuki:)

 

Fotka zrobiona w ostrym słońcu:

 

forumqx.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej zapowiadałem, 10 września miałem kolejny zabieg w BHR, we wstępnej wersji miało to być 1000 FUE + 500 BHT,

 

jednak udało się wyciągnąć 1501 graftów FUE na pokrycie korony, z brody wyciągnięto mi 100 graftów w gratisie, poszły na

 

pokrycie blizny do której po części przyczynił się jakiś czas temu spec ze Swarzędza.

 

Parę miesięcy temu nie bylem do końca zadowolony, przy dłuższych włosach w bardzo mocnym fleszu w pobliżu korony widać przerzedzenia, była

 

o tym krotka dyskusja na innym forum, wynikało to z tego, że

 

zaniedbywałem włosy jeśli chodzi o kuracje i dietę, zmieniło się to od czasu zmiany trybu życia (siłownia, aeroby) oraz zdrowszego odżywiania się, włosy po stosowaniu witamin, omega3, biotyny 5mg,

 

MSM, szamponu i odzywek firmy Swanson itp wyglądają zdecydowanie lepiej, przez co efekt po wcześniejszym wszczepieniu 7914 graftów

 

zadowala mnie w zupełności. (Zdjęcia wklejone są we wcześniejszym poście). Fakt jest taki, ze w moim przypadku gdybym w ogóle nie robił zabiegów to na obszarze dotkniętym łysieniem

 

(NW5) nie miałbym już w tej chwili ani jednego włosa, no możne parę jeszcze zostałoby .

 

Teraz poszło na koronę 1501 wiec łączna ilość 9415

 

440 graftow 1 wlosowych

677 graftow 2 wlosowych

286 graftow 3 wlosowych

98 graftow 4 wlosowych

 

Najlepsze jest to, ze bez problemu z FUE można jeszcze wyciągnąć w przyszłości 1500-2000 graftów,

 

20120912201921.jpg

 

15 dni po zabiegu, część wszczepionych włosów już "poleciała", szkoda, mogłoby już tak zostać:)

 

20120925180433.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

 

 

Generalnie jak w przypadku pozostałych zabiegów, muszę czekać do pełnego odrostu, oczywiście będę relacjonował wszystko na bieżąco.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulację Georgis. łysieniu już możesz powiedzieć pa pa. Będzie gęściutko. Masz jakieś zdjęcia pobrania z brody? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję. Pokaz jak mozesz zdjecia donora po zabiegu ... i jak mozesz tez zapelnioną bht ta blizne. Czy zabieg trwał 1 dzień?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie,

 

zabieg trwał w sumie niedługo w porównaniu do moich ostatnich, zaczęli jakoś parę minut po 8, a skończyli o 18, byłoby o wiele szybciej tylko ich nowy lekarz dr Bevin dłubał w bliźnie i zajęło mu to ok 2 godzin.

 

100 graftów z brody poszło w bliznę, nie trzeba byłoby tego robić ale przy drugim zabiegu były łączone dwie blizny jedna jeszcze po Kolasińskim, niestety na długości paru centymetrów po zagojeniu wyszła trochę

 

szersza i trzeba było to zaszczepić graftami.

 

Zdjęcia brody wrzucę jutro.

 

 

 

20120917205605.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...