free web hit counter Skocz do zawartości
JustynaBHR

Super promocja BHR!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie straszyłem tylko pisałem , że to ograniczanie swobody wypowiedzi i to się nadaje do sądu. Koniec końców tak to właśnie wygląda. To forum publiczne i nikogo nie obrażałem a gdyby tak nie było to zapraszam BHR niech mnie poda do sądu.Ja odpuściłem bo to nieudowodnienia. A już na pewno nie można nikogo zmuszać do udostępnienia swoich prywatnych zdjęć !!

 

I żeby była jasność nie pisałem też o BHR samych negatywów tylko prawdę o dwóch zabiegach jakich u nich miałem i oceniałem obiektywnie ich rezultaty np. marcinka czy innych co efekty mieli najwyżej średnie tak jak i u mnie.

 

Dobra kończę temat z numerem telefonu aktualne. Nie chcę żadnej poprawki od BHR, ale też niech ludzie obiektywnie znają klinikę która ostatnimi czasy kreuje się na super jakość a dobrych efektów nie widać na forum od co najmniej 3 lat do tego stopnia ,że pracownicy robią tu reklamę jak niegdyś HDC.

 

Jak ktoś ma ochotę niech banuje też ten nick . Mam to gdzieś. Tutaj i tak niczego więcej niż zabiegi u Marala się już człowiek nie dowie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbanowali mi nick ramirez bo pisałem bez zdjęć o BHR

 

Nie zbanowali ci nicku @ramirez bo pisałeś bez zdjęć o BHR (nikt tu nie został zbanowany za pisanie o jakiejkolwiek klinice), tylko dlatego że straszyłeś Administrację sądami procesami, tak samo jak i klinika HDC, a ponad to zdeklarowałeś że w ramach pomocy klinice HDC będziesz świadczył przeciwko Administracji forum i że poprzesz HDC w sądzie. Do tego byłeś tak bezczelny i arogancki, oraz butny, że mówiłeś że nie będziesz szczędził pieniędzy na sprawy.

A twoje pismo z pewnością Administracja nadal posiada.

 

I tak myślałem sobie właśnie jakiego tu wcześniej nicka mogłeś mieć...., i dlatego zapytałem, a teraz to już wszystko jasne dlaczego dostałeś bana. Więc nie pitol bzdur że za pisanie o BHR czy za niepochlebne opinie o tej klinice.

 

 

Tutaj i tak niczego więcej niż zabiegi u Marala się już człowiek nie dowie !!

 

Tak to jest w sumie fakt - jeśli chodzi o stopień różnorodności wybieranych klinik przez forumowiczów, ale to w sumie dlatego że większość ludzi w tym kraju nie stać na korzystanie z jakiś wysoce renomowanych drogich, polecanych i luksusowych klinik. Ty natomiast z tego co pisałeś i z tego co można z tego wywnioskować do ubogich nie należysz, to zrób sobie to HT gdzieś w jakiejś lepszej klinice (choćby u Dr. Couto którego poleciłem - nie jest najdroższy na świecie a jego robota naprawdę powala wystarczy przejrzeć efekty jego pracy, i on na pewno raczej ci graftów nie zmarnuje) i zdaj relację dla potomnych, to będzie wtedy forum bogatsze o takie relacje z lepszych droższych klinik, przynajmniej o jedną.

 

 

że pracownicy robią tu reklamę jak niegdyś HDC.

 

Reklamę robić mogą jaką chcą, mają na to zgodę Administracji a HDC nigdy takiej zgody nie miało.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego najpierw zbanowali nie podając przyczyny później cała reszta. Uważam, że nie mieli prawa tego zrobić na publicznym forum. Natomiast ty wyzywasz ludzi piszesz co chcesz i nikt Cię nie banuje bo poukładałeś się z tzw." administracją". Powtórzę raz jeszcze- opisałem dwa swoje zabiegi i obiektywnie oceniałem zabiegi BHR i za to zostałem zbanowany. Jednych się banuje tutaj za reklamy innych nie. Taka mała prywata i dookoła leszcze

 

Znowu zacząłem się tu udzielać i nie wiem po co.

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Natomiast ty wyzywasz ludzi piszesz co chcesz i nikt Cię nie banuje bo poukładałeś się z tzw." administracją".

 

Weź ku*wa nie piehdol, bo wyzywają to raczej mnie tutaj co niektórzy, a jeśli ja na kogoś wyzywam to tylko w uzasadnionym odwecie, oraz pod presją, którą na mnie psychologicznie próbują nieustannie wywierać.

Nigdy nikogo bez powodu nie wyzywałem nie obrażałem ani w ogóle nikomu bez powodu żadnego złego słowa nie powiedziałem na tym forum. Wręcz przeciwnie, zawsze każdemu starałem się pomagać, nawet tobie teraz w tym wątku, polecając lepszego sprawdzonego lekarza oraz dobrą wyszukiwarkę klinik.

I z nikim się nie poukładałem, nie mam żadnych układów z Adminami. A jak dołączyłem do tego forum w 2015 roku, to nawet na początku miałem sprzeczkę dość ostrą z jednym z Adminów.

 

I nawet jeśli faktycznie to pismo później dopiero po banie, wystosowałeś do Administracji (choć nie wiem czy jakby tak nie poszperać w datach zaistniałych faktów, to czy nie okazałoby się przeciwnie) to uważam że bana słusznie dostałeś, za to że choćby wykłócałeś się z forumowiczami (choćby np. ze mną) nie mając argumentów tylko czystko złośliwie, oraz ciągnąłeś to szerząc spam. Pamiętam nawet ten wątek gdzie Lion zwracał uwagę na to że kłócisz się a argumentów nie masz. Twoją czystą złośliwość oraz próby manipulacji widać nawet w tym poście powyżej - twierdząc że poukładałem się z Administracją, oraz było widać wcześniej, jak ''jeździsz'' po BHR, nie podpierając tego żadnymi dowodami choćby własnymi fotkami albo jakimś przytoczonymi innymi przykładami z sieci. Każdy kto nie byłby zadowolony z zabiegu napisał by to raz w swoim wątku, czy tam gdzieś na forum, zwłaszcza jakby nie chciał dodawać zdjęć, a nie pisał nieustannie w różnych wątkach i miejscach na forum jak jakiś sponsorowany troll hejter czy naganiacz z konkurencji, a tak się właśnie zachowywałeś, więc też się nie dziw że zostałeś tak potraktowany , jak troll, hejter czy naganiacz. I tak jak @Radek napisał powyżej, każdy by mógł sobie tak nagadać na każdą w zasadzie klinikę.

 

Chcesz to rób HT, chcesz to zakładaj wątek a jak nie to nie i tyle. Powodzenia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy... ja pracuje w BHR jako technik, nie jako specjalista ds reklamy. Nie mam tez zadnych ukladow z administracja forum, jesli uznaja moje posty za niezgodne z regulaminem, to dostane bana. Nie dostaje zadnego procentu od polskich pacjentow. Pracuje tam tak dlugo, ze to juz jest nawet bez znaczenia, czy mowie po polsku czy nie. Pracowalam w innych klinikach w Belgii i Hiszpanii, obserwowalam na zywo prace amerykanskiego i tureckiego teamu. Znam sie na tym i mam porownanie. Dlatego pozwalam sobie na komentarze typu "tylko nie jedz do Turcji", albo "nazbieraj lepiej na zabieg za oceanem".

Przede wszystkim bardzo zaluje, ze nie ma dobrej kliniki w Polsce z polskimi cenami. Taki Francuz czy Angol nie odczuje kosztu operacji tak bardzo jak Polak

 

Cena za strip z tego co pamietam, to 3e za pierwszy 1000 graftow, reszta 2 euro. W zwiazku z promocja, pierwsze 1000, bylby za 2,75e.

 

Jesli zwlekam z odpowiedzia na jakies pytania, piszcie na priv, bedzie szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...