free web hit counter Skocz do zawartości
cezarW

Dr. Przybylski - 507gr

Rekomendowane odpowiedzi

Te czerwone kropki na czole daleko pod zrobioną linią, to też grafty, albo jakieś nakłucia testowe ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są albo potówki, albo nakucia po znieczuleniu. Niestety ale bardzo słabo działa na mnie znieczulenie i co kilka minut mnie puszczało.

Doktor mówił że nie może mi robić znieczuleń w miejscu gdzie użył już roztworu do rozciągnięcia tkanek i dlatego wykonywał je coraz niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że doktor ten dawał za mało znieczulenia albo za słabe, gdyż jest on swego rodzaju terrorystą i cieszy się z cierpienia innych.

 

Tak tylko zapytałem o te kropki, bo w cale nie zdziwiłbym się jakby lekarz ten robił nakłucia dla zabawy oraz żeby sprawić przykrość i ból pacjentowi i żeby się z tego pośmiać.

 

-- 10 paź 2018, 12:29 --

 

Doktor mówił że nie może mi robić znieczuleń w miejscu gdzie użył już roztworu do rozciągnięcia tkanek i dlatego wykonywał je coraz niżej.

 

O dopisałeś - fajnie.

 

Czyli całkiem możliwe że coś kombinował skoro się tłumaczył z tego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co do samego HT i lekarza, to Twój wybór, życzę udanego efektu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli całkiem możliwe że coś kombinował skoro się tłumaczył z tego.

 

Nie wiem, ale ten przeszczep był dla mnie mniej bolesny od tego pierwszego. Jeżeli coś kombinował, to wyszło na duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możliwe że doktor ten dawał za mało znieczulenia albo za słabe, gdyż jest on swego rodzaju terrorystą i cieszy się z cierpienia innych.

 


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8zł za graft, ale chyba jak się robi więcej to jest jakaś inna stawka.

Ja miałem na umowie wpisane 500 graftów i tylko za tyle zapłaciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możliwe że doktor ten dawał za mało znieczulenia albo za słabe, gdyż jest on swego rodzaju terrorystą i cieszy się z cierpienia innych.

 

Tak tylko zapytałem o te kropki, bo w cale nie zdziwiłbym się jakby lekarz ten robił nakłucia dla zabawy oraz żeby sprawić przykrość i ból pacjentowi i żeby się z tego pośmiać.

 

 

To miał być żart? Bo nie śmieszny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że 500 graftów na taki obszar to naprawdę dużo (gęsto)

 

-- 11 paź 2018, 15:23 --

 

Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że 500 graftów na taki obszar to naprawdę dużo (gęsto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zabiegu wyglądał jak z rzeźni a to przecież tylko 500 graftów. Na kolejnych jednak fotkach nie wygląda to aż tak źle. Co prawda jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć że autor wątku miał wcześniej dwa zabiegi ale może jestem niewiernym Tomaszem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zabiegu wyglądał jak z rzeźni a to przecież tylko 500 graftów. Na kolejnych jednak fotkach nie wygląda to aż tak źle. Co prawda jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć że autor wątku miał wcześniej dwa zabiegi ale może jestem niewiernym Tomaszem...

 

Nie pisałem nigdzie że miałem wcześniej dwa zabiegi, tylko że to mój drugi zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje planowałem zrobić za miesiąć(3miesiące po ht).

Na ten moment rosną nowe włoski, jest już trochę ciemnych ale bez szału.

 

-- 21 lis 2018, 19:14 --

 

Mogę zrobić fotki na dniach, ale na ten moment nie ma czego oglądać.

Zaczerwienienie mocno zmalało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje, bo sam będę (jeśli maral nie zaproponuje poprawki) robił taki zabieg u Przybylskiego, więc byłbym wdzięczny, ciekaw jestem jaki masz shoc loss i donor po tym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie interesuje, bo sam będę (jeśli maral nie zaproponuje poprawki) robił taki zabieg u Przybylskiego, więc byłbym wdzięczny, ciekaw jestem jaki masz shoc loss i donor po tym czasie

Jutro podeślę fotki

 

Jaki miales ubytek przed pierwszym ht?

NW2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...