free web hit counter Skocz do zawartości
marti

maral 4100

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie donoru to jak obetnie włosy na 6 mm to w odpowiednim świetle odznacza się pasek gdzie pobierane były grafty.

Linia została obniżona znacznie , jestem ciekaw czy tak było też u innych pacjentów w tej klinice . To nie było pogrubienie to było znaczne obniżenie , cóż nic nie poradzę jedynie inni nowi potencjalni kandydaci będą mam nadzieję bogatsi o doświadczenia innych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po obnizeniu tej lini mowiles tej babie ze podoba Ci sie bardziej linia narysowana przez Marala ?

 

 

Wrzuc zdjecie donoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaufałem jej nic nie mówiłem więc pretensje do siebie mogę mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

donor widac ze juz dostal po czterech literach bo widac typowe przeswity na donorze po tureckim FUE pobieranie kolejnych 3000 graftow to ,,estetyczne'' ryzyko i gosc bedzie wygladal jak obskubana kura na donorze i mysle ze bedzie to widoczne jescze bardziej przy dluzszych wlosach jak i przy kilku mm dlugosci ,ale to jego glowa i jego problem. Nie lepiej korone podreperowac lekami niz bawic sie w kolejne przeszczepy ktore i tak nie wiadomo czy sie utrzymaja bez lekow ? czasami trzeba byc realista a nie wierzyc ze przeszzep zalatwi problem ................bo turecka klinika tak powiedziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie byłoby głupio zrobić mikropigmentacje na całej głowie. Pokryło by wszędzie prześwity a nie wyglądałoby nienaturalnie bo jakieś włosy już masz więc nie byłoby takiego odbicia światła jak na łysej głowie no i z bliska byloby widać włoski. Moim zdaniem mogłoby to być bardzo dobre rozwiązanie, oczywiście bez jakiegoś obniżania linni czy wyjezdzania poza linie włosów mikropigmentacją.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Zgadzam się z przedmowcą. Przy tym kolorze włosów SMP powinno wyglądać ok. Ale... Czy ktoś może mi pokazać zdjęcie (Nie z kliniki tylko prywwtne) optycznego dogęszczania między włosy. Jest dużo zdjęć na gołej glacy ale to inna bajka. To wygląda fatalnie i nawet "nie forumowy" człowiek to rozpozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...