free web hit counter Skocz do zawartości
Xxdaniel

Wyjazd do Turcji Dr Maral

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś planuje wylot do dr Marala w okolicach lipca, sierpnia ? z Poznania lub Berlina? Chętnie z kimś bym pojechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że to dla mnie najwygodniejszy termin ze względu na zakończenie studiów, a efekt jak wiadomo od razu po zabiegu nie jest jakiś szałowy i na pewno pojawiłoby się mniej pytań ale gdyby znalazła się osoba, która planuje w tym roku to też chętnie rozważę, wszystko to lepsze niż lecieć tam samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę chciał na samym początku lipca albo nawet koncóweczka czerwca. Tylko że ja z Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lece z Berlina w tym okresie, ktos bedzie z formuowiczow na miejscu. Jak cos moge pomoc, z racji mieszkania za granica sie dogadac, po niem i angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ostrzegam przed Maralem. Ja byłem 26 listopada i jeden technik miał najwyraźniej w dupie swoją pracę. Patrzcie na screeny:

https://drive.google.com/file/d/1zoa6AI ... p=drivesdk

 

https://drive.google.com/file/d/1xqFCCp ... p=drivesdk

 

https://drive.google.com/file/d/1GnirmD ... p=drivesdk

 

Jak mu pisałem że im nie poszło to wyzywał mnie od idiotów. Zero ani szacunku ani after care po zabiegu.

 

Lewa strona jest WIDOCZNIE mniej zagęszczona więc spodziewam się mieć połowę głowy zagęszczona poprawnie a druga strona będzie świecić prześwitem na zakolu oraz przedniej części głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, może nie będzie wcale źle. Jak to wygląda na tą chwilę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary jak byłeś 2 tygodnie temu na zabiegu i już zadasz reklamacji to co innego miał Ci napisać? Xd

Według mnie sam zabieg wygląda ok tylko ta linia chujowa ale to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na razie wyluzował. Stres nie pomaga na tym etapie a być może wszystko będzie dobrze. Z innej beczki faktycznie Maral odpisał trochę impertynencko O ile to był faktycznie Maral. Mam wrażenie że on już wogole tam nie wiele robi bo przy takiej masowej produkcji to pewnie ktoś odpisuje w jego imieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta linia to mój stary zarys włosów. Nie chciałem nowej tylko wypełnić co wypadło.

Maral to chujek. Trochę za bardzo pewny swojego biznesu.

Co do mojego zabiegu to wyjścia nie mam. Trzeba czekać jakieś 4 miechy na efekty. Naradzie jakieś 80 procent włosów wypadło 3 tyg po zabiegu (tak ponoć ma być). Zaczerwienienie wciaz jest ale kupiłem żel aloesowy więc liczę że to zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie nie da się powiedzieć czy zabieg się udał czy też nie, a pisanie do Marala po kilku dniach od zabiegu ze spierdolili robotę trochę mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy, Twój e-mail był głupi i niepotrzebny, nie zmienia faktu że Maral powinien panować nad emocjami bo to nieprzystoi profesjonaliście i na pewno nie stawia dobrej opinii dla swojej kliniki a ta chamska odpowiedź może świadczyć o pewnym rodzaju frustracji spowodowanym nie pierwsza taka wiadomością lub też reklamacja. Nie mówię tutaj tylko o Polakach bo wiadomo że Maral ma klientów z całej Europy jak i poza nią. Ciekawe co mi odpisze kiedy powiem co myślę o moim zabiegu a konkretniej Lini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma co oceniać gdy na głowie wciąż są stupy. Swoją drogą jeśli zabieg był 26 listopada a to zdjęcie jest aktualne to chyba nieco za długo się utrzymują. Po takim czasie w większości przypadków nie ma już po nich śladu. Chyba powinieneś nieco im pomóc zejść.

A tak wgl to wydaje mi się, że na samym przodzie i zakolach gęstość jest podobna po obu stronach. Jedynie środek gdzie miałeś jeszcze całkiem sporo swoich włosów trochę się różni. Nawet bym powiedział, że ta dziewczyna mogła zrobić nieco za gęsto. Niby więcej graftów ale też pewnie więcej uszkodzonych natywnych. Facet może po prostu stwierdził, że nie ma sensu ich wszystkich zastępować przeszczepami. Za rok może to być wgl niewidoczne. Najwyżej za kilka lat jak wszystkie twoje w tym obszarze wylecą będzie można coś zauważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fota 3 dni po zabiegu. Obecnie 90% wypadlo (25 dzien po HT).

Z ta gestoscia moze i masz racje bo natywne mi sie troche przezedzily. Pytanie tylko czy na stale czy nie.

 

Kazda klinika ma cos takiego jak after-care. Czyli nawet i te glupie pytania i odpowiedzi powinny bym profesjonalnie odpisywane.

A to ze maja 100 klientow na miesiac i 100x musza odpisywac na to samo- coz taki to jest biznes. Jak w Turcji jeszcze nie dorosli do takiego profesjonalizmu to chyba wlasnie dobrze jest o tym napisac na forum aby ludzie byli swiadomi gdzie leca. Szczegolnie ze Turcja troche odbiega mentalnie i infrastrukturalnie od Europy- czuc to jak sie gada z lokalnymi czy idzie na spacer po miescie. Standartem jest przejazd aut na czerwonym swietle (niczym w Indiach).

 

Przypomne ze HT to Twoj image, twoje samopoczucie i askekt psychologiczny jest tutaj kluczowy. Pacjenci maja swoje obawy i to jest zrozumiale.

 

Ps.

Swoja droga, Maral chyba nie grzeszy inteligencja bo chyba nie zdaje sobie sprawy, ze w dzisiejszym świecie- kilka konkretnych fotek + youtube potrafia dosc szybko zabic interes jesli posiedzi sie troche w necie i na kazdej grupie dyskusyjnej + youtube umiesci sie negative feedback/opisze swoja historie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakieś dobrej jakości zdjęcia po 10, 14, 21 dniach to będzie widać czy faktycznie jest źle czy jednak wcale nie.

Najlepiej widać jak już strupów nie ma, bo one trochę jednak zaburzają obraz.

Szybko zaczęły Ci włosy wychodzić, po 10 dniach się zaczęło, czy później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ok 12dniach zaczęły wypadać. Zaczerwienienia zbytnio nie było do 14dnia . Dopiero między 2tyg a 3tyg dość bardzo zaczerwieniony się miejsca przeszczepu. Zacząłem stosować jakieś maści anty-zapalne ale jakoś przez 6 dni nie bylo efektu. Dopiero aloes-gel się z tym uporał i to w 2 dni! Tak więc polecam aloes.

 

Zdjec nie robie aby sie nie wkurwiac na roznice dwoch zakoli. Te ponizej zrobilem teraz (24dzien)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wszystko jest ok i przebiega prawidłowo. Dobrze to wygląda, także nic się nie martw i czekaj spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...